Gönderen Konu: Bedava Yavru Vermek İsteyenler Buraya ...  (Okunma sayısı 26779 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: kopay
« Yanıtla #25 : 28 Şubat 2013, 11:59:56 »
irfan arkadaşim bizim gurubta bir arkadaşima hediye ettiğim köpegi domuz yaralamasindan dolayı öldü başkada köpegi yoktu bu arkadaşimin köpege ihtiyaci var yeni dogacak yavrulardan verebilirsen memnum olurum. birde bu konu hakkında konuşmak isterim sence bir sakincasi yoksa ya telefon numarani ver yada bu numaradan beni ararsan memnun olurum0530 33o 32 34 saygilar
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
« Yanıtla #26 : 28 Şubat 2013, 14:22:13 »
senden allah razı olsun dostum
darısı diğer av köpeği arayanların başına......
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Bilal BOZOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 17 Mart 2013, 09:31:03 »
irfan bey arkadaşim kopayın ne zaman doguracak açiklarsan memnun olurum birde telden görüşürsek sevinirim .05303303234
Bilal BOZOĞLU
1976 sakarya

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Ynt: Bedava Yavru Vermek İsteyenler Buraya ...
« Yanıtla #28 : 23 Mart 2013, 11:16:50 »
:)  Değerli kardeşim ALKAN YOKSUL her zamanki gibi güzel bir konu açmış. Bu yüzden önce kendisine teşekkür ederim.
Benim de burda bu konuya eklemek istediklerim var . Arkadaşlar lütfen hangi cins av köpekleriniz olursa olsun yavrularını hak edene veya hak edecek  avcılara veriniz. Bu vesile ile burda ki avcıların duygularından yararlanarak köpek alıp, sonra da o köpeği  satan veya bir başkalarına veren avcı geçinen kişilere maalesef rast geldik. Adama yavru köpeği verirken mukavele yapmak lazım. Çünkü nerdeyse o hale gelindi. Çünkü söz, sözünün eri olan insanlar için geçerlidir. Kişiye inanarak cins köpeğini veriyorsun  hatta söz ile anlaşma yapıyorsun şahitler huzurunda bak arkadaş, bak kardeş bu köpeği kimseye verme bu köpek veya köpekler damızlık tır  dediğin halde, sanki sözle anlaşma yapmamışsın  gibi gidip o güzelim yavruları bir başkasına veriyorlar veya satıyorlar. MAALESEF SÖZ SENETTİR İFADESİ ARTIK TARİHE KARIŞTI. Avcı da olsa karakterli insan olmak çok önemlidir. Allah kimseyi bu tür sahtekarlarla karşılaştırmasın.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
« Yanıtla #29 : 23 Mart 2013, 11:38:41 »
:)  Değerli kardeşim ALKAN YOKSUL her zamanki gibi güzel bir konu açmış. Bu yüzden önce kendisine teşekkür ederim.
Benim de burda bu konuya eklemek istediklerim var . Arkadaşlar lütfen hangi cins av köpekleriniz olursa olsun yavrularını hak edene veya hak edecek  avcılara veriniz. Bu vesile ile burda ki avcıların duygularından yararlanarak köpek alıp, sonra da o köpeği  satan veya bir başkalarına veren avcı geçinen kişilere maalesef rast geldik. Adama yavru köpeği verirken mukavele yapmak lazım. Çünkü nerdeyse o hale gelindi. Çünkü söz, sözünün eri olan insanlar için geçerlidir. Kişiye inanarak cins köpeğini veriyorsun  hatta söz ile anlaşma yapıyorsun şahitler huzurunda bak arkadaş, bak kardeş bu köpeği kimseye verme bu köpek veya köpekler damızlık tır  dediğin halde, sanki sözle anlaşma yapmamışsın  gibi gidip o güzelim yavruları bir başkasına veriyorlar veya satıyorlar. MAALESEF SÖZ SENETTİR İFADESİ ARTIK TARİHE KARIŞTI. Avcı da olsa karakterli insan olmak çok önemlidir. Allah kimseyi bu tür sahtekarlarla karşılaştırmasın.

