Gönderen Konu: Özkanlar fx15 boşkovan çıkartmıyor  (Okunma sayısı 9447 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
Ynt: Özkanlar fx15 boşkovan çıkartmıyor
« Yanıtla #25 : 05 Şubat 2020, 11:47:54 »
şevki bey, burası avcıların buluştuğu bilgi alış verişi yaptığı bi forum sitesi değil mi , bi ürün aldığınızda siz nasıl memnun olduğunuzu  dile getiriyorsanız, arkadaşta memnun olmadığını dile getirmiş. internette paylaşmakla da diğer arkadaşları bilgilendirmiş

Demek istediğim olay arızalı bir durum var. Bu duruma burada çözüm bulunmaz. Bilgiden ziyade bana göre yanlış yönlendirme
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 20:16:16 Gönderen: Şevki MİRZA »
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

Çevrimdışı Engin FERAH

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 05 Şubat 2020, 12:41:39 »
İnşallah sorununuza çare bulursunuz.
Evvel zamanda telefonla fabrikalarına ulaşmıştım ve yarı otomatik av tüfeği almak istediğimi ve her markada yaşanan sorunlardan çekindiğimi söyleyince fabrikaya davet eden ve deneme atışı yaparak tüfek satın alabileceğimi söyleyen bir firmaydı ve çok şaşırmıştım.Bence sorununuzu her türlü halledebilecek bir müşteri memnuniyet anlayışları var.
  • Yıldız elegante A3 çifte 71 cm,61 cm
  • Yıldız Spz 71 cm
1983 BEŞKAZA-ANKARA

Çevrimdışı Necdet GÜNEY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 05 Şubat 2020, 20:11:17 »
Bencede hangi firma olursa olsun önemli olan ürünün arkasında durmalı Eğer ilgi alaka göstermez savsaklarsa o zaman şikayetçi olurum
Dazer marka köpek kovucu almıştım iki üç kez kullanmıştım . Sonrasında ürün etkisini kaybetti benim ihmalkarlığım garanti süresi geçmiş firmayı aradım garantide olsaydı yenisi ile değiştirirdik dediler bende önemli değil tamir olursada bedeli karşılığında hallediverin dedim ve ürünü gönderdim inanamadım firma sıfır ürün gönderdi bende arayıp teşekkür ettim güzel bir esnaflık örneği keşke herkes ürününün arkasında dursa
  • 104A. 71
  • Ata Neo. 66
  • Armsan Phenoma Aura Lamine Granite 71
Necdet GÜNEY
1966 izmir

The following users thanked this post: Cihat KESKİN

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #28 : 06 Şubat 2020, 13:32:36 »

Demek istediğim olay arızalı bir durum var. Bu duruma burada çözüm bulunmaz. Bilgiden ziyade bana göre yanlış yönlendirme

Sizin bakış açınıza göre öyle olabir fakat bizim amacımız süreci değerli takipçilere göstermekti süreçte görüldüğü gibi birkere gönderdik düzeltilmeden geri geldi bizde tüfeği almaktan vaz geçtik
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

The following users thanked this post: Mehmet Alper YAZAR

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 06 Şubat 2020, 14:53:56 »
Öncekile geçmiş olsun, yeni tüfek böyle hata tapinxa insan soguyabulir. Değiştirip başka marka almissiniz hayırlı olsun. Bende fx15 kullanıyorum sterling trap fişeklerinde bir kaç kere cikartmama sorunu yaşadım ama sadece o markada oldu. Bunun yanında namluya ilk fişeği elimle koyup kurma kolunu yavaşça bırakınca bir kere de fişeği patlatmadi koca kulak koşa koşa gitti ben öyle bakakaldim. Sonra kurma kolunu çekip mekanizmadan düğme ile dusurunce yada şarjör borusundan namluya fişek sürünce sıkıntı olmadı. Yani mekanizmayı elle çekip elle bırakmak hataya sebep olabiliyor. Bir de düşük basınçlı fişekler kinetikde mekanizmayı zorluyor. Allahtan firma son derece malının arkasında duran ve müşterilerini memnun etmeye çalışan bir firma. Hemen gereğini en hızlı şekilde yaparlar.
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

The following users thanked this post: Cihat KESKİN, Atilla ÇEVİK