Gönderen Konu: Ynt: BUCK AV BIÇAKLARI  (Okunma sayısı 2771 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadri GEDİK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BUCK AV BIÇAKLARI
« : 18 Nisan 2016, 15:19:50 »
ismail bey in urunleri için yazmıyorum ama başımdan geçen bir olayı yazayım...yalnış anlaşılmasın...3-5 sene evvel bu siteden adını hatırlamıyorum bir bora av bıçağı aldım..hesaplı geldi zaten vardı iki olsun dedik...bi kaç sene sonra bursa av fuarına giderken nasılsa ücretsiz bileniyor diye iki bıçağıda yanıma aldım...bora standında bileme için verdiğimde bıçağın sahte olduğunu ve bileme yapamayacaklarını söylediler...geçmiş zaman giden paramız oldu ama adını aklıma getiremiyorum o şahsın..o bunları okursa hatırlar zaten...bayada dua ettim kendine sevaba girdim...o yuzden biraz dikkat edin...buck urunlerinden çakılarından kullandım...bu fiyata şu an çakısını alamassınız bırakın bıçağını...burası paylaşım sitesi ve herkes görüşünü yazmakta özgür diye yazıvereyim dedim...ismail bey yine yalnış anlamasın...eğer orjinalse yalnış anlamasın...değilsede nasıl anlarsanız anlayın...hayırlı satışlar....
Kadri GEDİK
1969 BURSA

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Ynt: BUCK AV BIÇAKLARI
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2016, 21:23:27 »
https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwi3w93x5JjMAhXDB5oKHfc6De0QFggaMAA&url=https%3A%2F%2Fbicaki.com%2F&usg=AFQjCNFfen8hohgFZcWZLhrgqEk_VgZSew

yukarıda linki atılı olan sitede
BUCK çakılar 50tl civarında
firmayı aradım orjinal garanti veriyoruz dedi

bazı markaları haddinden fazla şişirip satıyorlar diye düşünüyorum

İsmail BİLGİ beyefendi ile de telefonda görüştüm
orman tip büyük avbıçagı olanlardan varmı diye
ve o esnada piyasa ile çok çelişkili fiyat dedim
bıçakların orjinal oldugunu belirtti

ve şu sözünü çok takdir ettim
benim bunu getirmeye gücüm yetiyor birileri ucuza mal sahibi olsun
şişirmenin abartmanın bir anlamı yok
bana 20tl kalsın yeter dedi
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Kadri GEDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2016, 21:38:21 »
hüseyin bey yukarda verdiğiniz linkteki çakıların hiiiçççççç biri buck değil...üstüne basarak söylüyorum çakmaaaaa...avlak üyelerini yalnış bilgilendirmeyelim....bildiğimizi yazalım duyduğumuzu değil...saygılar...
Kadri GEDİK
1969 BURSA

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Kadri GEDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2016, 21:42:01 »
ismail beyin sattığı ürünlerin resmini görüntüleyemiyorum ve onun sattığı ürünlere yorum yapmıyorum...görsem yaparım...ben başıma gelenleri herkese örnek olsun diye yazdım...
Kadri GEDİK
1969 BURSA

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2016, 21:43:16 »
hüseyin bey yukarda verdiğiniz linkteki çakıların hiiiçççççç biri buck değil...üstüne basarak söylüyorum çakmaaaaa...avlak üyelerini yalnış bilgilendirmeyelim....bildiğimizi yazalım duyduğumuzu değil...saygılar...

Kadri bey  ^-^
bıçakların orjinal veya çakma oldugunu anlamam
daha dogrusu yabancı marka bıçak kullanmadım
elde özel siparişle yaptırıyorum

Linki atma sebebim
sadece fiyat konusuna dikkat çekmek istedim
bu çakılar SAHTE ise linkin durması daha iyidir diye düşünüyorum
en azından benim gibi bilmeyenler kazıklanmaz  ^-^
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Kadri GEDİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2016, 21:50:38 »
bencede dursun...bu sitede kurulduğundan beri üye sayılırım ve başkada böyle katılımı ve paylaşımı çok olan bir site görmedim desem yalan olmaz...o yüzden herkes bildiğini fikrini yazmalı...susarak başka bir arkadaşın aldatılması kandırılması bu kadar katılımı çok olan bir siteye bence yakışmaz...zaten başımıza ne geliyosa bana dokunmayan yılan misalinden gelmiyormu...ilan sahibinden ayrıca özür diliyorum...bir sürü şey yazıp ilanınıza zarar vermiş olmam umarım...tekrar söylüyorum kesinlikle arkadaşın sattığı ürünü görmedim ve konuda o ürün değil...
Kadri GEDİK
1969 BURSA

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Fatih YILMAZ 06

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: BUCK AV BIÇAKLARI
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2016, 18:15:47 »
Merhaba, bildiğim kadarıyla Buck firmasıda diğerleri gibi modaya uyup üretim bandının bir miktarını Çin'e kaydırmış durumda o yüzden vermiş olduğunuz linkteki bıçaklar büyük bir ihtimal Çin üretimi ve orijinal o yüzden fiyatları uygun fakat Amerikan üretimi olanlar (110,119.120.105,102 vb.) hala pahalı.Bence üretim yerlerine ve kullanılan çeliğe dikkat etmek lazım. Herkese rasgele.   
Fatih YILMAZ
1980 ANKARA