Gönderen Konu: Huğlu'nun geçmişine kısa bir yolculuk (Mustafa AKDAŞ)  (Okunma sayısı 2416 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
Değerli Forum Sakinleri,

Huğlu'nun geçmişini, tüfekçiliğe nasıl geçildiğini merak ediyor olabileceğinizi düşünerek sizlerle bu videoyu paylaşmak istiyorum. Bizimle engin bilgilerini paylaşan rahmetli Ömer AKDAŞ'ın abisi, Sadık Ustanın amcası olan yaklaşık 80 yaşındaki Mustafa AKDAŞ'tır. Kendisi her ne kadar tüfekçilikle pek de uğraşmamış olsa da, Huğlu'yu bize en iyi anlatacak olan kişidir.

Not: Videonun ilk 10 dakikasında tüfekçilikle ilgili kısımları duyabilirsiniz. İkinci 10 dakika ilginizi çekmeyebilir.

İzlemek için lütfen bağlantıya tıklayın:

Saygı ve Sevgilerle

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Huğlu'nun geçmişine kısa bir yolculuk (Mustafa AKDAŞ)
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2012, 00:01:59 »
Ömer kardeş merhaba, videoyu izledim. Mustafa amca, ismini aldığınız büyük babanızın çok iyi bir usta olduğunu, Huğlu Koop.ta yapılan işlerin o'nun kontrolünden geçmeden piyasaya sürülmediğini belirtmiş. İnşallah siz de çok iyi bir usta olur, bayrağı daha ileriye taşırsınız..
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
Ynt: Huğlu'nun geçmişine kısa bir yolculuk (Mustafa AKDAŞ)
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2012, 09:01:09 »
Ömer kardeş merhaba, videoyu izledim. Mustafa amca, ismini aldığınız büyük babanızın çok iyi bir usta olduğunu, Huğlu Koop.ta yapılan işlerin o'nun kontrolünden geçmeden piyasaya sürülmediğini belirtmiş. İnşallah siz de çok iyi bir usta olur, bayrağı daha ileriye taşırsınız..

Çıtayı daha da yükseltmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Teşekkür ederim Zülküf Bey...