Gönderen Konu: polly poliüretan çizme  (Okunma sayısı 17229 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şenol ALPAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: polly poliüretan çizme
« Yanıtla #25 : 26 Ocak 2012, 13:28:50 »
Canlardan bende sipariş vererek 2 hafta önce hem termal çorabını hem de haki renk çizmesinden getirttim. Sipariş 1 günde elime ulaştı. Avda deneme şansım oldu. Malum kar yağışları nedeniyle heryerde yoğun bir kar yağışı var. Bizim Uşak ilinde de yaklaşık 10 cm üzerinde sayılabilecek yerlerde ve dağlık bölgede bu çizmeleri deneme şansım oldu. Çizme kar ve çamur tutmuyor. Sıcaklık konusunda ise ayak sıcaklığınızı koruyor yani beni üşütmedi. Hafif olması da ayrı bir avantaj sağlıyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün.

Şenol ALPAN
1981-Uşak

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 26 Ocak 2012, 14:30:01 »
Şenol bey kaça aldınız?
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Şenol ALPAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 26 Ocak 2012, 14:58:09 »
55 Lira çizmeye verdim. 21 Lira da çorabına verdim. Çizmeyi 2 tane aldım. 118 liranın üzerindeki kargolar ücretsiz.

Yalnız şunu belirteyim. 118 liranın altında olursa kargo bedeli biraz fazla 8,5 lira ya da 9,5 lira gibi bir rakam. Postane ile olursa 13,5 Lira kargo ücreti var.
Şenol ALPAN
1981-Uşak

Çevrimdışı Kerim KALAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 27 Ocak 2012, 21:33:22 »
arkadaşlar selamllar,2 yıl önce manisa  dan bursa av fuarına gelmişlerdi tanıtım için satış yoktu,fuar bitiminde kırmadılar 1 çiftini bana verdiller,mükemmel bir ürün ,yanlız bana verdikleri burun ucu demirli olanlardan,çok kullanışli,çok,rahat,çok hafif,lakin tam demirin yanından kırılma yaptı,genede tavsiye ederim.Bursadan selamlar.
Kerim KALAZ
1960 bursa