Gönderen Konu: Akkar Karatay Alacakların Dikkatine  (Okunma sayısı 34310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Akkar Karatay Alacakların Dikkatine
« : 25 Kasım 2014, 16:57:59 »
  Karatay 71 cm şoklu namlulu tüfeğime cumartesi günü kavuştum. İzinde olmamdan dolayı geç kavuştuk tüfek  genel itibariyle güzel ancak yanında sadece namluya takılı 6 numara şok olmasının yanın da diğer şokların tanesine 20 lira ödemem bana bir akıl oldu yani tamam katologun da bir adet şok yazıyor ona birşey demiyorum ama bu gün parça konusunda en cimri firmalar bile 3 adet şok gönderirken tüfeğin 1 adet şokla gelmesi ve 2+1 takozounun olmaması gerçekten ilginç da ha tüfek elime geşçmeden hafif olur diye 20 numara otomatiğini de almayı düşündüğüm firmadan daha tüfeği hiç kullnamadan soğudum bundan sonra size sorarım firma iyi olsa ne olur olmasa ne olur. Benim için 2 şokun hesabını yapan firma ayrıca üzerindeki şokun dişli kısımlarının başlangıç noktasındaki dişidüzgün değil ve şeridin namlu ucundaki  birleşimi kötü şerit namludan az da olsa göz zevkini bozacak kadar azda olsa açık yani yine yerli klasiği
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 18:25:40 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Ynt: Akkar Karatay Alacakların Dikkatine
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2014, 17:06:11 »
İade et gitsin be kardeşim,beğenmediysen nediye uğraşıyorsun.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2014, 17:21:52 »
 Abi silah geç geldiği için ben izindeydim. Alan arkadaşta ruhsata işlemiş şimdi bir daha uğraş dur. hevesim kursağımda kaldı yanı biraz zaman geçince gönderip düzeltireyim diyorum ama suan uğraşmak istemiyorum hani derlerya şişkinliğim geçsin oyle yanı
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Ahmet ÇAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2014, 17:04:10 »
Bende bugün mercandaki yerinden aldım 1, 3, 5 nolu şokları verdiler. Hediye kılıf vs bir çok şey verdiler. Ve çok yardımcı oldular. Sanırım sizde bir aksaklık olmuştur genele vurmak hoş olmamış. İyi forumlar.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2014, 19:35:52 »
  Ahmet Bey Doğru genel vurmak hoş değil ben genele vurmadım. Pazarlama bölümündeki yetkili söyledi o şekilde sattıklarını (onlar genellledi) yanında kılf felan geldi ama onuda akkar firması değil ürüü geç gönderdkleri için tsunami av gönderdi özür olarak, müşteriyle ilgilenmek bakımından hızlılar birşey diyemem. Ayrıca silahın içinden 2+1 için takoz da çıkmadı pompalı pek avda kullanılmıyor felan gibi söz edildi şimdi firmayı daha fazla kötülemek istemem. 40 tl karşılığı 1, 3 şok ve takoz gönderecekler birde fotoğraf yüklemeyi biliyorsanın dipçik el kudağının fotoğlarının yükleyebilirmisiniz ve kurma kolunun kolların dan biri ince biri kalınmı? Bu arada silahınnışan hattı gayet güzel artıları yok değil ama keşke ruhsata işlenmeseydi ne yapalım vardır bir hayır. Bu bendeki Akkar Karatay Yani akkar mı tövbe
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, 19:41:02 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2014, 20:26:42 »
Tufek nasil gec gelir yaw. Ahmet sen tufegini bekledin mi
İkiside istanbul firmasi.
Var onda bir is. Ben tsunamidende suphelenirdim ayrica.

