Gönderen Konu: Fabarm l4s greyhunter almayı düsünüyorum.Degerli yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 15899 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat ÖNER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
L4s kullanıcı yorumlarınızı bekliyorum dostlarm
1983
Stoger md2000(66)
Huglu cifte1989(70)

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Murat Bey selamlar.
Tüfeğin initial hunter modelini uzun bir süre incelemiştim. Fabarm fiyatına göre gerçekten çok kaliteli tüfekler üretiyor. Boyum 183 cm. Tüfeğin standart haliyle benim için yüzlemesi savurması şahaneydi. L4S serisindeki tüfeklerde fark kutudan çıkan choke sayısı ve çeşitli makyajlardan oluşuyor. Initial hunter'dan 3 adet, grey hunter'dan 5 adet choke çıkıyor. Initial hunter serideki en sade tüfek, fiyatı da gayet uygun. Grey hunter'a verilecek parayla XLR5 de alabilirsiniz. O da çok güzel bir tüfek.
Yada daha iyisi, şu an satılık ilanlarında forum yöneticilerimizden Tuncay Hocamızın satılık Beretta A400 tüfeği var. Kusursuz grupmanı ve randımanı olan, denenmiş, onaylanmış bir tüfek. Bütçenize de uygun.
İlân şurada http://avlakforum.com/frm/index.php?topic=194920.0

Fabarm gerçekten güzel tüfekler üretiyor. Ama aynı paraya Beretta A400 varken L4S grey hunter... Tercih sizin.

Saygılar.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2017, 20:03:31 Gönderen: İbrahim TUTKUN »
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ben fabarm kullanıyorum Allah bana sabır versin diyeyim sen anla
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

The following users thanked this post: Bahri TUĞRULTEKİN

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
 >:D   hayırdır hocam ne oldu.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2018, 23:58:33 Gönderen: Bahri TUĞRULTEKİN »
1983 Akhisar

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Valla kardeşim sağ atarsın sol gider. Sabah ayrı öğle ayrı akşama ayrı fişek taşırsın yetmez. Dağda bayırda keklik peşinde koşarsın ayak gider(diğerlerini geçtim kafadan iki saçma yiyen keklik gider mi ya)
.Bıldırcın ya arkasından bağırsan düşer tüfekle düşmez. 36 grdan başlarsın top atar gibi diker. Daha ne diyeyim 
« Son Düzenleme: 24 Mart 2018, 00:07:51 Gönderen: Murat DİNGİZ »
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

• AvlakForum Üye
  • *
Hocam sen düzgün atamamışındır. Ben 2 sezon nişan alınan yerin solunu vuran fabarmla dünyanın avını vurdum. Yamuk mamuktu ama fenadı. Sonra bir ameliyat geçirdi. Düzgün atmaya başlayınca daha da aşık oldum tüfeğime. Anlatılmaz yaşanır. Resmen efsane
1983 Akhisar

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hocam sen düzgün atamamışındır. Ben 2 sezon nişan alınan yerin solunu vuran fabarmla dünyanın avını vurdum. Yamuk mamuktu ama fenadı. Sonra bir ameliyat geçirdi. Düzgün atmaya başlayınca daha da aşık oldum tüfeğime. Anlatılmaz yaşanır. Resmen efsane
Valla kardeşim bana da dediler sizin namluyuda düzeltelim diye ama nasıl olduğunu duyunca resmen şok oldum.
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
Bir müddet Fabarm XLR5 OİLED 71 cm namlu modelini kullandım. Sağ -sol, üst-alt atma gibi bir durum yoktu. 50-75 metre civarında çay tabağını vuracak şekilde kurşun atardı. Harika saçma grupmanı vardı.  AMAAAA! maalesef bütün avlarım ya yaralı gitti ya da canlı düştü. Tribore, backbore, overbore hepsi hikaye benim nazarımda. Tekrar anladım ki benim tüfeğim Remington. Rasgelsin.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2018, 09:35:59 Gönderen: Osman ALP »
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

