Gönderen Konu: İhtiyarın son hali  (Okunma sayısı 3773 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
İhtiyarın son hali
« : 16 Ekim 2018, 20:25:38 »
Dedemin bana verdiği aya tüfeğini bakıma yolladım. Keşke dedem bu kadar hor kulanmasaydi tüfeği iyi di. Ben namlu çatlak olduğu için ve de bakım yapılsın diye yolladım . Ben den kardeş tavsiyesi tüfeğiniz sağlam hiç orasını burasını kurçalatmayın boyatmayın.  Eski tüfek gidiyor yerine sıfır tüfek geliyor sanki tüfeğin mazizi kalmıyor . Tüfeği boyatmamin sebebi zaten orjinali kalmadığı ve de usta güzel fiyat verdiği için boyatdım. Tüfek görüntü olarak güzel oldu deneme atışı yaptım. Tek kurşun bile aydın namlu sağlam olmuş ama tüfek boşken kırılıyor sağlam atış yaptıktan sonra tüfek kırılmıyordu. Burda bir de tamirciye verdim tüfeği daha demedim bile. Keşke tüfeği yaptirmasaydım o parayla yeni tüfek alırdım.  Yada keşke yedek namlu yaptiırsaydim daha mantık olurdu.
the voice of the lobster
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2018, 20:43:54 Gönderen: Murat AVCI 16 »
  • Aya pieper 16 cal. Aselkon Inter arms
1990 - Bursa

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: İhtiyarın son hali
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2018, 21:03:52 »
Murat Kardeş sevindinmi üzüldünmü bilemedim doğrusu ama bence eğer kullanacağın tüfeğin varsa bu emanetlere o zaman bakım yaptır derdim hatıra olarak bi köşede dururdu.Dediğin gibi yerine bir tüfek alsaydın keşke sağlık olsun ne diyelim herşey gönlünce olsun
1988-Denizli

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2018, 22:06:12 »
Murat Kardeş sevindinmi üzüldünmü bilemedim doğrusu ama bence eğer kullanacağın tüfeğin varsa bu emanetlere o zaman bakım yaptır derdim hatıra olarak bi köşede dururdu.Dediğin gibi yerine bir tüfek alsaydın keşke sağlık olsun ne diyelim herşey gönlünce olsun
Bilal abi üzüldüm. Acele etdik etmiyecektik. Ben de hastaydım iki senedir raporluyum doğru düzgün calışmiyorum . Tüfeği yaptıralım köye gidelim bir iki fişek atalım sitres atalım dedik. Keşke tüfek aynı dursaydi yeni tüfek alsaydım. Buradan herkese tavsiyem sağlam tüfeklerini hiç bir şekilde elletmesinler bıraksınlar boyasız kalsın.
1990 - Bursa

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2018, 22:09:56 »
Aslın da konuyu bile açmiyacaktim kaç aydır öyle duruyordu. Avlakforum giriyorum facebook a giriyorum millet av yapıyor birşey Lee paylaşıyor bende okuyup bakıp duruyorum . Benimde elimde konu olarak bu vardı bunu koydum.
1990 - Bursa

The following users thanked this post: Doğan ATEŞ

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2018, 22:37:37 »
Geçmiş olsun kardeşim hayırlısı olsun artık inşallah sağlığına kavuşunca çalışmaya başlarsın.av işine bişey demek zor dert mi denir dermanmı denir bilemedim   :)Bu taraflara yolun düşerse sezonda buyur gel beklerim kal sağlıcakla
1988-Denizli

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2018, 01:15:49 »
Geçmiş olsun kardeşim hayırlısı olsun artık inşallah sağlığına kavuşunca çalışmaya başlarsın.av işine bişey demek zor dert mi denir dermanmı denir bilemedim   :)Bu taraflara yolun düşerse sezonda buyur gel beklerim kal sağlıcakla
Sağol Allah razı olsun Bilal abi . Rasgele .
1990 - Bursa

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2018, 01:27:38 »
 Ah be hemşerim ihtiyara yazık etmişin... ehil bir el yapsaydı... orijinale yakın olsaydı iyiydi... üzüldüm . Tecrübe... geçmiş olsun.
  • Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez

Çevrimdışı Murat AVCI 16

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2018, 06:53:55 »
Ah be hemşerim ihtiyara yazık etmişin... ehil bir el yapsaydı... orijinale yakın olsaydı iyiydi... üzüldüm . Tecrübe... geçmiş olsun.
Keşke de acelete etdik zaten namlu çatlak ti yok sa hiç elletmeyecektim . Ellenmedik yeri  kalmayınca boyatalim dedik . Orjimalinigini geçtim adam gibi çalışsaydı iyi di.
1990 - Bursa