Gönderen Konu: LİDER ELEKTRONİKÇİLİK teşekkürler  (Okunma sayısı 3978 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alper ALUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
LİDER ELEKTRONİKÇİLİK teşekkürler
« : 14 Ağustos 2013, 14:54:09 »
Lider marka Beepber almıştım internet aracılığı ile arka kapağı biraz fazla sıktım heralde cıvata giren yerinden kırıldı ve cıvata kapağı kapatamaz oldu Sagolsun sitemiz dostlarına yardımcı olan arkadaşlara ve dahada önemlisi LİDER ELEKTRONİKÇİLİK'e mail attım derdimi anlattım kusur belki bende belkide ürün kibar kullanım gerektiriyor ama akşamına bir mesaj vermiş olduğum adresime kargolandıgı yazısı tekrar Teşekkürler LİDER ELEKTRONİKÇİLİK

• Browning 525
  • Franchi Black Magiç
  • English pointer ANGEL

Alper ALUŞ
Beden Eğitimi Öğretmeni
[email protected]
1974 Manisa/Salihli

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: LİDER ELEKTRONİKÇİLİK teşekkürler
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2013, 15:39:37 »
Aynısı bendede oldu hatta sesdede problem yaşadım sağolsunlar iki gün içinde sıfırını gönderdiler ama firmadan ricamız ses hassasiyetine önem vermeleri.Teşekkürler  Lider beepber
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Veysel ALTINDAĞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2013, 18:34:46 »
benımde kapaktan ve sesten sorunum olmustu. Buraya yazmıstım lıderden memnun kalmadım dıye. Ertesı gun arayıp kargo adreslerını verdıler. Bende kargoyla beeperı yolladım. Ertesı gune yenısı geldı. Yerlı olarak ıyıye gıdıyoruz bence
Veysel ALTINDAĞ
BURSA 1985
www.avcininyeri.net

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2013, 21:49:50 »
Lider beeper herne olursa hiç tartışmadan yenisiyle değiştiriyolar üstelik fiyata göre en iyi hassas çalışan ses tonu çok güzel beeper teşekkürler LİDER ELEKTRONİK
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Kemal SAV

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2013, 21:04:50 »
geçen yıl aldığım lider beeper ım bozuldu mıknatısı tutuyorum herhangi bir işlem yapmıyor plini cıkarıp takıyorum sadece clik clik diye ses geliyor oda çok derinden firmaya mail attım daha cevap gelmedi bakalım sonuç ne olucak daha öncede aynı tasmadan kullanmıştım yine mıknatısı sürekli açılıp kapanıyor ve ses değiştiryordu firmayı aramadan onu atmıştım sitede bu yazıyı görünce mail attım bende akşam ürünlerine ve müşterilerine ne kadar önem verdiklerini göreceğim..

Kemal SAV
1985 MANİSA

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2013, 12:05:15 »
geçen yıl aldığım lider beeper ım bozuldu mıknatısı tutuyorum herhangi bir işlem yapmıyor plini cıkarıp takıyorum sadece clik clik diye ses geliyor oda çok derinden firmaya mail attım daha cevap gelmedi bakalım sonuç ne olucak daha öncede aynı tasmadan kullanmıştım yine mıknatısı sürekli açılıp kapanıyor ve ses değiştiryordu firmayı aramadan onu atmıştım sitede bu yazıyı görünce mail attım bende akşam ürünlerine ve müşterilerine ne kadar önem verdiklerini göreceğim..

pil bitmiş olabilir
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Cengiz TURGUT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Aralık 2013, 19:50:50 »
ARKADAŞLAR BENİM ALDIĞIM BEEPERDA DA SORUN ÇIKTI
TAM 15 GÜN İÇİNDE 6 KERE MAİL ATTIM FAKAT HİÇ BİR CEVAP GELMEDİ
BANA GÖRE SİZİN BAHSETTİĞİNİZ GİBİ DEĞİL LİDER ELETRONİK
Cengiz TURGUT
1971-Konya

Çevrimdışı Yakup MRAMOR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2014, 18:35:48 »
lider elektornik adresi veriyorum fevzi çakmak mah. akif sok no 15 /B sefaköy /istanbul  telefon yada mail atmanıza gerek yok verdiğim adrese kargolayın yenisini gönderiyor lider malının arkasında arkadaşlar çok güvenilir bir firma emin olun
Yakup MRAMOR
1977 SAKARYA

Çevrimdışı Yakup DİLEKÇİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2015, 17:06:34 »
arkadaslar telofonla gorusurseniz daha iyi olur sanırımbenim kendi peeperım kapagı dusmustu yenisi ile degisim yaptılar firma esnaf olarak cok size anlayıslı bilgi vereceklerine eminim .
Yakup DİLEKÇİ
1952 ÇORUM