Gönderen Konu: KAYHAF 2. FERMALI AV KÖPEKLERİ & KOPOY IRK YARIŞMASI SONUÇLARI  (Okunma sayısı 8824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Başta avcı dostlarımız olmak üzere 3-4 Mayıs tarihlerinde bizleri yalnız bırakmayan AVKIF'a, sponsorluk anlamında bizlerden desteklerini esirgemeyen Champion Mama ve Avcı Dergisine teşekkür ederiz.KAYHAF ve Çarşamba Safari Avcılık Atıcılık İhtisas Kulübü olarak düzenlediğimiz bu yarışmanın kazasız belasız, memnuniyet içerisinde gerçekleşmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz..Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

MERA YARIŞMASI SONUÇLARI

İngiliz Irkları Yetişkin
1.Atila Erkan--Pointer--Fabio
2.Zafer Sağlam--Pointer--Kont
3.Bagi Altunışık--Setter--Lena

İngiliz Irkları Junior
1.Ramiz Tercan--Setter--Thor
2.Samet Çakır--Pointer--Asil
3.Erkan Aydeniz--Pointer--Kara

Continental Irklar Yetişkin
1.Ahmet Yaman--Drahthaar--Tyson
2.Mustafa Sebeci--Kurzhaar--Nero
3.Kenan Yıldırım--Drahthaar--Deyzi

Continental Irklar Junior
1.Özkan Soylu--Kurzhaar--Body
2.Cemal Peker--Drahthaar--Mitu
3.Osman Çalışkan--Drahthaar--Kara

Champion Mama BOB Ödülü
Selim Hız--Pointer--Alex

Kopoy Yerli Irk
1.Erkan Aslan--Paşa
2.Ümit Akkaya--Tarzan
3.Mehmet Tarık Akçay--Avbis

KAYHAF Kopoy Özel Ödülü
Murat Aksu--Lerry

Kopoy Osmanlı Irk
1.Muammer Bayraktar--Fıstık
2.Murat Aksu--Macar
3.Ali Cebeci--Biber

KAYHAF Kopoy Özel Ödülü
Cemil Kefdi--Kota
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2014, 19:52:45 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  festival havasında gecen mera yarışmasına emeği geçen siz değerli dostlara teşk ederim. amacın sadece yarışma olmadığı yeni dostlukların yeni arkadaşlıkların oluştuğu böyle bir ortamda başkan ve üyelerine diğer emeği gecen herkeze sonsuz teşekkürler.
     köpeklerim ile bende katılmak isterdim ama talihsizlik vede meslek icabı  . artık seneye diorum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
Yine KAYHAF Farkı ile güzel bir etkinlik oldu. Kazanan arkadaşları tebrik eder emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunarım.
  • Browning Auto-5 otomatik 16 cal.
  • Verney Carron Otomatik 12 cal.
  • Kral Arms Signature III Super Poze 12 cal.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN
1977 Samsun/Terme - Amazon Avcılar Kulübü

resim yüke
Savaşın kazananı;Barışın kaybedeni olmaz..!

Çevrimdışı Kerim AVCI

• Free Üye
  • *
Propaganda gibi olacak ama Bagi abinin hakkı yenmiş...Yazık..
Kerim AVCI
1985 Merzifon/AMASYA          0555 714 41 77

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Öncelikle her katılımcıya tek tek teşekkür ederim. Kilo metrelerce uzaklardan gelerek, bu müstesna günü yaşamak ve yaşatmak adına birlikte hareket ettik. KAYHAF olarak, onca emek verilmiş bir yarışma daha güzel anılarla geride kaldı. Yüzlerce insan katıldı Gece keyifli, gündüz keyifli saatlere birlikte imza attık.Herkes kendi üzerine düşeni elinden geldiğince en iyi şekilde yapma gayreti içindeydi ve öyle de oldu. Kayhaf bu bölgenin güçlü ve birleştirici en büyük federasyonu. Bu oluşum içinde yer alan tüm dernekler  her yıl daha güzel daha güçlü organizasyonlar ve başarılarla da anılmaya devam edecektir.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2014, 19:18:09 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
dostlarla tekrar bir araya gelmek güzeldi görüşüp güzel anlar geçirdik katılan herkese ve emeği geçenlere teşekkürler.
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.kendi adımıza çok güzel ve verimli geçen bir buluşma yaşadık.sadece biraz daha sohbet ve muhabbet olsa daha da iyi olacak ama bizde sadece pazar günü katılabildik belki ondan olmadı. Çok güzel köpekler görme şansını yakaladık tekrar tekrar teşekkür ediyoruz
Ahmet YAMAN 1980 SAMSUN LADIK