The following users thanked this post: Murat DİNGİZ, Levent KARSLIOĞLU

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bir müddet Fabarm XLR5 OİLED 71 cm namlu modelini kullandım. Sağ -sol, üst-alt atma gibi bir durum yoktu. 50-75 metre civarında çay tabağını vuracak şekilde kurşun atardı. Harika saçma grupmanı vardı.  AMAAAA! maalesef bütün avlarım ya yaralı gitti ya da canlı düştü. Tribore, backbore, overbore hepsi hikaye benim nazarımda. Tekrar anladım ki benim tüfeğim Remington. Rasgelsin.
siz şanslı olanlardansınız en azından attığınız yere gidiyormuş :)
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Rıza BOZOKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yahu bu  Fabarm  ithal değil mi? Hadi yerli  tüfeklerde  kalite  kontrol  yerlerde...  İthal  tüfeklerde de mi  var bu durum?
1974 İnebolu/KASTAMONU

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yahu bu  Fabarm  ithal değil mi? Hadi yerli  tüfeklerde  kalite  kontrol  yerlerde...  İthal  tüfeklerde de mi  var bu durum?
evet ithal bende ona güvemdim ama malesef
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

The following users thanked this post: Rıza BOZOKLU

Çevrimdışı Utku ÖZTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Firma ithal ve italia ancak uretim abd de sanirim..
Benelli Raffaello Deluxe..
 Franchi Affinity Wood..
 Akdaş Ak-212w..

Çevrimdışı Murat DİKMETAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Avrupada yanıldığımız yer bence fiyat meselesi . Beratta ,benelli vs. neyse adamlar zaten bunu standarttan fiyattan alıyor , 1300 - 1400 dolar . Bizde ki kur olayı bilmem ne derken çok absürt bir rakam oluyor ithal  tüfekler .  Avrupanın işçiliğine vermiyorsunuz ustalar 8 -10 bin tl . Vergilere ,dolar kuruna veriyorsunuz paranızı .
  • Huğlu 202B
  • Winchester SXP
1983 - Fatsa

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Firma ithal ve italia ancak uretim abd de sanirim..
yok sanmam üzerinde yüzde yüz İtalyan yazıyor.
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Tamamı İtalya'da üretiliyor. Fabarm'ın başka ülkede fabrikası yok.
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
Bir arkadaşıma aldık alırken farketmedik ama şok yerinde şişme vardı namluda ilginç duruyordu hatamı yoksa üretimi mi böyle anlayamadık dikkatli bakmadan görünmüyor zaten. İsmini unuttuğum amerikalı bir silah eleştirmeni youtube ta videolarını izlerken altaki yorumlardan birinde en beğendiğiniz yarı otomatik ne diye sorduklarında bu tüfeği söylüyordu reklam mı yoksa gerçekten öylemi bilmiyorum. Bence güzel tüfekler o şokun oradaki şişkinlik çok kötü ona bir türlü anlam veremedim. Arkadaşımda çok güzel atışlar avlar yaptı tüfekle.
Alp BALABAN
1984-Manisa

Çevrimdışı İsmail AYDIN 01

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Pek olumlu yazan olmamış nedense. Kronik bi hatası mı var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beretta AL 391 Urika 1&2
  • FABARM L4S 12
  • AKUS HUNTER DELÜX ALT ÜST ÇİFTE 12
  • AKUS ESTATE YAN YANA ÇİFTE 12 cal & 20 cal
1985 KOZAN

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
Bir arkadaşıma aldık alırken farketmedik ama şok yerinde şişme vardı namluda ilginç duruyordu hatamı yoksa üretimi mi böyle anlayamadık dikkatli bakmadan görünmüyor zaten. İsmini unuttuğum amerikalı bir silah eleştirmeni youtube ta videolarını izlerken altaki yorumlardan birinde en beğendiğiniz yarı otomatik ne diye sorduklarında bu tüfeği söylüyordu reklam mı yoksa gerçekten öylemi bilmiyorum. Bence güzel tüfekler o şokun oradaki şişkinlik çok kötü ona bir türlü anlam veremedim. Arkadaşımda çok güzel atışlar avlar yaptı tüfekle.

