Gönderen Konu: Köpeğimle Yaptığım Son Bıldırcın Avım  (Okunma sayısı 781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • SeversenDoğa'nı,, Sürekli Yaparsın Avı'nı
    • youtube/viraav
Köpeğimle Yaptığım Son Bıldırcın Avım
« : 23 Ekim 2018, 14:17:44 »
Selamınaleyküm Cümleden ustalar.
Başlıkda yazdığım gibi Köpeğimle yaptığım son avımızdı, Malesef İnsan demeye utandığım birisi tarafından Arabayla Çarpıp Kaçılmış. Hayvanı öylece yolun ortasında bırakmışlar. Köpeği Olup emek verenler değerini ve ne demek istediğimi iyi bilir.
Bıldırcın Konusuna gelirsek, artık kendi köyümde hersene biraz daha azalan bıldırcın popülasyonunu kasetçilere teypçilere bağlıyorum. Geçen Göçün meralara dağılmasını en büyük engel bunlar. Biliyorum İçinizde bile yapanlar vardır artık yapmayan yok desem yeri zaten, Allaha şükür herkesin iyi kötü hali vakti yerinde kimse karnını doyurmak için av yapmıyor, bir çoğumuz av bizim ata sporumuz olduğu için kanımızda var diye yapıyor ve yapıyoruz. Ama bu İşin zevkli yanı Köpeğinle meralarda gezerken perma verdiğinde nerden kalkacağını bilmediğin bir kuşun sana verdiği heyacanda saklı değilmi.?????
Ozaman ne gerek var teyp e ??? teyp ile bir meradan  50 bıldırcın kaldıracağına, Köpeğinle gezerken 10 meradan 50 bıldırcın kaldır hem sporunu yap. Bu değilmidir yani. Bu videodan Önce Gittiğim bir avda çevre tarlaya Teyp Kurmuşlardı, O gün 5 Meradan 9 Tane Klavuz kalktı 2 tane normal bıldırcın, klavuzların kalktığı yerden ise bıldırcın kaldıramadık.
Ne demek İstediğimi Artık siz anlayın
Videonun Sesi Olmadığı İçin Müzik koymak zorunda Kaldım.
Buyrun İyi Seyirler...

• Çiftsan |71| Çift Tetik 12Kal Superpoze
  • Armsan |71| phenoma Camo Max 5
55-Sam1986 / Since-2017 youtube/viraav
deneme-5-5" border="0

The following users thanked this post: Hüseyin İŞCEN