Çevrimdışı Mustafa SEZER

• AvlakForum Üye
  • *
Etkinliğimize uzaktan ve yakından katılan tüm çamiamıza teşekkür ederim. birlik ve beraberlik içersinde geçirdiğimiz 2 güzel .Umarım ev sahibi olarak sizleri memnun etmişizdir eksiklerimiz olmuşsada özür dileriz.KAYHAF olarak etkinliklerimiz devam ediçektir .BİZLERİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİNİZ. SAYGILAR
Mustafa SEZER
1960  Samsun\Çarşamba
Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
Bu organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.kendi adımıza çok güzel ve verimli geçen bir buluşma yaşadık.sadece biraz daha sohbet ve muhabbet olsa daha da iyi olacak ama bizde sadece pazar günü katılabildik belki ondan olmadı. Çok güzel köpekler görme şansını yakaladık tekrar tekrar teşekkür ediyoruz
Ahmet Bey öncelikle yarışmada aldığınız derece için tebrik ederim. bir gün önceden gelen arkadaslarla daha çok sohbet etme fırsatı yakaladık. Fakat sadece pazar günü katılan arkadaşlarla sadece kayıt sırasında biraz sohbet edebilme imkanı bulduk. sizinlede ufak bir sohbetimiz oldu kayıt yaptırdıgınız sırada. herkes farklı farklı işlerle meşgul olduğundan dolayı fazla sohbet etme imkanına sahip olamadık bunun için kusurumuza bakmayın. 15-16 haziranda yapacak olduğumuz karadeniz avcıları buluşmasına geldiğinizde daha fazla sohbet etme fırsatı bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Yarışmada aldığınız bir birincilik ve bir ikincilik için tekrar sizi ve arkadaşlarınızı tebrik eder, bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
Propaganda gibi olacak ama Bagi abinin hakkı yenmiş...Yazık..
Değerli Kerim kardeşim öncelikle Termeden Merzifona selamlar. Ben KAYHAF Yönetim Kurulu Üyesi olan bir arkadaşınızım. Seni daha önce yapmış olduğumuz bir alışverişten dolayı tanıyorum, telefonda falanda konuşmuştuk. Değerli kardeşim bu oluşumun içinde inan kimse kimsenin hakkını yemez, orada bizim ve hiçbir arkadaşımızın hakeme şu veya bu şekilde puanlama yapacaksın diye bir yönlendirmemiz olması ne insani nede ahlaki olarak mümkün değildir. Hakem arkadasımızda AVKIF den gelen bir arkadaşımızdır ve orada hiçkimsenin köpeğini felan bilmez tanımaz. Değerlendirmede 5-6 tane kriter vardır. Sizin veya arkadasınızın köpeği çok güzel ferma verebilir, ırkınını bütün özelilklerini taşıyabilir fakat itaat etmesi zayıftır, sahibiyle uyumu iyi değildir. Hakemler bunların herbirini ayrı ayrı değerlendirerek puanlama yaparlar. Orada kimse hakemin verdiği puanı yargılamaz, müdahale etmez ve tartışmaz. Örneğin Yetişkin kontinental lerde birinci olan Sayın Ahmet YAMAN Arkadasımız ilk defa bu etkinliklere katılan ve ilk defa tanıştığımız bir arkadasımızdır, köpeğide hakkıyla birinci olmuştur. Bizim kendi köpeklerimiz finale bile kalamamışlardır. Dolayısıyla bu tür önyargılarla yaklaşılmasının ve bu gibi bize göre ağır olan ithamların uygun olmadığını belirtmeyi isterim. Bir bütünün parçalarını bir araya getirerek Türlü emeklerle oluşturduğumuz KAHYAF ın bu tür söylemlerle zarar görmesini hiçbirimiz istemeyiz. KAYHAF olarak biz bütün avcı arkadaşlarımızın menfaatleri için bir aradayız. Selam ve Saygılar...
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 23:57:40 Gönderen: Cihan GÜVEN »
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Kerim AVCI