1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2014, 01:00:22 »
   Tüfeğin satın alma belgesini tsunami ava gönderdim. Onlar firmadan istemişlerdi bu gün, yarın derken 10 günü geçti gelmesi yani tsunami av mı? firma mı? bilmem ama  firmanın tüfegi göndrmediğinden fatura kesip yollayamdıklarını söylediler. Benim geç gelmesinden bir şikayetim yok ama diğer konulardan dolayı ürün sevdirmedi kendini  mekanızmanın krom kaplamasından elkundaki plastik parçaya kadar kalite kontrolden geçmemesi gereken ince hatalar var. Ama bunların içbiri atışı engeller mi engellemez, hepsi üst üste olunca insan tüeği eline alınca severek kullanırmı ? ben kulllanmam diyeceksiniz 650+40 tl ye okadar tüfek olur ona bir şey diyemem haklısınız der çekilrim kenara,ama madem olmuyor tse belgesi alıp o fiyata tüfek yappmayın ne diyeyim? 
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 01:01:38 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2014, 01:14:18 »
 Sonuç olarak kimse sırf benim yazdıkarımdan dolayı firmann ürünlerini almaktan geri kalmaz ama bende elime gelen ürünün eksiklerini yok sayarak burda ürün hakkında söyle böyle diyemem ama artılarında orataya çıktıkça belirtirim.Tüfeğin nişan hattı güzelmi güzel mi güzel hafif mi  hafif bendeki hatsana göre, hafif ama tüfeği eline alan işçilikteki ufacık  hatayı görüp sana söylüyormu mu söylüyor orada iş bitiyor zaten sen birde firmayı korumaya çalışıyorsun ya köklü firma yanlışllık olmuş kullanım bakımından önemli dil onlar diye yeter ki vurması iyi olsun felan filan.  Ben zaten almayn demek gibi bir lükse sahip değilim, Alacak olanlar dikkate alsınlar bu konuları, bana düşen gördüklerimi burdaki üyelere; olanı fazla yorum katmadan anlatmak.  Benim karar veririken burdaki yorumlara bakarak karar verdiğim gibi, ben den sonraki alacak olnlara  bir uyar sadece.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Kenan ÖZKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2014, 09:46:52 »
erol abi bence firma ile tekrar bir temasa geç derim bence hattalarını söyle sıkıntı olmaz sağlam firmadır ilaki hatalar olur kul yapısı en mükemellerin de dahi sıkıntılar olur ama 3 tane şok çıkmaması ilginç resimleri paylaşırmısın abi saygılar
_____SiVeR öLüMüNe SeVeR____ KeNaN ÖzKaN 1989 B Rh+ istanbul  SİVASLI YİĞİDO

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2014, 12:06:11 »
ikinci el almak için kayseriye gidip gelmiş 1500 km yapmış adamım.gerek de yokmuş ama sıfır alırken beklenti fazla oluyor   kesinlikle görmeden almamak lazım. bence orada hatalı davranılmış.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 12:07:37 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2014, 15:50:24 »
 İkinci el olsa ben de gidip bakmak isterim ama marka olmuş başakları iki namluyu doğru düzgün yapamazken üç namluyu birleştiren bir firmanın ürününü almak için gerek görmedik, ama hangi firma olursa olsun güvenmemek gerektiğini öğrenmiş olduk  ;) Avı iyi olur inşallah. Gerçi bir kaç tür dışında avda kullanmayacağım ama
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2014, 15:52:35 »
ikinci el almak için kayseriye gidip gelmiş 1500 km yapmış adamım.gerek de yokmuş ama sıfır alırken beklenti fazla oluyor   kesinlikle görmeden almamak lazım. bence orada hatalı davranılmış.
pek net olmasa da burada görüntüsü var Akkar Karatay
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #12 : 28 Kasım 2014, 16:02:00 »
akkardan şikayetçi olan pek avcı duymadım.
ürün konusunda da sonuçta kul yapısı ancak varsa bir problem akkarın problemlere karşı
çok iyi niyetli ve cömert davrandığı biçok avcı tarafından bilinir ben bir firmayı aramanızdan yanayım.

1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 28 Kasım 2014, 17:36:59 »
akkardan şikayetçi olan pek avcı duymadım.
ürün konusunda da sonuçta kul yapısı ancak varsa bir problem akkarın problemlere karşı
çok iyi niyetli ve cömert davrandığı biçok avcı tarafından bilinir ben bir firmayı aramanızdan yanayım.

Abi ben firmayı aradım ve ondan sonra yorum yaptım buraya horozdaki oynamanın normal olduğunu söylediler promlem çıkarsa ilerde geri göndermemi söylediler sokları da ücretini gönderdim bekliyorum nasipse pazartesi günü gelir. iğne grubundaki krom hatası öyle önemli değil hatta yok yasılabilir mi sayılır  ve elkundağındaki küçük hata zarar edermi etmez, takoz da yok  ve şokların olmaması firmanın katoloğunda tek yazıyor, takoza da pompalı avda pek kullnılmıyor gibi mazeret sunmak gülünç ayrıca 2 şokun hesabını yapmak daha gülünç o yok bu yok, orası biraz şöyle burası biraz böyle gel sen söyle abi ne dim ben ben firmaya kızmıyorum görmeden burdaki yorumları okuyarak ve araştırmadan sonra gözü kapalı alan benim bunu nedenide bulunduğum yerde doğru düzgün av bayi yok ondan,  o küçük hatalarla o tüfek bayide satılır mı bence satılmaz
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 17:43:05 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

