Gönderen Konu: 6 aya kadar Drahthaar/Kurzhaar arıyorum.  (Okunma sayısı 1262 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alperen LEVENDOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
6 aya kadar Drahthaar/Kurzhaar arıyorum.
« : 22 Mart 2020, 22:03:24 »
Merhabalar,

Önceden hem kurzhaar hem de drahthaar bakmış biri olarak, yine köpek bakabilme imkanına sahip oldum. En fazla 6 bilemedin 7 aylık drahthaar ya da kurzhaar arıyorum. Erkek olması tercihim.

Herkese iyi forumlar.
Alperen LEVENDOĞLU
92/ANKARA

--El Toro--

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: 6 aya kadar Drahthaar/Kurzhaar arıyorum.
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2020, 16:22:38 »
Merhabalar,

Önceden hem kurzhaar hem de drahthaar bakmış biri olarak, yine köpek bakabilme imkanına sahip oldum. En fazla 6 bilemedin 7 aylık drahthaar ya da kurzhaar arıyorum. Erkek olması tercihim.

Herkese iyi forumlar.
Alperen bey tekrardan kopek bakmak icin yeriniz olmasina sevindim. Toro dan sonra 3 -4 yil gecti sanirim. Gecen yil Tony öldükten sonra ayni yer sikintisini bende yasiyorum malesef kopeksiz avida hic sevemedim doğrusu. Adem Okçu var Antalya da onda yavru vardi sanirsam ama bu 3 veya 4 aylik olabilir. Ona sorun isterseniz.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Alperen LEVENDOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: 6 aya kadar Drahthaar/Kurzhaar arıyorum.
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2020, 14:10:49 »
Gökhan Bey merhabalar. Dediğiniz gibi Toro’dan sonra 4 yılı geçti. Şimdi tekrar imkan bulunca niyetlendim bakalım rast gelirse güzel bir yavru 🙂 Adem Okçu’yu tanımıyorum ama forumdansa ulaşıp bir soruyum. Teşekkür ederim.
Alperen LEVENDOĞLU
92/ANKARA

--El Toro--