Gönderen Konu: Farcılar Yakayı Kurtaramadı!!!  (Okunma sayısı 1251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Ynt: Farcılar Yakayı Kurtaramadı!!!
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2017, 15:42:37 »
Verilen cezalar bir nebze caydırıcı olur umarım. Çok üzülüyorum hayvanların bu şekilde katledilmesine. Bizler yasal ve etik yollardan avladığımız hayvanlara bile saygı duyuyoruz, yasak olmasa bile yavrulama döneminde meraya girmeyecek kim bilir kaç tane doğaya ve canlıya saygılı arkadaşımız var. Konumumu daha da avantajlı hale getirmemek için köpek bile kullanmadım, kullanmıyorum. Elimde silah var, bilgi beceri var daha ne olsun, ama şu hainlerin yaptıklarına bakın. Hayvanları çaresiz bırakıp vuruyorlar... Yazık.
Denetim bu haliyle çok yetersiz, avcı adamın puluyla vergisiyle uğraştıkları kadar bu eli silahlı katillerle de uğraşsalar keşke. Hep diyorum, diyeceğim; hayvan sevgisi olmayan, hayvana merhamet göstermeyenden, diğer insanlara, vatanına, milletine ne hayır gelir? Devletin bu gözle bakması lazım bu hastalara.
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı Aslan POLAT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2017, 20:57:30 »
    Adamlar araç, projektör gibi ağır donanımları bırakmışlar.. Sadece tüfeklere lamba takıp hafif piyade olmuşlar..Akıllıca.. Fakat, ne demiş atalar;

''Zor, oyunu bozar.''
Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır.

Çevrimdışı M.Burak METİLLİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2017, 21:50:33 »
Denetim cok onemli gercekten ama daha onemli seylerde var bence ilki sonrada kazandirilan birsey "EĞİTİM"le bunu cozebilirsiniz ikincisi sonradan kazanilmicak bisey ve insanlari ne kadar egitirseniz egitin varsa vardir yoksa yoktur oda "VİCDAN"dir.
Mehmet Burak METİLLİ
1985 / SERİK / KOCAELİ

The following users thanked this post: Hüseyin BAŞARIR, Zülküf ÖZDUMAN, Aslan POLAT