The following users thanked this post: Mustafa GÖRAL

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2014, 22:34:08 »
Takozu olmayan silahla ateş ederken kontrole denk gelseniz o silaha el konur. Size silahı satarken bunu sadece evde tutabilirsiniz mi dediler? Yahut dükkandan çıkarken bunun takozu yok, satın almak ister misiniz diye soran oldu mu? Takozsuz mükerrer atışlı silah satışı... Anlayamıyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Barış DAĞDEVİREN

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 28 Kasım 2014, 23:49:31 »
  Bende anlayamıyorum abi
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 23:54:11 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 28 Kasım 2014, 23:52:41 »
  Abi Silah öyle gelmiş arkadaş benim hattrıma  veya güveninden dolayı fazla incelememiş ve ruhsata işlemiş .  Öncelikle ben şunu belirtmek isterim akkar markasını kötülemek amacıyla birşeyler paylaşmadım. Zaten almayın demedim demek gibi bir lüksüm olduğunada inanmıyorum. Alacakların belirttiğim konularda dikkat ederek, alcakları zaman bu konulara dikkat etmeleri bakımından burda konu açtım, ben alırmıyım bundan sonra bu markayı zor gibi,haklarını yememek lazım iyi kötü bir muhatap var karşınızda bu bile tercih sebebi olabilir. Herkesin neklentisi farklıdır kimi sonrasında ilgi alaka bekler kimi basit hatalar yüzünden tüfeğinden baştan soğmamak o herkesin kendi tercihi sonuçta, yani 71 cm namluyu başka ne mamcla kullancaksam orası ayrı  bir anlık savunma güdüsüyle verilmiş cevap olarak yorumluyorum.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Ahmet ÇAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 29 Kasım 2014, 00:29:11 »
Tufek nasil gec gelir yaw. Ahmet sen tufegini bekledin mi
İkiside istanbul firmasi.
Var onda bir is. Ben tsunamidende suphelenirdim ayrica.

Ben gittigimde ellerinde slug namlulu ve 71 cm lik olanlar vardı. 66 cm için size dönüş yapıcam dedi gün içerisinde fabrikaya ulaştılar ertisi gün öglen silahı gidip aldım. Ayrıca tsunami av dediginiz yer küçük bir yer istoçta balık malzemesi almıştım çok önceden. Fabrikadan degilde tsunami balıkcıdan kaynaklı oldugunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #18 : 29 Kasım 2014, 00:45:02 »
Simdi ben sok konsu:na bisey diyemem kendileri zaten soksuz satisi belirtmisler bazi firmalarda aski kayisligi koymaz akkara bu yuzden bisey diyemem ben olsam tufek 1000 lirami 1100 yazar sokuyla birlikte satarim messela. Takoz kismi degisik geldi takozsuz av tufegimi satilir.

Her zaman herseyde uretim hatasi ufak defolar olabilir.kaldirip atmazsin
Defolular sepetine koyarsin millette onlarin defolu oldugunu bile bile  alir. Normal fiyatindan
%25_30 noksana satarsin. Sen tam urun parasi ver defolu urun al.

Ben bayidende supeleniyorum. Akkar demistir elimde ihrac fazlasi geri donen 100 tufek var
Bayide demistir ver onlalari bana ben satarim internet satisimda var. Ben eritirim onlari fazladan %25 iskonto daha yap elindekileri alayim. Ama kendisi %25 ucuza satmaz iste yada internet indirimi yapar  musteriyesoylemez. İndirimn defodan kaynaklandigini sende herkesin assa yukari ayni fiyata sattigini ucuza
Kapattim diye sevinirsin.
1978 Bursa

Çevrimdışı Ahmet ÇAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 29 Kasım 2014, 00:49:54 »
Zaten bayiden ucuza satıyor bunun için ya yüklü alım yapması lazım yada defolu ürün alması lazım. Ben nakit 700 tlye aldım altında satıyor o firma.

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 29 Kasım 2014, 01:17:08 »
Arkadaşlar ben 3 şok veren firmalardan rahatsız oluyorken firmanın  1 şok verip takoz vermemesi kabul edilir bir şey değil açıkçası. Bence ana firma bu davranışını gözden geçirmesi gerekir.
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #21 : 29 Kasım 2014, 02:20:48 »
Arkadaslar sok tufegin yaninda hediye degil parasini oduyorsunuz plastik  canta varsa onada para oduyorsunuz.

