Gönderen Konu: Akdaş yanılmadığımı ispatladı...  (Okunma sayısı 5136 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
Akdaş yanılmadığımı ispatladı...
« : 01 Mart 2014, 10:25:10 »
Sevgili dostlar,
Akdaş firması yanılmadığımı ispatladı. Bayiden sonra direk Akdaş fabrikasından ismail beyle görüştüm. Tüfekleri hemen incelemeye aldılar. Benimde samimiyetime güvendiklerini ve yapıcı eleştirilere herzaman olumlu baktıklarını belirttiler. Bende fırsat bu fırsat hemen bir otomatik siparişi verdim. İlgilerinden dolayı akdaş firmasına teşekkürler. Tüfeğim gelince resimlerini paylaşırım.Şmdilik dolabımdaki boş yerini paylşıyorum :)

resim
« Son Düzenleme: 01 Mart 2014, 10:28:47 Gönderen: M.Aytaç TOK »
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Gökay Karaduman

• Ziyaretçi
Ynt: Akdaş yanılmadığımı ispatladı...
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2014, 10:49:50 »
Aytaç Bey, Merhaba Sorununuzun çözülmesine sevindim ben de bir Akdaş kullanıcısı olarak takip ediyordum yaşadığınız sıkıntıyı. Bu tip sorunlar Avrupa tüfekler dahi her markada olabiliyor olmasa daha iyi fakat olunca da ne kadar hızlı çözüldüğü ve ilgi alaka önemli Akdaş bunu çok iyi yapıyor açıkçası bu da bize güven veriyor. Bu arada ikinci sıradaki çifteniz çok güzel duruyor markası nedir acaba? :)
« Son Düzenleme: 01 Mart 2014, 10:51:01 Gönderen: Gökay KARADUMAN »

Çevrimdışı Fatih KÜÇET

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2014, 11:00:52 »
Hayırlı olsun abi görecez bakalım önümüzdeki sezon :)
Fatih KÜÇET
1982-Adana

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2014, 11:09:52 »
Aynen katılıyorum Gökay bey , zaten eğer en ufacık şüphem olsa kesinlikle sipariş vermezdim. Gelecek sezon akdaşı mutlaka denicem. İknci sıradaki çiftemin huğlu. Adana İncirlikte ihraç tüfeklerin içinden seçip aldım. Severek kullanıyorum. Artık avrupa sevdasından vazgeçip kendi üretimimiz tüfeklere yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum.Ne kadar talep olursa kalite o kadar artar.Birde ara not düşecem avrupa tüfeklerle yerli tüfekeri deneme amaçlaı meraya götürüp atış karşılaştırması yapan zihniyetide anlamış değilim. Fiyat performans ölçüsünü unutuyolar onla ilgide konu açacam. Avrupa tüfeklerimi satıyorum.Çünkü yerli kullanmak istiyorum. Robust çiftemi bu yüzden sattım.   Lanber superpozem satılıklarda. Winchesterinde eli kulağında... 
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı Fatih KÜÇET

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2014, 11:19:35 »
Aynen katılıyorum Gökay bey , zaten eğer en ufacık şüphem olsa kesinlikle sipariş vermezdim. Gelecek sezon akdaşı mutlaka denicem. İknci sıradaki çiftemin huğlu. Adana İncirlikte ihraç tüfeklerin içinden seçip aldım. Severek kullanıyorum. Artık avrupa sevdasından vazgeçip kendi üretimimiz tüfeklere yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum.Ne kadar talep olursa kalite o kadar artar.Birde ara not düşecem avrupa tüfeklerle yerli tüfekeri deneme amaçlaı meraya götürüp atış karşılaştırması yapan zihniyetide anlamış değilim. Fiyat performans ölçüsünü unutuyolar onla ilgide konu açacam. Avrupa tüfeklerimi satıyorum.Çünkü yerli kullanmak istiyorum. Robust çiftemi bu yüzden sattım.   Lanber superpozem satılıklarda. Winchesterinde eli kulağında... 
valla yanlış yoldasın Hocam 1 tanesi kalsın bence  :) ondan sonra merada bir sıkıntı çıkarsa üzülürsün gerçi neyse kardeşinin tüfeği yeter bize  :) :) :) :) :)
Fatih KÜÇET
1982-Adana

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2014, 11:23:18 »
Hayırlı olsun abi görecez bakalım önümüzdeki sezon :)

