Gönderen Konu: Mirage standart game 34 Gr 1050 bar  (Okunma sayısı 1257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrullah KARSU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Mirage standart game 34 Gr 1050 bar
« : 19 Ekim 2021, 22:07:38 »
Herkese merhabalar bugün av bayisinden aldığım mirage standart game 34 Gr 3numara fişeğin üstünde ilk defa 1050 bar ibaresi gördüm. Fişek hakkında mazisi olan abilerim tecrübelerini benimle paylasirsa çok memnun olurum.

« Son Düzenleme: 19 Ekim 2021, 22:17:39 Gönderen: Emrullah KARSU »
  • HUĞLU 104AC KUŞLU
  • FUMSAN YARI OTOMATİK
  • Stoeger m3000 peregrine light
1993-Diyarbakır

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Mirage standart game 34 Gr 1050 bar
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2021, 00:29:42 »
B&p f2 tadında istikrarli  güzel bir fişek eskiden bol bol atardım  şimdi eskisi kadar  atamıyoruz   sebepler belli  bu fişek gibi 3 numarasi ile kışın  güzel tavşan ördek  avlari yaptım 
italyan fişekler genel olarak fiyat  performans üründür  performansı sabit güzel  ama fiyatlar  yerinde duramıyor
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2021, 10:19:57 »
B&p f2 tadında istikrarli  güzel bir fişek eskiden bol bol atardım  şimdi eskisi kadar  atamıyoruz   sebepler belli  bu fişek gibi 3 numarasi ile kışın  güzel tavşan ördek  avlari yaptım 
italyan fişekler genel olarak fiyat  performans üründür  performansı sabit güzel  ama fiyatlar  yerinde duramıyor
üstadım bende ördek  ve tavşan için aldım. fiyati da son gelen zamlara göre baya uygun. 100 liraya aldım. Bayinin dedigine göre en az 10 yıllık fişekler
  • HUĞLU 104AC KUŞLU
  • FUMSAN YARI OTOMATİK
1993-Diyarbakır

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2021, 22:55:46 »
Güzel muhafaza edilmişse sorun yaşamazsınız , 4 5 yıl öncesine kadar başka marka fişek kullanmıyordum o zamanlar fiyatlarda uygundu ve çok güzel performans veriyordu 2 3 sezon önce arkadaşlar aldıkları fişeklerde sıkıntı yaşadığını söyledi ben kendim tecrübe etmedim 6 7 numarasından şevrotine kadar çok çeşitli fişeklerini kullandım sezon başlarında bile 34 36 gramlar sıkıntısız av yaptırıyordu, ben çok memnundum şuan fazla ava gidemiyorum hala stoğumda var, büyük ihtimalle çok güzel performans alacağınız bir fişek.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

The following users thanked this post: Emrullah KARSU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2021, 10:31:38 »
Güzel muhafaza edilmişse sorun yaşamazsınız , 4 5 yıl öncesine kadar başka marka fişek kullanmıyordum o zamanlar fiyatlarda uygundu ve çok güzel performans veriyordu 2 3 sezon önce arkadaşlar aldıkları fişeklerde sıkıntı yaşadığını söyledi ben kendim tecrübe etmedim 6 7 numarasından şevrotine kadar çok çeşitli fişeklerini kullandım sezon başlarında bile 34 36 gramlar sıkıntısız av yaptırıyordu, ben çok memnundum şuan fazla ava gidemiyorum hala stoğumda var, büyük ihtimalle çok güzel performans alacağınız bir fişek.
  Allah nasip ederse stoeger tufegimle kullanacağım abim. Anladığım kadarıyla parasının hakkını fazlasıyla veren bir fişek. Merkeze indiğimde bir kaç paket daha alıyım o zaman
  • HUĞLU 104AC KUŞLU
  • FUMSAN YARI OTOMATİK
1993-Diyarbakır

The following users thanked this post: Abdullah GÜLTEPE

Çevrimdışı Emre DULUKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2021, 13:52:57 »
Al kardeşim al. Ben yıllarca keklik ve tavşan avlarımda kullandım. Kullanmaya da devam ediyorum. Mükemmel bir fişek. Dün 30,5 gr 8 numarasıyla çok iyi bir mesafeden tahtalı vurdum. Hayvan havada can verdi. Gerçekten uzak bir mesafeydi. İnancın olsun vururum hissiyle atmadım. Elim tetiğe varmış oldu. Dediğim gibi paket. Benim stoğumda bana ömür boyu yetecek kadar var. İyiki zamanında stok yapmışım.
  • Rizzini Arthemis Light Süper Poze
  • Benelli Raffaello Black New
  • Benelli Raffaello Powerbore Delüx
  • USSR Süper Poze
  • Ata SP Gravürlü II
  • Vursan 92A
Emre DULUKLU
1982 Adana