Gönderen Konu: Girsan 312  (Okunma sayısı 2940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Girsan 312
« : 08 Ocak 2017, 20:18:01 »
Girsanla arkadasim sayesinde taniştık bende aldim gercekten guzel birtufek yıkacilik guzel kayseriden yim  bence avrupa yerine girsan gibi tufekler tercih edilmeli  hanslara d3yil de milli takilimali kayserıden her keze selamlar Girsandan daha ba sarılı ve etkin ol masi dilegiy le   
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: Girsan 312
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2017, 20:39:22 »
Girsanla fabrikaka konustum yunus beylede tufeyimizin her zaman arka sindayız diyorlar sunuda diyim aktasida aradim ger cekte cok ilgilile burdan onlarada tesekur ediyorum stogeri aradim umursamaz bir tavirları var musteriyle daha guzel tavirlar iceri sinde olmalilar bence bir tufek markasi neden Girsan deyince yada aktas deyince iyibir cevap vermeli say gilar
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2017, 21:33:04 »
Şunuda demek istiyorum  av bayıleri ozelikle gazli ve kar paylari daha yuksek guzel olmayan tufeklere yun lendiriyorlar benim girsanla yanişmam arkadaş tavsiyesi oldu ben yeni yeni neyın ne oldugunu anliyorum benim tavsiye butun firmalardan daha iyisinidahada guzelini yaparak neden bizim Girsanimiz dunyada bir numara olmasin bizden ornek almasinlar  Turkler nasil tufek yapmişlar demesine neyse cok konustum     Fem analizi yaparsaniz daha iyi olur ben ve duyanlar duymayanlara soylesin
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2017, 21:47:37 »
Girsanna lutfen su satılan tufek leri nato testinden geciri  yormur musınuz naton gecen silah larda kulandiginiz tek nigi tufeklerede uygular misiniz slm
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2017, 23:46:11 »
Fatih bey tüfeğiniz hayırlı olsun. Yazılarınızı telefonla yazdığınızdan olacak çoğu kelimeler yanlış olmuş meramınızı tam anlayamadık. Düzeltme yaparsanız sorularınıza daha iyi cevaplar alabilirsiniz. Girsanın ilk tabancasıda çok testden geçmişti ancak çok sorun çıkardı. Sonraki serisini yıllarca kullandım. Sıkıntı olmadı. O zaman şöyle bir düşünceye varıyorum iyisini yapacak makina parkuru var ama  makine sonrası tasfiye işçili nasıl? Yapılan işe gerekli saygı duyuruyor mu?
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2017, 01:01:20 »
bence guzel işcilik var bagzi hatalar olabilir girsani aradim tufegimizin arkasindayık diyorlar ilgi der sen fena deyil ilgileniyorlar bag zi sikintılar ola bilir onlarda giderilir namlu ic capini olctum bendeki super bir arkasta tek nik aldim yam anlamiyla su per diyor av bayıy le konustum gerceyi soylemek gerekir se av bayı onerdi aktas mi girsanmi stogermi arada kardim nenim arkadas istedigini aldedi girsana karar kildik deneyip gorece giz 2 sene oldu guzel gidiyor girsani aradim 2 sene sononda garanti nasil dedim her sikintısini giderrik dediler
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2017, 01:15:33 »
Birde aynen dediginiz gibi girsan cok daha iyisini yapa bilir ben tufeklerde su polimer delilen nato teslerinden gecen silah larda kulanilan tek nigide kullanmasini istiyorum neden benim tufeyim en iyisi olsun oğ gume deysin iyi olunca arkadaslarima dahada iyi deyim başka tufeklerin yaninda benimki sinifinin en iyisi olsu  bence 10 milyarlik 20 milyarlik tufekleri bile gecsinki girsan bir numara olsun slm
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri

Çevrimdışı Fatih ÖZDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2017, 01:34:04 »
tamire gelen bir tufeyin sikintısı neyse tam anlamiyla yapilip daha iyi bir sekilde giderilip gerekiyorsa aranim seride sikinti var sa yapilmasi gordugum kadarıyla her parcasi sokuluyor neden bence silahin yorumlari cok onemli bir ariza oldumu yorumlar bakikiyor ve sikintı bu sefer karamsarlik
  • GİRSAN MC 312
1983 - Kayseri