Gönderen Konu: Babam için yaptırdığımız ' AKDAŞ 312 SE S.POZE  (Okunma sayısı 11589 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Babam için yaptırdığımız ' AKDAŞ 312 SE S.POZE
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2013, 13:31:52 »
Gule gule kullanin gurkan bey, bakalim hayirlisiyla bende aynisindan siparis verdim bugun 71 namlusunu gelince paylasirim sabirsizlikla bekliyorum 15-20 gune gelir dediler bakalim.
Cok şükür bugün üzerime alabildim iki ay bekledikten sonra.Gürkan bey acaba hangi fişekleri kullanıyorsunuz, hangilerinden randıman aldınız paylaşabilir misiniz üveyikte deneme şansımız olmadı o yüzden paylaşırsanız berhudar olurum  ;D
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2013, 13:39:43 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
« Yanıtla #26 : 23 Eylül 2013, 13:53:39 »
Cok şükür bugün üzerime alabildim iki ay bekledikten sonra.Gürkan bey acaba hangi fişekleri kullanıyorsunuz, hangilerinden randıman aldınız paylaşabilir misiniz üveyikte deneme şansımız olmadı o yüzden paylaşırsanız berhudar olurum  ;D

Öncelikle neden bu kadar gecikti bilmiyorum daha kısa süre içerisinde teslim almanız gerekiyordu mutlaka aksilikler olmuştur :)
Hayırlı Uğurlu olsun biz çok memnunuz Gökhan kardeşim çok güzel ve dengeli bir tüfek gurupmanları gerçekten güzel sorunsuz bir S.poze diyebilirim üstelik çok Hafif ve Şık bir tasarıma sahip sizin tüfeğinizde mutlaka size özel ve güzeldir umarım memnun kalırsınız, Resimlerini paylaşırsanız sevinirim....
Fişek olarak biz Bıldırcın'da 9-10 no Me-ga Bior tapa av fişeği kullanıyoruz bu tüfekle ve bu fişekle çok güzel avlar yapıyoruz , bu fişek gerçekten harika bir fişek çok iyi sonuçlar alırsınız denemenizi tavsiye ederim...
Üveyik Av'ı pek yapmayız ağırlıklı Av tercihimiz hep Fermalı avlardır ama eğer kullanacaksanız kesinlikle üveyik için Mirage T2 Competiton 8 no 28 gr bu fişeği kullanın...
Keklik avında bu yıl tüfeği kullanacağız ama benim için her zaman standart keklik fişekleri vardır ve pek değiştirmem yazacağım bu fişeklerin süper speed ve süper Lambro olanını uzun menzilli keklik avlarında ve Tahtalı avında'da deneyebilirsiniz... RC Sipe 7-8 32 gr , RC S4- 6 no 33 gr ,Winchester Süper Speed 5 no 40 gr, Bornaghi 7 no 30 gram Keçe tapa ve Süper Lambro 5 no 36 gr'la avın kalkış mesafesine göre şoklara göre ve Arazinin , iklimin durumuna göre bu fişekleri seçerek kullanırsanız her zaman zevkli keklik avları yaparsınız...
Çulluk için dispersante Mirage 8 no 32 gr ve Lambro drect dispersante 8 no 32 gr deneyebilirsiniz.
Fişekler kadar Av'a göre kullandığınız şoklarda çok önemli rol oynuyor o yüzden fişek seçimi kadar ava göre şok seçiminizide özenle yapmanızı tavsiye ederim çok memnun kalacağınızı düşünüyorum selamlar...
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2013, 14:07:20 Gönderen: Gürkan GÜRSÜL »
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 23 Eylül 2013, 14:34:29 »
Öncelikle neden bu kadar gecikti bilmiyorum daha kısa süre içerisinde teslim almanız gerekiyordu mutlaka aksilikler olmuştur :)
Hayırlı Uğurlu olsun biz çok memnunuz Gökhan kardeşim çok güzel ve dengeli bir tüfek gurupmanları gerçekten güzel sorunsuz bir S.poze diyebilirim üstelik çok Hafif ve Şık bir tasarıma sahip sizin tüfeğinizde mutlaka size özel ve güzeldir umarım memnun kalırsınız, Resimlerini paylaşırsanız sevinirim....
Fişek olarak biz Bıldırcın'da 9-10 no Me-ga Bior tapa av fişeği kullanıyoruz bu tüfekle ve bu fişekle çok güzel avlar yapıyoruz , bu fişek gerçekten harika bir fişek çok iyi sonuçlar alırsınız denemenizi tavsiye ederim...
Üveyik Av'ı pek yapmayız ağırlıklı Av tercihimiz hep Fermalı avlardır ama eğer kullanacaksanız kesinlikle üveyik için Mirage T2 Competiton 8 no 28 gr bu fişeği kullanın...
Keklik avında bu yıl tüfeği kullanacağız ama benim için her zaman standart keklik fişekleri vardır ve pek değiştirmem yazacağım bu fişeklerin süper speed ve süper Lambro olanını uzun menzilli keklik avlarında ve Tahtalı avında'da deneyebilirsiniz... RC Sipe 7-8 32 gr , RC S4- 6 no 33 gr ,Winchester Süper Speed 5 no 40 gr, Bornaghi 7 no 30 gram Keçe tapa ve Süper Lambro 5 no 36 gr'la avın kalkış mesafesine göre şoklara göre ve Arazinin , iklimin durumuna göre bu fişekleri seçerek kullanırsanız her zaman zevkli keklik avları yaparsınız...
Çulluk için dispersante Mirage 8 no 32 gr ve Lambro drect dispersante 8 no 32 gr deneyebilirsiniz.
Fişekler kadar Av'a göre kullandığınız şoklarda çok önemli rol oynuyor o yüzden fişek seçimi kadar ava göre şok seçiminizide özenle yapmanızı tavsiye ederim çok memnun kalacağınızı düşünüyorum selamlar...
Valaha sorma bişeye çok heves etmeyeceksin o yüzden oluyor bunlar :D evet fotoları paylaşacam ama pc de sorun var canı format istiyor hem o zaman anlatırım neden bu kadar uzadıgını ama yinede ellerine sağlık güzel görünüyor her nekadar daha denemek nasip olmasada.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 23 Eylül 2013, 21:31:39 »
aynısı bende,de var hayırlı uğurlu olsun zenaatsa kesinlikle erbaplıkta sadık ustayı ilk,e koyarım lıstemde lakın fıyat yazmasak ıyı olurmus ustadım sıze ozel bır fıyat olmus olabılır

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 25 Eylül 2013, 00:38:31 »
hayırlı olsun darısı bizim başımıza :)
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

Çevrimdışı Selçuk ERGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 25 Eylül 2013, 16:06:55 »
hayırlı olsun güle güle kullanın
1976 SİVAS
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.