Gönderen Konu: KARAMAN dan USTA KURZHAAR ARIYORUM  (Okunma sayısı 947 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hamza ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
KARAMAN dan USTA KURZHAAR ARIYORUM
« : 18 Eylül 2015, 11:04:54 »
arkadaşlar uzun yıllar pointer ile avlandım çok heyecanlar yaşadım fakat iki yıldır ava gidemiyorum sağlik sorunlarımdan dolayı. 2 ay önce ameliyat oldum dizimden yeni yeni ağır aksakta olsa kısa süreliğinede bıldırcın meralarına çıkmaya başladım,şu anda elimde çok kaliteli bir pointerim var yalnız 2 yıldır ava gidememenın verdiği eksiklikle pointerimin eğitimini tamamlıyamadım birbirimize o kadar kaynaştıkki pinterimle  içimdeki hayvan sevgisinden dolayı ne satabiliyorum nede elden çıkartmaya kıyabiliyorum işin açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum. bu sebepten dolayı bana eşlik edebilecek av görmüş eğitimli bir kurzaar aramaktayım bana merada eşlik edecek yoldaşa ihtiyacım var, yer ve bakım sorunum yoktur gözunuz arkada kalmadan en iyi şekilde bakılacağının garantisini veririm. ön eğitim almış veya asıl tercihim usta kurzaardır dizimden dolayı çok uzun süreli gezemiyorum henüz , bu sebepten dolayı kurzaar almak istiyorum. ilgilenen olursa çok memnun olurum fiyat konusunda köpeğin eğitim durumuna göre anlaşabileceğimizi umut ediyorum..   

cep 05423653551
Hamza ÇETİN
1974 Karaman