malum şokları uzun inner hp şoklar iç çap geniş, namlu ucuna bakılınca kurşun şişirmesi gibi görünyor, bu tüfek benim istediğim bir tüfek büyük hevesle aldım ve çok şükür bahtıma güzel çıktı, kalın saçma yüksek gramaj atıyorum, sardırmıyorum kırıyorum :D vuran vurmayan belli olsun diorum :D alan bir kaç arkadaşımda sıkıntılar çıktı sol üst vurma gibi eğer denenmiş bi tüfek alma imkanınız varsa öyle alın keyfine bakın derim
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

The following users thanked this post: Alp BALABAN

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
Adamın ismini hatırladım Randy Wakeman birçok kez en favori silahın bu olduğunu söylediğini okudum videolarının altındaki yorumlardan hemde başka tüfekleri anlatırken çektiği videoların yorumlarında.   
   burada tüfeği anlatıyor.
Alp BALABAN
1984-Manisa

The following users thanked this post: Mahmut ÖZTÜZÜN, Murat DİNGİZ

• AvlakForum Üye
  • *
Bütün avrupa silahlarda sorun görülebiliyor. Ancak ülkemizde nişan alınan yeri vurmayan silahlar mevcut olması sadece bir tesadüf mü diye düşünüyorum.
1983 Akhisar

The following users thanked this post: Murat DİKMETAŞ

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adamın ismini hatırladım Randy Wakeman birçok kez en favori silahın bu olduğunu söylediğini okudum videolarının altındaki yorumlardan hemde başka tüfekleri anlatırken çektiği videoların yorumlarında.   
   burada tüfeği anlatıyor.
Valla ne bileyim ona iyisi denk mi geldi ne yaptı :) :):):)
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

Çevrimdışı Turgay BEGİT

• Müdavim Üyemiz
Yakın zamanda fabarm l4s aldım pişman oldum hep sol alt atıyo incelemem sonucu gövdeyle namlu aynı hizada değil bunu kim yapar nasıl bilmiyorum o kadar para veripte bu kadar rezil firma olamaz satan kişi bende problem olduğunu söylüyo tüfeğe bakmadan anlaşılan o ki yerliler gerçektsn iyi tüfek yapıyo artık
Turgay BEGİT
1979 Sungurlu ÇORUM

Çevrimdışı Alper ALUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Selamlar 66 Namlu XLR 5 Oiled hedef denemelerim çok oldu hedef şaşma sorunu yaşamadım (benden kaynaklananlar hariç) yanılmıyorsam 18.5 iç çapı biraz toplu atıyor bıldırcında 30 gr keçe tapa keklikte ilk zaman 32 gr 8 no soğuklarda kalın saçma kısacası ya şansıma bilemiyorum ama Bahri Hocam ve Murat arkadaşımın aksine :) ben memnunum. 
  • Browning 525
  • Franchi Black Magiç
  • English pointer ANGEL

Alper ALUŞ
Beden Eğitimi Öğretmeni
[email protected]
1974 Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ramazan KALAYCIOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Benim de xlr5 71 cm var. Yalnız şu alt üst sağ sol vurma muhabbeti çıkınca içime kurt düştü. sanki benim de tüfek sağa doğru atıyor.  sezon sonunda aldığım yere götürmeyi düşünüyorum. duyan bilen varsa düzelme düzeltme doğru hale getirme işlemi nasıl oluyor? distribütör firma yardımcı oluyor mu, bileniniz var mı .
1983-Antalya
Fabarm xlr composite 71 cm (reverse)

Çevrimdışı Turgay BEGİT

• Müdavim Üyemiz
Ben gecen hafta gönderdim tüfeği konyaya gitti yapıldı die geldi yapılmamış saçma grupmanı cok berbat halen sol atıyo 1 şokla bile saçmayı toparlayamıyom ata tüfeğim hedefte onun iki katı vuruyo pişmanım yardımcı olanda pek yok uğraşmıyorlar milli serveti dışarı vermeyelim yerli tüfekler gercwkten bundan iyi avda denedim ölü kuş dğşmedi daha üzgünüm aldığuma
Turgay BEGİT
1979 Sungurlu ÇORUM