Gönderen Konu: Kahramanmaraş/Elbiatandan  (Okunma sayısı 1495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sefa YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Yaradılanı severiz YARADANDAN ÖTÜRÜ
Kahramanmaraş/Elbiatandan
« : 22 Mayıs 2017, 12:03:00 »
Geçen sezondan avlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Her avcının D.D olmalı

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: Kahramanmaraş/Elbiatandan
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2017, 12:10:48 »
Maşallah, Paylaşımınız için teşekkür ederim..
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2017, 19:18:09 »
Sefa üstad fotoğraflar muhteşem

Çifteni beğendim, Tavşanlarla da kanka olmuşsun. Bugün benim için bayileri dolaştın ayağına sağlık.

Jet fişek gönderebilecek iş bitisici bir bayi bulursanız özel den mesaj atın lütfen 32 gr 7 no ve 34 gr 5 no, 30 gr 8 no lazım koli koli
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Sefa YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Yaradılanı severiz YARADANDAN ÖTÜRÜ
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2017, 20:05:30 »
Sefa üstad fotoğraflar muhteşem

Çifteni beğendim, Tavşanlarla da kanka olmuşsun. Bugün benim için bayileri dolaştın ayağına sağlık.

Jet fişek gönderebilecek iş bitisici bir bayi bulursanız özel den mesaj atın lütfen 32 gr 7 no ve 34 gr 5 no, 30 gr 8 no lazım koli koli

Teşekkürler iyi dilekleriniz için barut ayarlayamadık maalesef kara barut dedikleri baruttan çıktı 5 kg kadar 750 gram mke nin ördek resimli baruttan vardı hepsini aldım bir tenekede yarım vardı onuda hediye etti 750 gram baruta 90 lira verdim toplamda bir de plastik pet şişe içerisinde yüklü miktarda kapsül çıktı tahminim mke nin kapsülü.
Tavşandan yana kısmetim çoktu bu sene vuramayan arkadaşların kotasınıda tamamladık şükür.
Çifteye gelince tamamen şansım yaver gitti otomatikte hiç yüzüm gülmedi süperpoze aldım ağırlığından şikayetciydim 75 li yaşlarda bir amca av baayiine geldi bende tesadüf fişek bakıyordum bir tüfeğim var huğlu 91 yılında aldım hiç kullanmadım diye 5 kutuda fişeğim var dedi hemen amcanın koluna girdim gittik eve önce karton değilde plastik kutu ile geliyormuş demekki çıkardı tüfek sıfır her yerine gress yağı sürülmüş olduğu gibi duruyor çok ufak bir rakama aldım o günden beri vurduğum her av için o adama rahmet okuyorum Allah razı olsun
Torunumuza kalmasada evladımıza kalacak tüfek bundan sonrada alacağım tek tüfek 20 Cal. çifte
Her avcının D.D olmalı