Gönderen Konu: SAHTE FİŞEKLER  (Okunma sayısı 1308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kasım EKŞİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
SAHTE FİŞEKLER
« : 20 Ekim 2017, 23:50:44 »
Değerli arkadaşlar.size yaşadığımız fişek sahteciliği olayını anlatmak istiyorum.İstoçta av bayilerinin olduğu sokakta sağdaki dilk fişek satılan dükkandan bayağı yüklü fişek aldık.orada bakarken sahte winchester fişeklerini gördüm bayi de sahte olduğunu kabul etti.oradan aldığımız sellier bellot 36 gr av fişeklerinden randıman alamayınca keserek orjinaliyle karşılaştırdığımız fişekleriin içinden maalesef bizim mke barutu çıktı.orjinalinde yivli mermilerinden çıkan barutu gördük maalesef sahtecilik almış başını gitmiş.insanlar aşırı haksız kazanc sağlıyor.bilemiyorum bunları kime şikayet edebiliriz.bu bayilerden alışveriş yaparken lütfen dikkat edin kasasında bir bayan duruyor.saygılar sunuyorum
1965 İSTANBUL

The following users thanked this post: Murat ÖZBAŞ, Yaşar KÖKÇEN

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: SAHTE FİŞEKLER
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2017, 00:15:20 »
kasım bey geçmiş olsun kestiğiniz fişeklerin fotoları varsa bilgi amaçlı atabilirmisiniz ?1hafta önce istanbuldaydım durum içler acısı bir halde şuan neyi yazayım neresinden tutayım bilemedim .sonumuz iyi değil ALLAH yardımcımız olsun çok kötü günler bekliyor insanları >:( >:( >:( >:( >:(
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: SAHTE FİŞEKLER
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2017, 05:08:38 »
Bende 6 sene önce winchester rangerdi ismi galiba tam hatırlayamıyorum aldım 32 gramdı içinde sizin dediğiniz gibi değişik bi barut çıktı. kurusıkılarda kullanılan barutlara çok benziyordu fiyatıda ucuzdu vardı bi anormallik
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 05:09:49 Gönderen: Veysel VURMAZ »
  • Franchi affinity white
1994 Malatya