Gönderen Konu: yeni tüfeğim remington 870 express magnum  (Okunma sayısı 15327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: yeni tüfeğim remington 870 express magnum
« Yanıtla #25 : 17 Kasım 2015, 11:16:53 »
bir arkadaşta aynısından vardı. 10 tane falan kurşun atmışımdır, isabeti milimetrik yivli gibi. öyle yerli pompalılar gibi saçma bir tepmesi de yok ağırlığı çok iyi yaymışlar , profesyonel bir çalışma. 10 üzerinden 10 verdiğim bir tüfek. fazla bir param olsa kesin alırım.
1978-İZNİK

Çevrimdışı Burak ÜLKER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 01 Şubat 2016, 02:08:08 »

Poligon olarak Sevdam  Atış Poligonu varmış ama tüfekle atılıyor mu bilmiyorum.Bir de Demirtaş Atış Tesisi yapılıyordu ama tamamlandı mı ne oldu bilmiyorum.Forumda konu açmıştım tüfeği detaylıca denemek için uygun yer bilen var mı diye ama Bursalı kardeşlerimizden bir cevap alamadık malesef.Ben de Bursa'dayım  ancak Bursayı fazla bilmiyorum yerlisi değilim.
Zeyniler köyüne gelebilirsin teleferiğin yukarısında özelden telefonumu verebilirim ararsın poligon niyetine kullanılabilecek çok açıklık var sadece gelirken istediğin ebatlarda bol bol kağıt getir hedef kazım  :)
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2016, 02:09:32 Gönderen: Burak ÜLKER »
Baikal 27m-m Çift Tetik Enjektörlü Fix şok Süperpoze
Baikal 18m-m Tek Kırma Fix şok

Çevrimdışı Yiğit BAŞARAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 01 Şubat 2016, 02:14:48 »
Senin içine sindiyse en iyi tüfek o'dur, kazasız belasız kullan kardeşim hayırlı olsun
  • Browning b25 gold
  • Browning b525
  • Browning maxus camo max 5
  • El reno ispanyol çifte
1988 -  İSTANBUL-ATAŞEHİR/AKSARAY