• Free Üye
  • *
Ynt: KAYHAF 2. FERMALI AV KÖPEKLERİ & KOPOY IRK YARIŞMASI SONUÇLARI
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2014, 05:09:41 »
Değerli Kerim kardeşim öncelikle Termeden Merzifona selamlar. Ben KAYHAF Yönetim Kurulu Üyesi olan bir arkadaşınızım. Seni daha önce yapmış olduğumuz bir alışverişten dolayı tanıyorum, telefonda falanda konuşmuştuk. Değerli kardeşim bu oluşumun içinde inan kimse kimsenin hakkını yemez, orada bizim ve hiçbir arkadaşımızın hakeme şu veya bu şekilde puanlama yapacaksın diye bir yönlendirmemiz olması ne insani nede ahlaki olarak mümkün değildir. Hakem arkadasımızda AVKIF den gelen bir arkadaşımızdır ve orada hiçkimsenin köpeğini felan bilmez tanımaz. Değerlendirmede 5-6 tane kriter vardır. Sizin veya arkadasınızın köpeği çok güzel ferma verebilir, ırkınını bütün özelilklerini taşıyabilir fakat itaat etmesi zayıftır, sahibiyle uyumu iyi değildir. Hakemler bunların herbirini ayrı ayrı değerlendirerek puanlama yaparlar. Orada kimse hakemin verdiği puanı yargılamaz, müdahale etmez ve tartışmaz. Örneğin Yetişkin kontinental lerde birinci olan Sayın Ahmet YAMAN Arkadasımız ilk defa bu etkinliklere katılan ve ilk defa tanıştığımız bir arkadasımızdır, köpeğide hakkıyla birinci olmuştur. Bizim kendi köpeklerimiz finale bile kalamamışlardır. Dolayısıyla bu tür önyargılarla yaklaşılmasının ve bu gibi bize göre ağır olan ithamların uygun olmadığını belirtmeyi isterim. Bir bütünün parçalarını bir araya getirerek Türlü emeklerle oluşturduğumuz KAHYAF ın bu tür söylemlerle zarar görmesini hiçbirimiz istemeyiz. KAYHAF olarak biz bütün avcı arkadaşlarımızın menfaatleri için bir aradayız. Selam ve Saygılar...

Ben sizin veya federasyonunuzun hakemi yönlendirdiginiz gibi bir yorumda bulunmadım...Baki abiyi ne kadar tanıyorsam   birinci olan Atilla abiyi de o kadar tanıyorum..Bu gibi bir organizasyonada ilk defa katılmıyorum ve ilk mera yarışmasını ve ilk av köpeginide burada görmedim...Yalnız şunu söylemek isterim...Bu işin profosyonel yapılan (futbol) süper ligde bile hakemlerin yaptıgı yorumlar yanlış olurken sizin getirdiginiz hakemlerinizin hatası yapması kadar dogal bişey yoktur...
Ayrıca Baki beyin köpeginin 1. olmasını ben degil orada o yarışmayı izleyen birçok insan bekliyordu..Sonuçları duyunca biraz şaşırdık dogrusu...Aynı şekilde Ramiz beyin köpeginin başarısıda gözlerimizden kaçmadı..1. olmasını bekliyordum ve de öyle oldu...Her konuda hatalıydı demiyorum hakeminiz..Baki beyin 2. kez çift köpek salındıgındada köpeginin başarısı bana göre tartışılmazdı..Ama hakem bunu nasıl yorumladı onu bilemiyoruz...
Konunun özü kimsenin kimsenin hakkını kasten yedigini ve böyle niyette oldugunu veya organize bişeyler yapıldıgını söylemedim...Ama bu baki beyin köpeginin görsel şölenini meradaki hızını fermalarını estetik hareketlerini ve bana göre haklı zaferini yaşaması gerekirken aldıgı sonucu degiştirmiyor...
Tabiki AVKIF gibi köklü bir federasyonun yurt dışında mera hakemlerinin yaınında egitim almış FCI dan kabul hakemleri eleştirmek bize düşmez...
Kerim AVCI