:)inşallah sanada sevdirecez yerli tüfekleri. Ama önce ben bir deneyim. Bakalım ne yapacak sende canlı izleyeceksin Fatihim.
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2014, 11:25:12 »
valla yanlış yoldasın Hocam 1 tanesi kalsın bence  :) ondan sonra merada bir sıkıntı çıkarsa üzülürsün gerçi neyse kardeşinin tüfeği yeter bize  :) :) :) :) :)
valla görecez :) :)
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2014, 11:33:43 »
Yeni tüfeğin şimdiden hayırlı olsun Aytaç hocam..
Dikkatimi çekti winchester 1400 ranger gördüm sanki ?? Aynı tüfeği bende kullanıyorum ve ilk defa bir başkasında da gördüm :)
Memnun musun hocam winchester'dan ?
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2014, 11:46:02 »
Şafak kardeşim doğrudur. Winchester 1400. Bu tüfeği 90lı yıllarda sıfır aldım.Orjinal 2+1. 71 namlu. Çok memnunum. Genelde bu tüfekte el kundağı oynuyor diye şikayet edilir. Halbuki orjinal spaceri kaybolmuştur. Kullanıcı farkında değildir. Avda Zehir kusar. Hele sen ördekçisin sakın satayım falan deme. Memnun değilmisin yoksa?
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2014, 12:03:19 »
sorunun çözülmesine sevindim ağabeyim bende de akdaş sp var ve çok memnunum umarım yeni sezonda güzel avlar yaparsın
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #10 : 01 Mart 2014, 12:28:40 »
Şafak kardeşim doğrudur. Winchester 1400. Bu tüfeği 90lı yıllarda sıfır aldım.Orjinal 2+1. 71 namlu. Çok memnunum. Genelde bu tüfekte el kundağı oynuyor diye şikayet edilir. Halbuki orjinal spaceri kaybolmuştur. Kullanıcı farkında değildir. Avda Zehir kusar. Hele sen ördekçisin sakın satayım falan deme. Memnun değilmisin yoksa?

Çok şükür memnunum abi..
Bu el kundağı sallanma meselesi bende de vardı..Yaklaşık 15 gün önce Konya'ya gönderdim halletmişler..Ekstradan bir aparat yok ama nasıl halletiler bilmiyorum..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Gökay Karaduman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 01 Mart 2014, 15:35:35 »
O huğlu sanki bütün çakmak ve tam gravürlü gibi çok güzel.Size katılıyorum  ben de yerli tüfekten yana olanlardanım.Türkiyeye gelen en ucuz çifte ya da poze 3500-4000tl hele son zamanlarda iyice pahalandı.Ben akdaşa 1600 lira verdim şimdi 7000 lira olan bir browning poze ile kıyaslamak ne kadar doğru.Elbette yerli sanayimiz hem kalite hem de kurumsallaşma açısından çok yol katetmeli ama biz almazsak sahip çıkmazsak nasıl olacak bu.
Umarım tüfeğiniz hayırlı olur iyi avlarda kullanın inşallah

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2014, 20:14:44 »

Çok şükür memnunum abi..
Bu el kundağı sallanma meselesi bende de vardı..Yaklaşık 15 gün önce Konya'ya gönderdim halletmişler..Ekstradan bir aparat yok ama nasıl halletiler bilmiyorum..
çok basit el kundağının iç kısmına(namlunun oturduğu bölüm) sıvı conta sürmüşlerdir. Ama rahat ol bişey olmaz.Hıııı şokların falan kaybolursa browning invector şoklarla birebir uyumlu( volkan köydemir beyden öğrendim). Aklında bulunsun
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı M.Aytaç TOK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2014, 20:17:48 »
O huğlu sanki bütün çakmak ve tam gravürlü gibi çok güzel.Size katılıyorum  ben de yerli tüfekten yana olanlardanım.Türkiyeye gelen en ucuz çifte ya da poze 3500-4000tl hele son zamanlarda iyice pahalandı.Ben akdaşa 1600 lira verdim şimdi 7000 lira olan bir browning poze ile kıyaslamak ne kadar doğru.Elbette yerli sanayimiz hem kalite hem de kurumsallaşma açısından çok yol katetmeli ama biz almazsak sahip çıkmazsak nasıl olacak bu.
Umarım tüfeğiniz hayırlı olur iyi avlarda kullanın inşallah
Söylediklerinize birebir katılıyorum.Çok teşekkür ederim.
Mustafa Aytaç  TOK
1968 ADANA

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2014, 20:41:54 »
Aytaç bey çok sizin adınıza çok sevindim, benim konunuz üzerindeki ısrarlı AKDAŞ firmasının güvenilir olduğu yorumum bu yüzdendi sizide akdaş firması silahlarını kullanan avcılardan olmanız inanınız çok sevindirdi beni ki AKDAŞ,ta olması gerekeni yapmış sizi kazanmış  hayırlı uğurlu bol avlı olsun yeni tüfeğiniz