Gönderen Konu: AKDAŞ' A TEŞEKKÜRLER  (Okunma sayısı 2174 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre ÇETİNKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
AKDAŞ' A TEŞEKKÜRLER
« : 26 Mart 2018, 15:28:01 »
Sevgili avcı dostlarım 28/02/2018 tarihinde Akdaş AG 212 tüfeğimle ilgili kaşık probleminden bahsetmiştim. Bana bu konuda yardım eden herkese çok teşekkür ederim. Yönlendiren, eleştiren, düşüncelerini söyleyen.
Bende yönlendirmelerden yola çıkarak fabrikayı aradım ve tüfeğimi gönderdim. Bir haftadan kısa bir zaman içerisinde tüfeğim geldi. Tüfeğimi gönderirken hep bir tedirginlik içerisinde gönderdim. Sonuçta ruhsatlı, ateşli silah. Birde malesef yerli firmalarla ilgili olumsuz yazıları okuyunca daha da şüphem arttı.
Fakat tüfeğim geldiğinde Akdaş markasının ne kadar ciddi ve kurumsal bir bir firma olduğunu anladım.
Ben tüfeğimi eski kılıfının içerisinde temizleyip gönderdim, Üzerinde şok olmadan. Tüfek bana üzerinde 3 numara şok takılı, kurma kolunda koruyucu takılı, kılıf içerisinde ayrı bir ambalaj yapılmış, kılıfına konmuş, kutulanmış ve kutu çok muntazam paketlenmiş geldi. Ayrıca tetik tertibatı elden geçmiş, benim temizliğimin üzerine öyle bir titizlikle temizlenmiş yeni almışım gibi olmuş ve gurupman testi yapılıp gurupman sonuç kağıdı da gönderilmiş. Ayrıca aradığımda ücret sorduğumda da herhangi bir borcunuz yoktur diye cevap aldım. Burada masraf, para önemli değil anlatmaya çalıştığım şeyleri umarım anlatabilmişimdir. Bunları sizlerle paylaşmak istedim ki bu tür sıkıntıları yaşayanlar Akdaş' a her türlü güvenebilir. Ayrıca diğer firmalara da örnek olur. Akdaş firmasına buradan da çok teşekkür etmek istedim.
1984 EDİRNE

The following users thanked this post: Erkan ÜNAL, Necdet GÜNEY, Emrah AKDENİZ, Hüseyin İŞCEN, Bilal AYDIN

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKDAŞ' A TEŞEKKÜRLER
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2018, 16:39:11 »
Bence en  iyi reklam  geri dönüşlü  müşteri  memnuniyeti  dir 
  Akdaş  firmasına   teşekkürler  sizede  yeni sezonda keyifli  avlar  .
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

The following users thanked this post: Emre ÇETİNKAYA, Selim AYDOS

Çevrimdışı Emre ÇETİNKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2018, 01:01:26 »
Uzun zamandır giriş yapamamıştım. Sizlere yeni sezonda iyi avlar.
1984 EDİRNE

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2018, 01:17:27 »
Sadık abi , Önder usta ,Savaş usta bu insanlarla yakinen tanışan biri olarak niye daha önce tanımadım eksikliği hissediyor insan . Adını vermeyeceğim 300 tl verip bi namlu yaptırdım . Namlu nereyi vuruyor kağıtta göremiyorsun. İki kere gönderdim izah ettim. Yok bana ancak bu namluyu slag namluya çevirebileceklerini söylediler. O dahada tehlikeli öyle bi köşede yatıyor namlu Sadık abi olsa gel misafirim ol der namlunun test kağıtlarınıda içine  koyar gönderir. Bidaha silah alacak olsam firma Akdaş silah ise 76 namlu 1/3 kendinden şoklu poze alırım.
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı Ercan TURYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • CANSA CAN, KANSA KAN, YETER Kİ SEN DALGALAN.
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2018, 12:39:56 »
Diğer firmaların örnek alması gerekir. Bende tüfeğimi bakım için akusa gönderdim bekliyorum 2. Haftaya girdik bakalım. Yakın zamanda akdaş da düşünmüyor değilim. Yabancı firmalara nazaran türk firmalarin bir kaç tane bu şekilde çok ilgileniyor saolsunlar.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Armsan Phenoma Bronz Otomatik
  • Akus Hunter Lux Süperpoze
1988 - Bursa

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2018, 13:47:58 »
Forum ortamında bu ve buna benzer konuların tüm şeffaflığıyla konuşulması ister istemez firmalarda ve son kullanıcılarda yerinde ve güzel bir bilinç oluşturuyor.İşimiz firmaları yerin dibine batırmak değil aksine ihtiyaçlar dahilinde kalitenin yükselmesini istememizdir.Forumumuzun  bu konulara katkısı çok büyüktür.Sizin adınıza çok sevindim Emre Bey bereketli ve kazasız belasız bir sezon olsun.
Saygılarımla
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

The following users thanked this post: Emre ÇETİNKAYA

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2018, 14:04:07 »
Herkese selamlar
Bende sadık ustama nişan alınan yeri vurmayan bir avrupa tüfek gönderdim. Şok yatağındaki hatayı halletmiş. Resmen tüfeği efsunlamış. 😊 mübarek ustam keramet ehli.  1 sezon boyunca tüfekle avlandım ve gördüğüm şeyler akıl alacak gibi değil. Kesinlikle ülkemizin saygıyı hak eden ender şahsiyetlerinden biri. Ona burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum.
Saygılar
1983 Akhisar

The following users thanked this post: Erkan ÜNAL

Çevrimdışı Aydın NALIN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2018, 02:55:05 »
Sarsılmaza silah gönderdim, iki hafta oldu bugün yarın bakacağız hala ses yok :)
1980-Antalya

Çevrimdışı Selim AYDOS

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2018, 23:53:15 »
Bir Akdaş kullanıcısı olarak tüm Akdaş ailesine teşekkür ederim hem kaliteli tüfek ürettikleri hemde hizmetlerinden dolayı 4 yıldır aşk 212 kullanıyorum maşallah kale gibi.
1978 ANKARA