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2014, 08:14:27 »
   avcı dostlar yakinen izleyen  vede fotoğraflandıran biri olarak : kesinlikle yetişkinlerde  pointerler harici ben merada köpek göremedim açıkcası bu. ben daha kaliteli setter köpekler bekliyordum yarışmacı setter köpekler ama yoktu. evet 1. 2 sıralama gayet doğru pointerler biziz dediler . ferması beklemesi stili arayış hızı tarzı yakışıklılık hepsi mevcuttu ( yetişkin ırklarda )

junior  yarışmasındada :   bu sınıftada evet setter gerçketen hepsine fark attı. inanın küçük olmasına rahmen  yanına yaklaşabilen bile köpek yoktu diyebilirim. açık ara liderliği aldı bence  temiz sonuç çıktı.
   continental ırk   :    ahmet kardeşimiz D.D.  yine liderliğği hakkı ile aldı. arama stil ferma bekleme sabır görünüm hepsi bu köpekde mavcut idi.  temiz iş çıkardı.   
      heee   yarışmadır hatalar olmuştur ama  ben kesinlike liderlik veya 123 sıralamayı etkileyecek hata olduğuna inanmıyorum.  sıralama girenleri hiç tanımıyorum sadece ahmet kardeşi tanıroyorum gerisi için gayet adaletli tarafsız biz yazı yazdım.  ahmet kardeşimde zaten köpeği hak etmişti tanımış olsam bile
    yani işin içinden farklı şeyler aramaya gerek yok. sadece hataları düzeltmek seney yapılacak olan yarışmada hatayı en aza indirgemek için çaba sarfetmek vede kafayı buna yormak lazım.

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Kadir ÇALIKLI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2014, 09:46:02 »
emeği geçenleri tebrik ediyorum
Kadir ÇALIKLI
1972 UŞAK

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2014, 11:46:06 »
Ben sizin veya federasyonunuzun hakemi yönlendirdiginiz gibi bir yorumda bulunmadım...Baki abiyi ne kadar tanıyorsam   birinci olan Atilla abiyi de o kadar tanıyorum..Bu gibi bir organizasyonada ilk defa katılmıyorum ve ilk mera yarışmasını ve ilk av köpeginide burada görmedim...Yalnız şunu söylemek isterim...Bu işin profosyonel yapılan (futbol) süper ligde bile hakemlerin yaptıgı yorumlar yanlış olurken sizin getirdiginiz hakemlerinizin hatası yapması kadar dogal bişey yoktur...
Ayrıca Baki beyin köpeginin 1. olmasını ben degil orada o yarışmayı izleyen birçok insan bekliyordu..Sonuçları duyunca biraz şaşırdık dogrusu...Aynı şekilde Ramiz beyin köpeginin başarısıda gözlerimizden kaçmadı..1. olmasını bekliyordum ve de öyle oldu...Her konuda hatalıydı demiyorum hakeminiz..Baki beyin 2. kez çift köpek salındıgındada köpeginin başarısı bana göre tartışılmazdı..Ama hakem bunu nasıl yorumladı onu bilemiyoruz...
Konunun özü kimsenin kimsenin hakkını kasten yedigini ve böyle niyette oldugunu veya organize bişeyler yapıldıgını söylemedim...Ama bu baki beyin köpeginin görsel şölenini meradaki hızını fermalarını estetik hareketlerini ve bana göre haklı zaferini yaşaması gerekirken aldıgı sonucu degiştirmiyor...
Tabiki AVKIF gibi köklü bir federasyonun yurt dışında mera hakemlerinin yaınında egitim almış FCI dan kabul hakemleri eleştirmek bize düşmez...

