Gönderen Konu: Kucağımda büyüttüğüm pointer köpeğimi çoban köpekler boğdu  (Okunma sayısı 1049 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
https://twitter.com/keskincihat/status/1325471182527877120?s=21
Elimde büyüttüğüm en güzel anılarımı onla yaşadığım pointer cinsi köpeğimi geçen hafta sonu çoban köpekleri boğdu babamla dolaşırken ormanda açılınca köpekler yakalamış ve boğmuş orman derin ve büyük olduğu için yetişememiş sizden ricam çoban köpeği olan bölgelerde çok dikkat edin acısını Günlerce  atlatamadım Av bölgelerine gireceğiniz yerlerdeki çobanlarla iletişim halinde olun ki benim yaşadığımı yaşamayın köpekler biz avcıların en iyi dostudur ben yaşadım ama kimse yaşamasın diye paylaşıyorum tabiki olucaksa herşey olur ama tedbir çok önemli
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

The following users thanked this post: Hüseyin İŞCEN

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Nedenir böyle bir durumda bilemedim  :(
Geçmiş olsun.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Cihat KESKİN

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sürünün  yardımcısı  çoban köpeği  avcının yardımcısı da av köpeği ikiside  olmazsa  olmaz
Çoban köpekleri genelde  sürüye tehdit oluşturmayan  canlıyı öldüresiye  boğmaz tabi sahibi tarafından bilerek kiskirtilmazlar ise çoban köpeğini öldürmek  suç  ise av köpeğini  öldürmek te suç olmalı çoban ile tartışıp  işi uzatıp olayı büyütmek te can sıkıcı daha büyük sıkıntılara yol açabilir bence meraya girer girmez  etrafı inceleyip  köpeğe göz kulak olarak av yapmak  daha iyi gibi  zaten keyif alarak yapamadıktan sonra avın bi anlamı da yok
Geçmiş olsun
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Sürünün  yardımcısı  çoban köpeği  avcının yardımcısı da av köpeği ikiside  olmazsa  olmaz
Çoban köpekleri genelde  sürüye tehdit oluşturmayan  canlıyı öldüresiye  boğmaz tabi sahibi tarafından bilerek kiskirtilmazlar ise çoban köpeğini öldürmek  suç  ise av köpeğini  öldürmek te suç olmalı çoban ile tartışıp  işi uzatıp olayı büyütmek te can sıkıcı daha büyük sıkıntılara yol açabilir bence meraya girer girmez  etrafı inceleyip  köpeğe göz kulak olarak av yapmak  daha iyi gibi  zaten keyif alarak yapamadıktan sonra avın bi anlamı da yok
Geçmiş olsun

Sürünün içine girse köpeğim yine eyvallah abi de ormanda av ararken koyunu bırakıp köpek boğmaya gelen bir köpek kovucu köpekleride yakalıyo aynı şekilde defalarca uyardık ama işte çevrede yaklaşık 10 köpek boğdu bizde yayladan gelmedi diye biliyorduk ama o hafta gelmiş şans işte adamı dövsende sövsende farketmiyo köpek vurmak da bize ters oyüzden dikkat etmek gerek sağolun
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa