Gönderen Konu: 2015-2016-27.12.2015 Tarihli Sivas Divriği-Sezonda 12.Avı-Umutlar haftaya  (Okunma sayısı 1140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Saygıdeğer dostlar. 12. Avımı Sivas ili Divriği bölgesinde Muhterem abi ve arkadaşları ile birlikte yaptık. Beni bu ava davet eden başta Muhterem abi olmak üzere İbrahim, Mete, Yusuf, İlhan, Deniz, Pala Remzi, Naci Dayı, Turgay abi, Cemal abi, Sarı Ahmet, Ali, abi, Talat hoca ve diğer arkadaşlarada ayrıca teşekkür ediyorum. Maalesef umduğumuzu bulamadık ve de vuramadık. Ama dostlar ne kalırsa dostluk ve muhabbet kalıyor. Turgay beyin yaptığı kavurma, Pala Remzi dayının yaptığı tereyağlı Pilav ve av dönüşü Göl dağı bölgesinde yediğimiz tereyağlı fıstıklı kadayıf çok güzeldi. Av bahane dostluk ve muhabbet şahane... Diğer ekip arkadaşlarım Erdinç abi, Doğan abi, Ekrem, Yaşar abi, Mustafa hoca ise ben Divriğide iken onlarda yine Keklikli Pilavlarını ve avlarını benimle paylaştılar. avlakforum.com ailesi huzrunda hepsine ayrıca teşekkürler. Tüm avlakforum.com ailesine sezonun son avında bol ve berekteli avlar temenni ediyorum.Hoşçakalın

MERCİMEK ÇORBALI KAHVALTI

NACİ DAYI AYAKTA ÇORBA İÇİYOR

PALA REMZİ TEREYAĞLI PİLAV YAPIYOR

TURGAY VE METE ABİ KAVURMAYI ISITIYOR

YEMEK SONRASI ÇAY FASLI

ARAPGİR DİVRİĞİ YOLU GÖL DAĞI-KADAYIF İÇİN HAZIRLIK

KADAYIF SERVİSİ YAPILIYOR

DOĞAN ABİ MALATYA AVLAĞINDA-YİNE DÜDÜKLÜYÜ KAYNATMIŞ

ERDİNÇ ABİ YENİ TÜFEĞİ DENEMİŞ

KEKLİKLİ PİLAV SERVİSİ                                             

1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)