Gönderen Konu: Star Huğlu Süperpoze Kullanan var mı?  (Okunma sayısı 2231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mahmut AKGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
Star Huğlu Süperpoze Kullanan var mı?
« : 07 Ekim 2015, 14:26:38 »
Merhabalar değerli avcı abilerim arkadaşlarım..
Star Huğlu süperpozem var ama kendimi bu tüfeğin türkiyedeki tek kullanıcısı benmişim gibi hissediyorum bu tüfeği kullanıp gören bilen var mı remington ve fiocchiyi çok seviyor başka da bir marka pek denemedim ama bu sezon çullukta RC denemek istiyorum sorun yaşar mıyım? Teşekkürler..
Mahmut AKGÜN

İzmir/Menderes

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: Star Huğlu Süperpoze Kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2015, 22:17:08 »
Ondan bir tane almayı ben de düşünmüştüm ilk çıktığında. Fakat bayi fahiş bir fiyat çekti. Gerçi hep yaptığı şeydi ya. Velhasıl kullanmadım ama fena görünmüyordu.

RC fişek çevremde kolay bulunduğundan en fazla denediğim marka. Beğenmediğim türü, modeli olmadı. Çullukta 8-9 no RC32, Mirage 32 g, Bornaghi Delux 32 g beğeneceğinizi umuyorum. Denemeden ava götürmeyin. Hangi şokla daha hoşunuza gideceğini kağıt hedefe deneyerek belirlemelisiniz.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

The following users thanked this post: Mahmut AKGÜN

Çevrimdışı Turgut ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Star Huğlu Süperpoze Kullanan var mı?
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2015, 16:38:35 »
Evet sayın Akgün bende kullanıyorum bor nagi fişegi seviyor.52 gr winchester 1 kutu fişek attırdılar bana alırken sağlam işçiliği vardı ancak eloksal boya kullandıkları için tüfek küflenmekte idi buda canımı çok sıktı  krom kaplama yaptırdım kurtuldum.Penetrasyonu çok iyi hafif gezerek taşan avları için birebir.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2015, 21:55:19 Gönderen: Turgut ÇETİN »
1972 ANTALYA