aynen katılıyorum abla haklısın
bana bir abim verdi 1.5 -2 yaşlarında hiç ava götürmemiş tabi köpekte av yapmıyor evde 2 köpek vardı yeri geliyor kavga bile ettiğin oluyor :)) bu kadar köpeği ne yapacaksın diye ama allah seni inandırsın sadece bakıyorum ona abla aç bırakmıyorum yeri gelince ilgileniyorum o kişi bana vermişse bu köpeği bi nevi emanetidir o onun içinde emanete hıyanetlik etmem ben kendi açımdan söylüyorum abla...
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #30 : 23 Mart 2013, 11:50:04 »
Abla haklısın ve tamamen sana katılıyorum. Tecrübelerime dayanarak bedava verilen köpek ya ölüyor yada sokak köpeği oluyor. Ama görevimiz gereği bu başlıkları açmak zorundayız.
Lütfen Bedava Yavru Vermek İsteyenler bu başlık altına yazsın. Bedava Yavru Almak İsteyenler Bedava Yavru Köpek Almak İsteyenler konu başlığı altına yazabilirler. Aksi mesajlar silinmektedir. Bilginize...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı İrfan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 24 Mart 2013, 13:22:45 »
05376760085 bu benim numaram köpeklerimin  biri  dogurdu kendime bir dişi ayırdım ..bir aksilik olmazsa  sayet kalan bir  erkek  bir  dişi olabilir isteyen  daha  dogrusu  gelip alabilecek  olan varsa  bana  ulaşabilirsiniz...
İrfan ÜNAL
1977 gümüşhane

Çevrimdışı Samet USLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 25 Mart 2013, 23:21:14 »
Köpeğinizin cinsi nedir irfan bey?
Samet USLU
1987 BURSA

Çevrimdışı Halil ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı köpeğiyle nam yapar
« Yanıtla #33 : 30 Mayıs 2013, 11:48:12 »
iki adet dişi 4 aylık yavru var bir köse barak bir çakal ikisini de ihtiyacı olana  verebilirim
Halil ÖZKAN
1976-Çanakkale-İKAMET İSTANBUL

Çevrimdışı Halil ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 09 Haziran 2013, 11:06:05 »
iki adet dişi kopoy yavru var isteyen gelip alabilir
Halil ÖZKAN

Çevrimdışı Halil ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 15 Haziran 2013, 20:58:41 »
iki adet dişi kopoy yavru var isteyen gelip alabilir
yavrular kastamonuya verildi cevdet bey güle güle büyütsün
Halil ÖZKAN

Çevrimdışı Hasan DEMİRKAPU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 11 Temmuz 2013, 00:44:47 »
zamanında bende çok köpeksiz gezdim köpeği olmayandan anladığım için maddi durumu iyi olmayan avcı kardeşlerimiz olabilir. bu paylaşım yeri çok iyi olmuş bende kurzhaar pointer kırması yavrular vardı iki tane kaldı. bakabilecek avcı arkadaşlara vereceğim bu sezona iyi denk gelecekler öğrenebilmeleri açısından sahiplenmek isteyen varsa milastan alabilirler. fotoğraflarını eklemek istiyodum ama beceremedim isteyene e mailden gönderebilirim.
  • ata arms
  • fransız braque
  • kurzhaar
  • kopoy
1987-Milas/MUĞLA

Çevrimdışı Hasan DEMİRKAPU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #37 : 11 Temmuz 2013, 00:52:15 »
[email protected] a mesaj atarsanız foto gönderirim köpekler büyüyo biran önce ilgilenilmesi lazım kpss hazırlandığım için ilgilenemedim daha bişe bilmiyolar.
  • ata arms
  • fransız braque
  • kurzhaar
  • kopoy
1987-Milas/MUĞLA

Çevrimdışı Ömer DEDE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 04 Ağustos 2013, 17:03:44 »
Merhaba arkadaşlar  anne 3 yaşında köse barak baba 5 yaşında düz arap usta kopaylarımın yavrularını ücretsiz vermek istiyorum.isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir.şuan foto koyamıyorum.kesinlikle kırmalık yoktur.iki erkek iki dişi   0544 384 89 95
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2013, 17:05:37 Gönderen: Ömer DEDE »
Ömer DEDE
1981-Afyon-sultandağı

Çevrimdışı Halil GEZER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 09 Ekim 2013, 11:59:26 »
elimde su an 50 günlük köse barak yavruları bulunmakta anne baba tavşancı ihtiyacı olan avcı arkadaşlara yardım etmek istiyorum her hangi bir ücret talep etmiyorum Karabük teyim gelip alacak bide yavruya güzel bakacak hayırlı günler
Halil GEZER
1986-Karabük