Kerim Bey bakın öncelikle nezaket kuralları gereği ve sizinle geçmişte tanışmış olduğumuz için bütün samimiyetimle size selam göndererek konuşmama başladım fakat üzülerek belirtmeliyim ki aynı samimiyeti sizde göremedim. bende size bu gibi organizasyonlara ilk defa katılıyorsunuz, ilk defa mera yarışmasına geldiniz veya ilk defa av köpeği gördünüz gibi bir şey demedim. Hanefi Mezhebinin kurucusu Ebu Hanife Ye sormuşlar "efendim her konuda çok bilginiz var herşeyi çok biliyorsunuz fakat en çok bildiğiniz şey nedir?" İmam Ebu Hanife cevap vermiş " En iyi haddimi bilirim" bende haddimi bilir ve haddimi aşacak şeylerden uzak dururum. Bu yazdıklarımı sizinle bir tartışma ortamına girmek için değil Sadece  değerlendirmeler konusunda belki bilgisi olmayanlar olabilir diye bildiğimce, dilimin döndüğünce ufak bi açıklama yaptım. sonuçta oraya o hakemi KAYHAF getirmiştir ve yaptığı hataları günahı sevabı bizimdir. Ama sizde Bagi beyin hakkının yenildiği düşüncelerinizi sebeplerini de söyleyerek yazsaydınız daha iyi olurdu. Farklı düşünceler, farklı fikirler, farklı görüşler, olumlu yada olumsuz eleştiriler olacaktır tabi ki saygıyla karşılıyorum. Ama görüştüğüm çoğu arkadaşlarım olumlu yönde fikir beyan etmişlerdir. Avcı camiası için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Her zaman yüreğimiz sizler de dahil olmak üzere avcı dostlarımızla. Selam ve Saygılarımla.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Baki ALTUNIŞIK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2014, 12:38:11 »
Arkadaşlar hepinize selam ediyorum.önçelikle şunu belirtmek istiyorum atilla erkan kardeşim birlikte ava gittiğim ve köpeklerimizi birlikte çalıştırdımız

köpeğim lenanın diğer sahibidir. onun almış olduğu birinçilik benim, benim aldığım üçünçülükte onundur.bu durumda ikimizde zarar görmekteyiz.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2014, 12:58:17 Gönderen: Baki ALTUNIŞIK »
Baki ALTUNIŞIK
1976 ordu

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 07 Mayıs 2014, 13:01:57 »
Baki bey sizin kopeginiz gercekten cok guzel ve degerli bir av arkadasi. Boyle bir av arkadasina sahip oldugunuz icin sizi kutluyorum. Daha uzun yillar bu av arkadasinizla avlanmanizi diliyor sizleri istemeyerek kirmissak veyahut bir eksigimiz olmusa özür diliyoruz, selam ve saygilarimla.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2014, 13:06:25 »
emeği geçenleri tebrik ediyorum
Kadir Bey, mensubu bulundugum Amazon Avcilar Dernegi, KAYHAF Ailesi ve sahsim adina tesekkur ediyorum selam ve saygilar.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Kerim AVCI

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 07 Mayıs 2014, 14:45:22 »
Kerim Bey bakın öncelikle nezaket kuralları gereği ve sizinle geçmişte tanışmış olduğumuz için bütün samimiyetimle size selam göndererek konuşmama başladım fakat üzülerek belirtmeliyim ki aynı samimiyeti sizde göremedim. bende size bu gibi organizasyonlara ilk defa katılıyorsunuz, ilk defa mera yarışmasına geldiniz veya ilk defa av köpeği gördünüz gibi bir şey demedim. Hanefi Mezhebinin kurucusu Ebu Hanife Ye sormuşlar "efendim her konuda çok bilginiz var herşeyi çok biliyorsunuz fakat en çok bildiğiniz şey nedir?" İmam Ebu Hanife cevap vermiş " En iyi haddimi bilirim" bende haddimi bilir ve haddimi aşacak şeylerden uzak dururum. Bu yazdıklarımı sizinle bir tartışma ortamına girmek için değil Sadece  değerlendirmeler konusunda belki bilgisi olmayanlar olabilir diye bildiğimce, dilimin döndüğünce ufak bi açıklama yaptım. sonuçta oraya o hakemi KAYHAF getirmiştir ve yaptığı hataları günahı sevabı bizimdir. Ama sizde Bagi beyin hakkının yenildiği düşüncelerinizi sebeplerini de söyleyerek yazsaydınız daha iyi olurdu. Farklı düşünceler, farklı fikirler, farklı görüşler, olumlu yada olumsuz eleştiriler olacaktır tabi ki saygıyla karşılıyorum. Ama görüştüğüm çoğu arkadaşlarım olumlu yönde fikir beyan etmişlerdir. Avcı camiası için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Her zaman yüreğimiz sizler de dahil olmak üzere avcı dostlarımızla. Selam ve Saygılarımla.

