Gönderen Konu: HAVALI İLE İLK ÇALIŞMAM;  (Okunma sayısı 5514 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
HAVALI İLE İLK ÇALIŞMAM;
« : 02 Nisan 2011, 20:02:07 »
Bu gün hava kapalıda olsa içimizdeki kurt kaynadı bir kere ,Veysel arkadaşımla doğru bizim poligona ..
 Benim 6.35 hatsan (bulunsun diye alıp hiç kullanmamıştım) önce ona bir ayar çekti Veysel, 40 metre sonuç harikaa  ayar oldu.İlk atışta gözümüze patladı dürbün (çünkü çok kuvvetli ve sert atıyor benimki)
   Sonra Veysel çıkardı kendi makinasını Bu ne muhteşem bir alet..   ama detay çok , önce dijital el dürbünü ile mesafeyi ölçtü 275 metre,   sonra dağın başında bir baktım arabada leptop makinanın proğramı var metreyi yazdı  , ekranda dürbün ayarını verdi ,elle dürbüne metre ayarı, tek atış tam isabet..pes yani hiç yanılma yok,
  Ben daha sonra tesirini merak ettim ,zorla içi dolmuş pres tuğla bulduk , hiç parçalamadan tuğladaki delikkler sanki hassas matkapla açılmış gibiydi  bu çok etkiledi beni.. biraz pahalı bir olay olmasına rağmen çok meraklandım bu işe..hava serin olduğu için ayrıntılı resim olayına giremedik  inşallah güzel bir havada  paylaşacağımız güzel görüntüler olucak ,Veysel arkadaşıma teşekkür eder..herkese sevgi ve saygılarımla...

Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı Zerin GÜNEY

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: HAVALI İLE İLK ÇALIŞMAM;
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2011, 02:07:53 »
Yukarıdan aşaya 2 resimdeki nişan alma şekliyle biraz zor o anlatıklarınız.

Zerin GÜNEY
1968 BURSA

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2011, 23:37:10 »
Zerrin bey benim ilk çalışmam ,yazdığım konudaki atışları Veysel arkadaşım yaptı..siz herhalde uzmansınız bu konuda saygı duyarım..buyrun gelin bizim veyselin atışlarını görün o zaman bizden tecrübeli olduğunuza göre , sizden de birşeyler öğrenelim..
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2011, 00:47:03 »
Özkan abi ve Veyselkardeşim dostlugunuz daim olsun sezon başlamadan önce güzel vakit geçirmissiniz. Nevşehirden selamlar
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Veysel AÇARI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 23 Ağustos 2011, 21:50:52 »
ben bu konuyu kacırmısım gel su tatılden de devam edelım hocam
Veysel AÇARI
1982  AKHİSAR MANİSA
0505 89 92 112

Çevrimdışı İlhan EKİCİ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2011, 22:01:43 »
daystate  air ranger cok kuvvetli bir silah 350 mt 400 mt canak anteni deler bu silah   arkadaşlar doğruyu söylüyorlar silahın yaklasık fiatı 4500 tl civarında ingiliz pcp silahın babası diye tabir edilir

İlhan EKİCİ 
1973 Ereğli KONYA        
Ümraniye İSTANBUL 0 533 637 53 04

ethem erciyes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 23 Ağustos 2011, 22:47:13 »
Harika bişey çoğu yivli tüfekten iyi anlatılana göre güle güle kullanın selamlar

Çevrimdışı Veysel AÇARI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 23 Ağustos 2011, 23:02:11 »
Harika bişey çoğu yivli tüfekten iyi anlatılana göre güle güle kullanın selamlar

tesekkur ederım

daystate  air ranger cok kuvvetli bir silah 350 mt 400 mt canak anteni deler bu silah   arkadaşlar doğruyu söylüyorlar silahın yaklasık fiatı 4500 tl civarında ingiliz pcp silahın babası diye tabir edilir

evet dedıklerınızı basarabılır   yanlız bu sırketıde ıtalyanlar aldı  ınsallah kalıteden vazgecmezler
Veysel AÇARI
1982  AKHİSAR MANİSA
0505 89 92 112