Gönderen Konu: Franchi av tüfeği ile yaralı giden keklik ler nedeni ?  (Okunma sayısı 22025 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan UYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Franchi av tüfeği ile yaralı giden keklik ler nedeni ?
« Yanıtla #25 : 22 Eylül 2020, 18:22:01 »
  Mustafa Bey hayırlı olsun.. Denemeden pişmanlık duymayın.. Yüksek bant kısa şok kullanmadığım için net bir yorum yapamıyorum. Ancak düz bant uzun şok Affinity kullanıcısı olarak harika bir tüfek diyebilirim.. Etrafımda aynı model tüfeği kullananlarda çok memnun. Fabrika şokları gayet güzel. Grupman testleri  yapmıştım oradan da bakabilirsiniz..
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Franchi Affinity Wood
1974 ÇANAKKALE

The following users thanked this post: Mustafa AKŞİT

Çevrimdışı Mustafa AKŞİT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 07 Ekim 2020, 14:47:23 »
Hakan bey teşekkür ederim  bendemi terslik var bilmiyorum düz bant tüfekle vuramıyorum tek duz bant huğlu ventus pozem var onla vuruyirum ama ilk atış alt namlu ikinciye de curamiyom  bana uyan sadece stoeger var oda agir diye birde italyan alayim dedim
Benimki affinity one kısa şok yüksek bant
1982-Afyon

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 24 Ekim 2020, 22:35:50 »
Hakan bey teşekkür ederim  bendemi terslik var bilmiyorum düz bant tüfekle vuramıyorum tek duz bant huğlu ventus pozem var onla vuruyirum ama ilk atış alt namlu ikinciye de curamiyom  bana uyan sadece stoeger var oda agir diye birde italyan alayim dedim
Benimki affinity one kısa şok yüksek bant......
..

mustafa bey 2015 de franchi affnity aldim. sonra sattim pişman oldum şimdi yüksek bant affnity aldim  2 haftada  4 sefer ava gittim.2 keklik 3 tavsan vurdum .affnity güzeldir vuramamanizin tek nedeni dipcik uzunluğu+ yatik  ve dikliği size uygunsuzdur . uzunsa kesilebilir. kisa ise dipcik pet  takilabilir.. yalniz ben bildircin hariç avlarimda avrupa fişek kullaniyorum diklik yatiklik ise tüfeğin orjinal pullari ile ayar yapabilirsiniz
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2020, 19:06:14 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 27 Ekim 2020, 19:06:47 »
mustafa bey 2015 de franchi affnity aldim. sonra sattim pişman oldum şimdi yüksek bant affnity aldim  2 haftada  4 sefer ava gittim.2 keklik 3 tavsan vurdum .affnity güzeldir vuramamanizin tek nedeni dipcik uzunluğu+ yatik  ve dikliği size uygunsuzdur . uzunsa kesilebilir. kisa ise dipcik pet  takilabilir.. yalniz ben bildircin hariç avlarimda avrupa fişek kullaniyorum diklik yatiklik ise tüfeğin orjinal pullari ile ayar yapabilirsiniz
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR