Gönderen Konu: Havalı tüfek dürbün ve dampa tavsiyesi?  (Okunma sayısı 2011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer ATICI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Havalı tüfek dürbün ve dampa tavsiyesi?
« : 19 Eylül 2017, 10:39:46 »
Sevgili forumdaşlarım ben weihrauch97k tüfek için güzel ama maksimum 500tl altı olursa çok güzel olur bir dürbün alıcam sağlam işimi görecek netlikte olması önemli hawke hd sport niko sterling değişik marka modeller var ama hiç bilgim yok kullanan azçok anlayan fikri olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum teşekkürler.

1991 - İstanbul

Çevrimdışı Bekir GÜRKAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Havalı tüfek dürbün ve dampa tavsiyesi?
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2017, 09:02:10 »
Merhaba,  optik işi pahalı malesef,  ben optima vs aldım kullandım,  ama dağıldı, tüfek güçlü olunca dürbün ömrü kısa oldu,  şiddete dayanıklı kaliteli hawke ürünleri tavsiye ederim. Bana verilen tavsiyeler bu yönde, 900 1000 tl civarı olan hawke serilerini önerdiler bana ama bütçemi aştı. 500 civarı olanlarda iyi ama fiyata göre illaki fark var. Bence bu işe gönül verip devamlı olarak ugrasacaksanız iyisini almaya çalışın. Çünkü dürbün ayar tutmazsa hobiden soğursunuz. Dampa için sportmatch doğru adrestir.
1979 - Denizli

Çevrimdışı Artun KOCAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2018, 16:35:43 »
merhabalar;

dampa ayak olarak sportsmatch urunlerı bulunuyor, bayagı kalıtelı urunler tavsıye ederım. durbun konusu tamamen butce ıle alakalı oldugundan pek yorum yapamacagım ama hawke urunlerı gayet fıyat performans olarak kullanıslı urunlerdır...
  • Armsan phenoma 12 cal, Armsan rsx1 12 cal
  • Husanarms metal force 20 cal
  • Daystate Huntsman XL
  • Benelli 828U 12 cal
  • İdeal 24 cal
  • Sauer 202 .243 , .375
1980 - İstanbul

Çevrimdışı Osman SÖYLER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2019, 19:53:24 »
Barska tüfek dürbünü modelleri güzeldir tavsiye ederim. Bütçeye göre en azından sağlam bir şey bakabilirsin
1990-istanbul