Gönderen Konu: YENİ NESİL DERYA MK 10 GEN 2 TAKTİKAL AV TÜFEKLERİ  (Okunma sayısı 3321 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim TOSUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yeni av yüfeği alacak arkadaşlar ve alacaklatı tüfekte kararsız kalanlar ben sizlere kendi kullandığım DERYA SİLAH SANAYİİ nin son teknoloji cnc makinalarda üretmiş olduğu DERYA MK 10 şarjörlü yarı otomatik av tüfeğini tavsiye ederim her koşolda her şartta her marka fişekte sıkıntısız bir şekilde çalışmaktadır ben aldım kullanıyorum çok memnunun aynı zamanda TÜRKİYEDE ve DÜNYANIN bir çok ülkesine satış rekorları kıran bir firmadır sadece şarjörlü tüfekle kalmayım otomatik pompalı çeşitleriyle biz müşterilerine sunmaktadır şarjörlü tüfek deyince bizlerin aklına tutykluk yapma sorunu geliyor tıplı safir t14 tenolduğu gibi ama alacağınız DRRYA MK 10 şarjörlü tüfeği safir ile asla ve asla kıyaslayamassınız ben bir kullanıcı olarak çok çok memnunum siz değerli abilerime arkadaşlarıma kardeşlerime şiddetle tavsiyenederim hiçbir firmada bulamayacağınız memnuniyeti DERYA SİLAH SANAYİİ sizlere yaşatacaktır unutmayın KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR herkes tüfek yaptı DERYA en  iyisini yaptı saygılar RESİMDEKİ AV TÜFEĞİ DERYA SİLAH SAYİİNİN YENİ ÇIKARTMIŞ OLDUĞU.(DERYA MK 10 GEN. 2 MODELİDİR)

1988 ANKARA

Çevrimdışı Mehmet USTATÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YENİ NESİL DERYA MK 10 GEN 2 TAKTİKAL AV TÜFEKLERİ
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2016, 02:14:40 »
İbrahim Bey merhaba,  gen2 versiyonunda pyton gezin tam hassas islenip sıkı bir şekilde oynamadan sabitlenmesi için bir geliştirme yapılmış mi, bilginiz var mı?
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2016, 02:18:58 Gönderen: Mehmet USTATÜRK »
  • Kral Tundra
1986 - Kocaeli