Gönderen Konu: Sezondan geriye kalanlar..  (Okunma sayısı 9368 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
Ynt: Sezondan geriye kalanlar..
« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2015, 00:23:20 »
Maaşallah Emrah Bey, çok güzel kareler.

İnşallah seneye daha da güzellerini yaşarsınız. Seneye bende Terme'de bir kaç kez avlanıcam inşallah. Bir karede bizim olsun ^-^

Allah'a emanet olun.
Teşekkürler İlhan bey. iyi dilekleriniz sizin içinde geçerli olsun inşallah. Avlarınız şansınız rasgelsin
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #26 : 19 Nisan 2015, 00:29:22 »
allah devamını daim eder inşallah  Emrah .

bu sene , gerçekten çok tahtalı vardı . yer gök tahtalı idi ,  tabiri doğru ise . ve uzun bir sürede terk etmediler buraları . seneye daha bol olur dielim inşallah . fotolarda gerçekten işin tadı tuzu .  insan baktıkça neşelenior .
fişek konusuna gelirsek ,  en memnun kaldığım fişek remigton . ben  bp den  , hiçbir şey anlamadım . remington geçen sene çok güzeldi . bu sene kullandıklarımdan , geçen sezon kadar verim alamadım . parti parti , koli koli değişior bu fişekler benim anladığın kadarı ile . zuberin bile 2 çeşiti varmış . biri çok iii derken , diğeri berbat die konuşuldu . artık , barutunumu , saçmasınımı , tapasınımı değiştiriorlar ,  orası muamma .

avlarınız daim olsun . allah muhabbetinizi bozmasın .
Bu seneki gibi olursa yeni sezonada güzel avlar olur inşallah. Fişek konusunda en çokda benim yeğenim BP ye takıktır başka fişek hiç kullanmaz, fişeği değiştirdiğinde vuramayacağını sanıyor :) benim fişek konusunda çokda marka takıntım yok ama kaliteli olsun isterim. açıkçası huğlu tüfekler genelde bp ile çok uyumlu oluyor, bizde diğer kullanan arkadaşlarda memnunuz. ben yeri geldi meca yaf bp sterling rc mirage remington gibi değişik fişeklerde kullandım. hepside yerine göre güzel avlar yaptı ama benim içinde bp bir adım daha önde sanki. en iyi işlere yine bp imza atıyor avlarda.. Allah hepimize kazasız belasız güzel avlar nasip etsin, iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 19 Nisan 2015, 00:45:59 »
İtalyan fişek firmaları,RC,Remigton,Fioochi,Rıo,Cheddite,B&P neredeyse kullanmadıqım kalmadı arasında coqu modelini denemişimdir,Ama aralarında malzeme kalitesini,standartını bozmayan tek marka B&P'dir.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #28 : 19 Nisan 2015, 00:55:06 »
İtalyan fişek firmaları,RC,Remigton,Fioochi,Rıo,Cheddite,B&P neredeyse kullanmadıqım kalmadı arasında coqu modelini denemişimdir,Ama aralarında malzeme kalitesini,standartını bozmayan tek marka B&P'dir.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum,zaten ben düşünmesem bile fişek kendini ispatlıyor avda :)
Benim için fiyat-performans dengesi açısından 32-34 gram winchester special chasse serisinin karşısındaki en sağlam 1. alternatiftir 32-34 gram BP fişekleri.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2015, 00:58:43 Gönderen: Emrah AKDENİZ »
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Y.Emre SARIGÜL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 14 Ağustos 2015, 14:31:07 »
maşallah abi.yeni sezonda da neşeli, bereketli, hayırlı avlarınız olsun inşallah.bende tahtalı avlamak istiyorum bu sene.Nasip olursa artık..
1994 ORDU/MESUDİYE

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #30 : 29 Ağustos 2015, 11:09:18 »
maşallah abi.yeni sezonda da neşeli, bereketli, hayırlı avlarınız olsun inşallah.bende tahtalı avlamak istiyorum bu sene.Nasip olursa artık..
inşallah kardeşim iyi dileklerin için teşekkürler..
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986