Gönderen Konu: ATA Silah Sanayi Yanıltıcı Reklamlar ile Müşteriyi Yanlış Yönlendiriyor  (Okunma sayısı 5421 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat KARAKAS

• AvlakForum Üye
  • *
Ben de Ata SP kullanıcısıyım. Ata' nın ürünlerine diyecek lafım yok fakat mantalite çok yanlış. Tüfeğime yedek namlu yaptırdım 71 cm, şoku ayrı para kutusu ayrı para, şok anahtarına bile ayrı para istediler benden. 2-3 bin ₺ ye satın alınan tüfeğin yanında 20 ₺ nin lafı olmaması gerekiyor bence.

Kesinlikle çok haklısınız Muhammet Bey.
Yani bazı ürünlerin ayrıca satılmasını anlarım ama bu temel parçalar olamaz. Doğru atış için şoklara ihtiyaç varsa standart paket ile gelmeli. Tüfeğimi bagaja koymam için çantaya ihtiyaç varsa standart olarak gelmeli. Şok anahtarını ekstra satmak nedir :) Eskiden Toros marka araçlar tek dikiz aynası ile satılırmış diğerini isterseniz ayrıca alıyormuşsunuz bu da aynı onun gibi. Uzun lafın kısası ATA gibi global marka olacağım mottosuyla yola çıkan bir firmaya yakışmayan hareketler. Her şeyi bıraktım, üzerinden 1 ay geçti bir sürü insan burada şikayetlerini dile getirdi, tek bir kişi dönüp cevap yazmadı. Yazık, çok yazık.

Not: "Toros" konusuna geri dönecek olursak polisler araçlar kendilerinin olmadığı ceplerinden para verip 2. dikiz aynasını almazlarmış. "Aynasızlar Geliyor!!" deyimi de buradan ortaya çıkmış.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2020, 18:02:58 Gönderen: Murat KARAKAS »
  • Ata Venza Cantilever Slug + Vortex Sparc II
  • Ata SP Sporter
Murat Karakaş
1986 - İstanbul

"A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed." United States Constitution