Gönderen Konu: Silah reklamı yasaklandı  (Okunma sayısı 750 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Sabri MUTLUER

• Expert Üye
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Silah reklamı yasaklandı
« : 23 Ocak 2019, 16:26:58 »
18.01.2019 tarhinde resmi gazetede yayınlanan yönetmelik değişkliği ile her türlü silah tanıtımı ve reklamı yasaklandı. Acaba silah ürreticileri, youtube üzerinden silah tanıtımı yapanlar bundan nasıl etkilenirler? Bizim bu forumda yeni aldığımız silahları tanıtmamız suç kapsamına girer mi?

• Benelli Supernova
  • Beretta 1301
  • Ata CY Slug
  • Retay Masai Mara
MSM 1948-İzmir

Çevrimdışı Mehmet Alper YAZAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Silah reklamı yasaklandı
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2019, 16:51:41 »
İnternet aracılığıyla yapılana 50 bin diyor. Uçu açık.
  • Winchester SXP Black Shadow
  • Armsan Paragon Grande S Combo
  • Cesa Favorit 1800
  • Özkanlar FX-19
1990 Erzincan

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2019, 19:28:39 »
Umut Vakfının uzun zamandır uğraştığı desteklediği ne kadar etki etmiştir bilemem ama Türk halkına kıyağı buyrun :

"bireysel silahlanmaya hayir" sloganı ile yola çıkan, "geleceğin teminatı olan gençlerimize Atatürk'ün izinde önderlik yapacak kişilik ve beceriler kazandırarak onları ülkemizin gelişmesine yardımcı ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştirmek; kişilere hukukun üstünlüğünü benimsetip uygulamasında katkıda bulunmalarını sağlamak; önderimiz Atatürk'ün "yurtta sulh, cihanda sulh" anlayışından yola çıkarak, uyuşmazlıkların çözülmesinde barışçıl yolları seçmeyi yeğletmek; bu bağlamda uzlaşma ve (barışı sürdürme ve geliştirme) becerilerini bireylere öğretip benimsetmek..." amacı ile kurulmuş olan vakıf.

yazacak çok şey var ama yazamıyorum..     Bu saatten sonra yurdun 4 yanı düşman iken YURTTA SULH CİHANDA SULH Lafını kabul etmiyorum Bilinçli silahlanmayı destekliyorum !!! Ucu foruma dokunacak gibi hertürlü reklam vs yasaklanacak muhtemelen gözüküyor facebook zaten bitti % 100 ..
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2019, 19:38:14 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2019, 19:45:24 »
Umut Vakfının uzun zamandır uğraştığı desteklediği Türk halkına kıyağı buyrun :

"bireysel silahlanmaya hayir" sloganı ile yola çıkan, "geleceğin teminatı olan gençlerimize Atatürk'ün izinde önderlik yapacak kişilik ve beceriler kazandırarak onları ülkemizin gelişmesine yardımcı ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştirmek; kişilere hukukun üstünlüğünü benimsetip uygulamasında katkıda bulunmalarını sağlamak; önderimiz Atatürk'ün "yurtta sulh, cihanda sulh" anlayışından yola çıkarak, uyuşmazlıkların çözülmesinde barışçıl yolları seçmeyi yeğletmek; bu bağlamda uzlaşma ve (barışı sürdürme ve geliştirme) becerilerini bireylere öğretip benimsetmek..." amacı ile kurulmuş olan vakıf.

yazacak çok şey var ama yazamıyorum..     Bu saatten sonra yurdun 4 yanı düşman iken YURTTA SULH CİHANDA SULH Lafını kabul etmiyorum Bilinçli silahlanmayı destekliyorum !!!
Ben barış istiyorum derken bile savaşa hazır olacaksın.. Karşındaki adamda silah var sana doğrultmuş bekliyor, sende silah yok, böylesi bir durumda ben silaha karşıyım barış istiyorum demek kadar komik bir şey olabilir mi..?
Senin elinde daha etkilisi olacak ki ozaman diyeceksin ben barış istiyorum.. Caydırıcı ve barışa teşvik edici imkanın olacak..

Yurtta sulh cihanda sulh ilkesi, bana göre savaşlar bittikten sonra geçerlidir.
Sametin dediği gibi ülkenin her tarafı düşmanla çevrili, sen bireysel silahlanmaya karşı olacaksın, yasa dışı şeylerin üstüne gideceğine işini yasal yürüten kişi ve kurumları zora sokacaksın. Milletin elini kolunu bağlayacaksın ee ne anladık o işten ?
Ben, bilinçli silahlanmayı destekliyorum abicim.. Elin yabancısı 10 yaşında kız çocuğunu bile poligonda taktikal eğitime sokuyor.. Küçücük kız çocuğu silaha bizden daha hakim.. Bizimkiler de diyor ki silaha karşıyız. Yahu gidin az ötede oynayın...
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Hüseyin ÜNLÜ