Ben tufek fiyati alirkensorarim mesela tufek soklari ve plastik cantasiyla 1200 lira diyelim , bayiye bunu bana cantasiz ve soksuz 900 e verirmisin derim. Neden bu sekilde almayayim ki elimde 4 takim sok var bi yigin kilif var  hatta aski kayisi 1 paket fisek kilif ve yagda istemiyorum tufegi 850 ye ver derim.
1978 Bursa

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 29 Kasım 2014, 06:11:41 »
Bence o bayinin önceden akkar sattığı bir müşteri şokunu takozunu kaybetti bayi de adama çay söyledi ve o arada arkadaşa sattığı tüfeğin kutusundan onları çıkarıp sattı. o malzemeler olmadan da tüfeği de arkadaşa iteledi. Akkar yetkilileri de durumu idare etmiş.

ŞOksuz , takozsuz tüfek satmak anahtarsız araba satmak gibi bişey. Saçma yani.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 06:13:42 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 29 Kasım 2014, 13:26:20 »
Zaten bayiden ucuza satıyor bunun için ya yüklü alım yapması lazım yada defolu ürün alması lazım. Ben nakit 700 tlye aldım altında satıyor o firma.

Benim aldığım zaman  firma satış bölümüde 650 satıyordu tüfeği şuanda sitede de 702 TL ye satıyor elinde tüfek yoktu, taksit yapıyor diye ordan almıştım tüfek eline geç ulaştığı için bana ğeç gönderdi. Normalde kargo parasını da ben ödeyeçektim yanında kılıf felan da vermeyeçekti eline geç gelmesinden  ve izini çıkmadan önce bana gönderememesinden dolayı kılıfı harbi takımını ve kargo parasını ödediler. Fabrikanın  satış bölümünün aynı fiyatı istemesinden dolayı av bayisi sitesinden aldım. Hatta ana bayi aralarında mesafe olmasından dolayı malum istanbul yoğunluğu satın alma belgesinin faxsına göre onlar göndermek istediler öyle bir konu oldu ama burda aslına vurulmuş kaşe istıyorlar bende onu tsunami ava gönderdim.  O gün bırakacağız bu gün brakacağız şöyle böyle derken geçikti. Yani öyle elinin altındaki tüfeği göndermedi orda da uğraştık . Sanki ordan beliydi bir aksilik olcağı başka tüfegim olduğundan dolayı kimse birsey diyip kalp kırmadım ama gelen ürün beni üzdü AYRICA BEN MAXİ MAG MODELİNİ ALAÇAKTIM STOK TA OLMADĞINDAN BUNA RAZI OLDUM MAKSAT HERKESİN BU KADAR MEMLUN OLDUĞU FİRMADAN BİR ÜRÜN DE BEN ALAYIM UCUZ ÜRÜN AADIKTAN SONRA SARSILMAZIN BAZEN GERİ DÖNEN ÜRÜNLER YA DA İPTAL EDİLENEN SİPARİŞLERİ OLUYOR DIŞARDA 1500-2000 LİRAYA SATILAN TÜFEKLERİ  1/3 FİYATINA SATILIYOR BAZEN TAM GÜVENEMEDİĞİMDEN ALMIYOR İNSAN AMA CHARLES DALY MODELİNİ ALMIŞTIM YİNE İNTERNETTEN MEMLUNUN BU GÜN KURU SIKI 200 TL İKEN GEREKSİZ BİR AKRABA VAR HABER ETMMEDİ 500 TL TABANCA SATIŞI OLMUŞ DOĞRU YA DA YANLIŞ İRAN 5000 SİPARİŞTEN 2500 TANESİNİ ALMAMIŞ BAYİLEREDE SİPARİŞ USLULÜ VERİLDİGİNDEN DAĞITMIYORLAR DEVAM ETMEYECEK BİR SERİYİ DE TANITIM MASREFI YAPMAKTANSA UCUZ PAHALI SATIYORLAR ADAMINIZ VARSA TAKİP EDLİP ALINA BİLİYOR.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 22:20:58 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2014, 13:39:20 »
Bence o bayinin önceden akkar sattığı bir müşteri şokunu takozunu kaybetti bayi de adama çay söyledi ve o arada arkadaşa sattığı tüfeğin kutusundan onları çıkarıp sattı. o malzemeler olmadan da tüfeği de arkadaşa iteledi. Akkar yetkilileri de durumu idare etmiş.

ŞOksuz , takozsuz tüfek satmak anahtarsız araba satmak gibi bişey. Saçma yani.
Bayii idare etmişlerse birsey diyemem ama ben gelecek olan 1 ve 3 şokların parasını gönderdim takozun parasının da gönderirdim. Ama onlar bayiyi idare etmişlerse ürünü zamanında gönderemediklerinden bayii idare etmişlerdir. Ayrıca bayilikten kaynaklancak sorunlar yine ana firmayı yükümlülükten kurtarmaz sözleşme yaparken dikkat edilmesi gerken bir konu ve ben bayinin herhangibi bir kusuru olduğuna inan mıyorum.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985