Gönderen Konu: Büyük Huğlu conkuest SP04 SCK?  (Okunma sayısı 10922 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Büyük Huğlu conkuest SP04 SCK?
« : 03 Şubat 2015, 20:24:45 »
Öncelikle herkese selamlar :) Önümüzdeki sezon için süperpoze edinmeyi düşünüyorum kısmet olursa..
Bu tüfeği kullananlar yorum yaparsanız sevinirim,şimdiye kadar herhangi bir problemle karşılaştınızmı,avdaki performansı nasıldır?

jpg upload
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Büyük Huğlu conkuest SP04 SCK?
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2015, 10:54:45 »
Berkay kardeşim ben aynisindan aldım öncelikle musteri memnuniyeti büyük huglu çalışanları ve mustafa ve Çetin abi olmak üzere on numara her aradığım da tufegim izin arkasındayız demesi bile yeter... ben 66 valment namlu aldım 3.180 kg ağırlığı var kutulatip göndermiş ler.. Bu gün yarın buraya deneme atislarini atacağım. .. Büyük huğlu nun facebook adresinden bakarsan bu tufekleri nerelere gonderiyorlar ve ne gibi yorumlar almışlar hepsine bakabilirsin... saygılarımla. .
10 PARALIK TÜFEK... 100 PARALIK KÖPEK..
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2015, 10:57:00 »
Ayrıca bu model 04 sck modeli değil SP04CK modelidir.. Büyük huğlu nun kendi sitesinden bakabilirsin..
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2015, 16:53:57 »
Büyük Huğlu ile Huğlu arasında ne fark var...
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2015, 20:22:39 »
Berkay kardeşim ben aynisindan aldım öncelikle musteri memnuniyeti büyük huglu çalışanları ve mustafa ve Çetin abi olmak üzere on numara her aradığım da tufegim izin arkasındayız demesi bile yeter... ben 66 valment namlu aldım 3.180 kg ağırlığı var kutulatip göndermiş ler.. Bu gün yarın buraya deneme atislarini atacağım. .. Büyük huğlu nun facebook adresinden bakarsan bu tufekleri nerelere gonderiyorlar ve ne gibi yorumlar almışlar hepsine bakabilirsin... saygılarımla. .
Ayrıca bu model 04 sck modeli değil SP04CK modelidir.. Büyük huğlu nun kendi sitesinden bakabilirsin..
Teşekkürler aykut verdiğin bilgiler icin,deneme atışlarında sonucları buraya yazarsan iyi olur :)
Büyük Huğlu ile Huğlu arasında ne fark var...
Ümit bey ikiside konyada bulunan farklı firmalar..
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2015, 16:44:59 »
Bende Bursa av fuarında Büyük Huğluyu inceleme fırsatım olmuştu ama Tüfek alacağım zaman Bayilerde sadece Huğlu vardı onu aldım o da çok sorun çıkarmışdı.
Büyük Huğlu ile Huğlu karşılaştırmasını yapabilirsiniz veya Büyük Huğluyu tanıtabilirsiniz diye  sordum. Mesala Büyük Huğlunun üretimi ne kadar ,Siparişle çalışıyorlar mı ürünlerini test edip youtube filan koymuşlar mı? Servis için aradığınızda size ters konuşuyorlar mı ?
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2015, 19:58:28 »
Bende Bursa av fuarında Büyük Huğluyu inceleme fırsatım olmuştu ama Tüfek alacağım zaman Bayilerde sadece Huğlu vardı onu aldım o da çok sorun çıkarmışdı.
Büyük Huğlu ile Huğlu karşılaştırmasını yapabilirsiniz veya Büyük Huğluyu tanıtabilirsiniz diye  sordum. Mesala Büyük Huğlunun üretimi ne kadar ,Siparişle çalışıyorlar mı ürünlerini test edip youtube filan koymuşlar mı? Servis için aradığınızda size ters konuşuyorlar mı ?

Kesinlikle ters konuşma yada yardimci olmama gibi bir durum söz konusu değildir. . Gayet samimi ve yardımcı oluyorlar... en çok insanın hoşuna giden ise hem mustafa hemde çetin abi olmak üzere*tufegimizin sonuna kadar her zaman arkasındayız* demeleriydi. .. tüfek çok dengeli estetik yakışıklı ve TAŞ gibi :)) hemde çelik kasa olmasına rağmen diğerlerinden daha hafif.  Saygılarımla. ..
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2015, 11:59:53 »
eline sağlık ...
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Emrah GÜNDEM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2021, 10:35:59 »
Ben 5 yıldır kullanıyorum fişek secmiyor başka tüfek elime almadım çok memnunum sp04ck büyük huğlu. Bütün malzemelerini kendileri yapıyor. Huğlu dedikleri huğlu kooperatifi toplama oluyor.
1987 KONYA