Gönderen Konu: Sadık AKDAŞ ve Akdaş Silah'a dair  (Okunma sayısı 33261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin OKŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Sadık AKDAŞ ve Akdaş Silah'a dair
« Yanıtla #50 : 20 Haziran 2013, 21:46:34 »
Merhabalar ,
Öncelikle Akdaş Silah Fabrikası ve Çalışanlarına , ulkemizde kalıtelı urun urettıgı icin tesekkurlerımı ıletıyorum. Gecenlerde Hilal av Adana Mehmet-Metin Ercoban'dan Akdaş 312 SE modeli aldım aslında farklı bır tufek sıparıs ettım ama yanlıslıkla bu tufek gelmıs bende tufegı dogal olarak ınceldım ve cok hosuma gıttı. ıstedıgım tufek gelmesede tufegı begenıp sorun cıkarmadan aldım bır hususu Akdas firmasına ıletmek ıstıyorum bu sekılde bır tufek yapıp neden  KARTON bir KUTU'nun icerisinde yolluyorsunuz onuda anlamıs degılım. Lutfen bu konuda sızden istirhamım boyle bır tufegı boyle bır kutuda yollamayın. Ben kuyumculuk yapıyorum CEYREK altını cok basit bir kutuda musterıye verıyorum ama PIRLANTANIN KUTUSU yaklasık 20$ dolar . Diyecegim
Lutfen herkes kalıtesını bilsin urettıgınız tufek pırlanta kategorısınde ama gonderdıgınız kutu merdıven altı ımalat kutusu uzerınde hıcbırsey yazmıyor. REKLAMINIZI YAPIYORUM TUFEGINIZ HAKKINDA SUPER YORUMLAR YAPIYORUM ALACAK OLAN ARKADASLARIMDA VAR SAYET KUTUNUZUDA SOYLEMIYOR DEGILIM BU KONUDA HASSAS OLUNUZ LUTFEN . Saygılar

Yasin OGSAR
                                                                                                                                 GSM: 5454726888
                                                                                                                                              ADANA
13 Agust 1981
Adana

Çevrimdışı İsmail TUNCER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #51 : 20 Haziran 2013, 22:46:12 »
Sayın ömer akdaş .Sadık beyin çok referanslı bir öz geçmişi var.Bunun için iyi veya kötü yorumlar hiç önemli değil.Genç avcılar ve av silahı meraklıları bu internet ortamında her şeye kolayca erişebiliyorlar.Sadık ustayı bir çok avcı ve av silahı meraklısıda bu ortamda öğrenmiştir.Sadık ustanın el emeği göz nuru aküs üretimi çiftelerini istanbul berattada gördüm hatta çulluk mödeli webley&scoot çiftesi ve çulluk mödeli pozesini aldım.Kullandım.Tüfeklerde ne istersen var.Tek tetik var,çukur band var hafiflik var.(üstelikçelik namlu)enjektör var.dengeli bir yapısı var.Yakışıklılık var.Gösteriş var.Hele hele çiftesinde albeni var.Avcı olup,parası olupta almayacağım diyenin alnını karışlarım.Hele helede Süper bir saçması var.Webley&scott markası altında üretilenler ingiltereye ithal edildiği için yurt içinde satılmıyor.Avcıların çoğunluğu bu yüzden tanışmamış olabilirler.Ama yinede merak eden avcılar beratta istanbul'da inceleme fırsatı bulabilir.Ha birde şu gerçek var.Köpek gibi tüfekte av da belli olur.Selam ve sevgiler.
ismail tuncer
 (butik)

1952 Biga-Çanakkale-İstanbul

Çevrimdışı Yücel ATAY 10

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 21 Haziran 2013, 03:50:45 »
yerli malı yurdun malı benim malım yerliyi desteklicenki kalkınsın hizmeti arttırsın ama marka takıntımız çok  .... 
Yücel ATAY
1985 balıkesir

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #53 : 21 Haziran 2013, 10:08:41 »
Merhabalar ,
Öncelikle Akdaş Silah Fabrikası ve Çalışanlarına , ulkemizde kalıtelı urun urettıgı icin tesekkurlerımı ıletıyorum. Gecenlerde Hilal av Adana Mehmet-Metin Ercoban'dan Akdaş 312 SE modeli aldım aslında farklı bır tufek sıparıs ettım ama yanlıslıkla bu tufek gelmıs bende tufegı dogal olarak ınceldım ve cok hosuma gıttı. ıstedıgım tufek gelmesede tufegı begenıp sorun cıkarmadan aldım bır hususu Akdas firmasına ıletmek ıstıyorum bu sekılde bır tufek yapıp neden  KARTON bir KUTU'nun icerisinde yolluyorsunuz onuda anlamıs degılım. Lutfen bu konuda sızden istirhamım boyle bır tufegı boyle bır kutuda yollamayın. Ben kuyumculuk yapıyorum CEYREK altını cok basit bir kutuda musterıye verıyorum ama PIRLANTANIN KUTUSU yaklasık 20$ dolar . Diyecegim
Lutfen herkes kalıtesını bilsin urettıgınız tufek pırlanta kategorısınde ama gonderdıgınız kutu merdıven altı ımalat kutusu uzerınde hıcbırsey yazmıyor. REKLAMINIZI YAPIYORUM TUFEGINIZ HAKKINDA SUPER YORUMLAR YAPIYORUM ALACAK OLAN ARKADASLARIMDA VAR SAYET KUTUNUZUDA SOYLEMIYOR DEGILIM BU KONUDA HASSAS OLUNUZ LUTFEN . Saygılar

Yasin OGSAR
                                                                                                                                 GSM: 5454726888
                                                                                                                                              ADANA

Yasin Bey fikrinizi samimi şekilde dile getirdiğiniz için teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki sezona çanta hususundaki çalışmamız tamamlanmış olacak.

Selamlar

Çevrimdışı Yasin OKŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 26 Haziran 2013, 23:38:03 »
İlginize tesekkur ederim . Yakin zamanda gorusmek dileğiyle. Saygilar.
13 Agust 1981
Adana

Çevrimdışı Osman HODANCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 05 Temmuz 2013, 02:06:13 »
Yasin Bey fikrinizi samimi şekilde dile getirdiğiniz için teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki sezona çanta hususundaki çalışmamız tamamlanmış olacak.

Selamlar

Ömer Bey, slug namlu ve çanta hususunda çalışmalarınız eski müşterilere de hitap edecek mi? "Bizim başımız kel mi deeermişim"  ^-^
Osman HODANCI
1966 Kastamonu

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #56 : 13 Temmuz 2013, 22:18:14 »

Ömer Bey, slug namlu ve çanta hususunda çalışmalarınız eski müşterilere de hitap edecek mi? "Bizim başımız kel mi deeermişim"  ^-^

Osman Bey, yeni slug namlu tüm AK 212'lerle uyumlu olacağı için eski AK 212 sahipleri de dilerlerse yeni namluyu temin edebilecekler.

Ürünlerimize her zaman destek vereceğiz.

Selamlar