Gönderen Konu: KAYHAF SORUNLARIMIZI YABAN TV EKRANLARINA TAŞIYOR (PAZARTESİ SAAT 22.00'DA)  (Okunma sayısı 3939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz

TÜRK AVCILARININ SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ODAKLI TOPLANTI; KARADENİZ AV YABAN HAYATI AVCILIK FEDERASYONU VE YABAN  TV BİRLİKTELİĞİNDE 17 EYLÜL 2015 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 18:00’DE SAMSUN ÇARŞAMBA ADAPARK GÖL RESTORANT’DA ,YABAN TV VE AVCILARIMIZIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 

TÜM KARADENİZ AVCILIK FEDERASYONLARI, AVCI DERNEKLERİ VE AVCILARIMIZ BU ÖZEL ORGANİZASYONA  DAVETLİDİR.

« Son Düzenleme: 19 Eylül 2015, 17:05:54 Gönderen: Ş.Burak SEZER »

The following users thanked this post: Berkay TOPUZ

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Ynt: KAYHAF SORUNLARIMIZI YABAN TV EKRANLARINA TAŞIYOR
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2015, 17:03:49 »
PROGRAM PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 22.00'DA YABAN TV'DE YAYINLANACAKTIR..

Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 rabbim hakkımızda hayırlısını versin,..

yalan tv avcıları kaale almayamı başladı şaşırtıcı ! ...
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Daha önce de televizyonda aynı konuda oturuma rastladım ama çok azına yetişebilmiştim. Nasipse bunu takip etmek istiyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
rabbim hakkımızda hayırlısını versin,..

yalan tv avcıları kaale almayamı başladı şaşırtıcı ! ...

Ali abi biliyorsun bizler Yaban TV'yi en çok eleştiren  gruplardan biriydik..Kendilerini Samsun'a gelip durumu ve fikirlerini samimiyetle bizlere anlatmasıyla ön yargılarımızdan uzaklaştık diyebilirim..Mutlaka bu akşam Yaban TVdeki programı izlemelisin..O zaman ne dediğimi daha iyi anlayacaksın...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Asıl konu avlak sistemi ve avbis di, ancak YABAN TV ile Avcıların ilişkilerini de değerlendirildiği bir program oldu,
programda kısa bir bölümü olsa da program öncesi ve sonrasında da hepimizin dile getirdiği eleştirilerin büyük kısmı konuşuldu.
21 eylül akşamı 22:00 da yayınlanacak programı izlemenizi tavsiye ederim, kısa zamanda en azından ana konular üzerinde konuşuldu, izledikten sonra fikirleriniz değişebilir !!! önümüzdeki süreç te hep birlikte durumu takip edelim varsa yanlış dile getirmekte fayda var.
Paralı avcılık sistemine karşı duruşta özellikle tüm avcılarımızın bilinçli olması için YABAN TV ye ihtiyacımız var herkese sesimizi ulaştırmamız lazım.
programda en güzeli de en son anında hep brilikte AVBİSE HAYIR sloganı atmamız oldu. Katılan dernek başkanlarımız avbise hayır dedi öenmli olan buydu.
MAK temsilcilerinin ve Federsyon temsilcilerinin attığı bazı imzaları belge olarak gösterip avcılar bu sistemi istiyor diyen DKMP ye;
bu programlar cevap olacaktır her bölgede yapılırsa kim istiyor kim istemiyor göreceğiz,
HAYIR demek isteyen herkese YABAN TV ekranlarını açtı yanınızdayız dedi.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2015, 12:17:33 Gönderen: Tuncay KANDEMiR »
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

The following users thanked this post: Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Şu an yayında.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

• Onursal Üyemiz
Güzeldi. Söz alan kişilerin kimini eski dergilerden okuduğum yazılardan tanıyordum. Çok güzel fikirler, konuşmalar oldu. Zevkle izledim. Serhat Bey de işi tv moderatörü olanlar kadar iyi yönetti bence. 
1968

Çevrimdışı Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ben de son 1 saatlik kısmı izleyebildim yararlı olacağa benziyor.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 sayın serhat bey ve  tuncay bey,

sayın saygıdeğer  arkadaşlarım,..

yayının bizimle alakalı olan bölümünü bu linkte paylaşabilirmisiniz.

bu vesile ile bayramın ilk mesajında sizlerin ve tüm camianın bayramını içtenlikle kutlarım,..

ben avm ortamında full çalışıyorumda,.. :(
bayram seyran bana uğramaz ne izin ne fazla mesai yok bende yıllardır bayram nefretle karşılanır içerimde napacan adına ekmek veya nafaka diyorlar,.. allah kerim.

mersinden selam ve saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

• Onursal Üyemiz
Önümüzdeki Perşembe akşam 8'de tekrarı gösterilecek gibi okudum yaban'ın sitesinde.
1968

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Önümüzdeki Perşembe akşam 8'de tekrarı gösterilecek gibi okudum yaban'ın sitesinde.

Evet perşembe günü tekrarı yayınlanacak Volkan hocam..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN