Gönderen Konu: 3 YAŞINDA ERKEK DRAHTHARR  (Okunma sayısı 5294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet GÜNÇAVDI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
3 YAŞINDA ERKEK DRAHTHARR
« : 13 Mart 2015, 14:30:03 »
Merhaba ;

« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 09:47:28 Gönderen: Ahmet GÜNÇAVDI »
DOĞUM YILI YAZINIZ
KONYA

Çevrimdışı Tancan AKBAY

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: 3 YAŞINDA ERKEK DRAHTHARR
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2015, 11:06:35 »
Gözleri ne renk?
Tancan AKBAY
1979 GİRESUN

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2015, 12:46:43 »
yanlış anlama ama köpek seni sahiplenmemiş. yani seni sevmiyor demek. muhtemelen ilk sahibini arıyordur. çok fazla ilgilenmen, oynaman, beraber vakit geçirmen gerekiyor.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2015, 15:00:26 »
köpeği yetişkin sahiplenmenizin dezavantajlarını yaşıyorsunuz zannedersem.ama halledilebilicek bir konu zamann.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2015, 16:11:45 »
Her gün ilgilen sev Yemeğini ver asladövme emin ol düzelir
Ahmet YAMAN 1980 SAMSUN LADIK

Çevrimdışı Ahmet GÜNÇAVDI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2015, 11:08:25 »
Tancan akbay  gözleri  acık kahvregengi

anlayamadım ama dövme bağırma vs yok  inşallah zamanla düzelecektir.
DOĞUM YILI YAZINIZ
KONYA

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• AvlakForum Üye
  • *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2015, 13:02:21 »
Aynı sorunu ben de yaşadım 5 yaşın da Drahthaar aldım ve ilk sezon merada saatlerce bekletti beni ama çok şükür düzeldi şimdi.Sarım sahibini arıyor seni sahip olarak görmüyor şuan.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Ertan ARIN

« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2015, 15:31:41 »
Çok değerli bir abimden aldığım dişi Kurzhaar da yaşamıştım,köpek ilk ava gittiğinde benimle,öyle bir kokuya girip kedileyip fermaya durduki ben avcılıkla belki 30 yıldır iç içe olan biri olarak böyle bir estetik görmedim keklikler yüksek bir toprak duvarın arkadındaymış çok uzak mesafeden harikaydı,ama sonra bıldırcındada harikalar yaratmasına rağmen uzun süre ava götüremediğimden dolayı,sonradan beni takmamaya başladı,sonra bir arkadaş bana İngiliz dişi vererek köpeği benden aldı,onda daha kötü sonuç verdi,tüfek nerede patladı oraya gidiyormuş,sonra kedi kovalarken bir kazada can vermiş,bu köpeğin çok harika avlar yaptığını çok güvendiğim eski sahibinden biliyorum.

Ama balıkesirden aldığım dişi Drahthaar bana o kadar alıştı öyle güzel av yapıyordu ki,sonra kedi parçalamaya başladı bende bir arkadaşa hediye fiyatına verdim,arkadaş hala bana dua ediyormuş :D

Kontinentallerde bu tür problemler var galiba,ama yetişkin hiçbir ingilizden böyle bir şey görmedim ben.yinede ustalara sormak sorunu çözümleyebilir.
Ertan Arın
1968 Urla İZMİR

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2015, 01:16:35 »
arko yu  bağla .asla salmayın. sev oksa konus.2 hafta sonra araca bindir av sahasına götür bak nasıl düzeliyor.köpeği salıp özgür bırakırsan sokak köpeği gibi olur.köpeği  bağla sana yalvarsın.sana itaat  etsin  beni bırak ava gidelim.demeli.yalvarmsı lazım
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Ziya ÖZCAN 66

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2015, 14:14:09 »
veli abiye katılıyorum.
av köpeği başı boş bırakılmaz. avdan ava bırakacaksın.
Ziya ÖZCAN
1979 YOZGAT

Çevrimdışı Tancan AKBAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2015, 18:11:59 »
Bir dahaki sefere koyu kahverengi olanı tercih edersin.Hergün yanında gezdir,işinizi bilmiyorum işyeriniz müsaitse hep yanınızda olsun,yemeğini sizden başkası vermesin,şu anda anladığım kadarıyla kendine av yapıyor.Onunla oyna ,senin onu sahiplendiğini hissettir.
Tancan AKBAY
1979 GİRESUN

Çevrimdışı Yakup DİLEKÇİ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2015, 21:12:54 »
Çok değerli bir abimden aldığım dişi Kurzhaar da yaşamıştım,köpek ilk ava gittiğinde benimle,öyle bir kokuya girip kedileyip fermaya durduki ben avcılıkla belki 30 yıldır iç içe olan biri olarak böyle bir estetik görmedim keklikler yüksek bir toprak duvarın arkadındaymış çok uzak mesafeden harikaydı,ama sonra bıldırcındada harikalar yaratmasına rağmen uzun süre ava götüremediğimden dolayı,sonradan beni takmamaya başladı,sonra bir arkadaş bana İngiliz dişi vererek köpeği benden aldı,onda daha kötü sonuç verdi,tüfek nerede patladı oraya gidiyormuş,sonra kedi kovalarken bir kazada can vermiş,bu köpeğin çok harika avlar yaptığını çok güvendiğim eski sahibinden biliyorum.

Ama balıkesirden aldığım dişi Drahthaar bana o kadar alıştı öyle güzel av yapıyordu ki,sonra kedi parçalamaya başladı bende bir arkadaşa hediye fiyatına verdim,arkadaş hala bana dua ediyormuş :D

Kontinentallerde bu tür problemler var galiba,ama yetişkin hiçbir ingilizden böyle bir şey görmedim ben.yinede ustalara sormak sorunu çözümleyebilir.
eski sahini arıyordur ama ilgisizliktende olabilir kopek en cok bakana deil ava gotureni sever.
Yakup DİLEKÇİ
1952 ÇORUM