En baştan söyledigim gibi amacım kimseyi karalamak lekelemek yada birbirine düşürmek degil sadece gördügümü aktardım ve eminimki benim gibi düşünen bir çok seyirci vardı orada...
Beni internet ortamında ve gerçekte tanıyanlar bilirler asla kırıcı bir yapım yoktur ve büyüklerime karşı saygım sonsuzdur...Ama haksızlıklar karşında da susamam...Ve karşımdakinin beni küçük görmesinde sessiz kalamam..
Susarak ortamın gerilmesine birilerinin zarar görmesini engelleyeceksem susuyorum...
Benimkisi sadece şudur:'Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır...'
Kerim AVCI

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 07 Mayıs 2014, 15:11:47 »
Ahmet Bey öncelikle yarışmada aldığınız derece için tebrik ederim. bir gün önceden gelen arkadaslarla daha çok sohbet etme fırsatı yakaladık. Fakat sadece pazar günü katılan arkadaşlarla sadece kayıt sırasında biraz sohbet edebilme imkanı bulduk. sizinlede ufak bir sohbetimiz oldu kayıt yaptırdıgınız sırada. herkes farklı farklı işlerle meşgul olduğundan dolayı fazla sohbet etme imkanına sahip olamadık bunun için kusurumuza bakmayın. 15-16 haziranda yapacak olduğumuz karadeniz avcıları buluşmasına geldiğinizde daha fazla sohbet etme fırsatı bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Yarışmada aldığınız bir birincilik ve bir ikincilik için tekrar sizi ve arkadaşlarınızı tebrik eder, bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.
[/quo]
Teşekkür ederim cihan bey. inşallah haziran ayındaki toplantıya erken katılmak istiyoruz. inşallah daha fazla muhabbet etme imkanı bulabiliriz. sizin gibi diğer değerli ustalarımızın da tecrübelerine ve önerilerine ihtiyacımız var. Engin bilgileriniz bize de ışık tutacaktır eminim ki, söylediğiniz gibi bizim geç katılmamız çok fazla muhabbet imkanı vermedi bize ve sizlere, aynı zamanda ilk katıldığımız bir yarışma olması nedeniyle aşırı heyecanlıydık. Tabiki köpeğimden hiçbir zaman şüphe duymadım dereceye gireceğinden emindim vede öyle oldu tekrar tekrar emeği geçenlere çok teşekkür ediyor bir sonraki bulaşmayı sabırsızlıkla bekliyor saygılar sunuyorum

Çevrimdışı Cihan GÜVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 07 Mayıs 2014, 15:24:11 »
En baştan söyledigim gibi amacım kimseyi karalamak lekelemek yada birbirine düşürmek degil sadece gördügümü aktardım ve eminimki benim gibi düşünen bir çok seyirci vardı orada...
Beni internet ortamında ve gerçekte tanıyanlar bilirler asla kırıcı bir yapım yoktur ve büyüklerime karşı saygım sonsuzdur...Ama haksızlıklar karşında da susamam...Ve karşımdakinin beni küçük görmesinde sessiz kalamam..
Susarak ortamın gerilmesine birilerinin zarar görmesini engelleyeceksem susuyorum...
Benimkisi sadece şudur:'Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır...'
Değerli Kerim kardeşim birbirimizi anlamakta biraz güçlük çekiyoruz zannedersem zira seni kimsenin küçük gördüğü falan yok. Bunu nerden çıkardın anlamadım doğrusu, konu nerden nerelere geldi bence de konuyu daha fazla uzatmayalım, yanlış anlaşılmışsam eğer özür diliyorum, kal sağlıcakla.
  • Huğlu Çifte 12 cal.
Cihan GÜVEN

resim yüke

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 07 Mayıs 2014, 17:12:40 »
 Bagi Altunışık kardeşim kendine yakışan bir lisan ile konuya açıklık getirmiş.Kendisini, Atila Erkanı ve dereceye giren giremeyen tüm katılımcıları da bu vesile ile kutluyorum. Başarılarınız daim sevinçleriniz daima ortak olsun...

Çevrimdışı A.Kadir ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 07 Mayıs 2014, 22:04:13 »

oncelıkle  organizasyonda emegı gecen herkese cok tesekkurler. Ahmet bey ayrıca sizi tebrık  ediyorum  taysın  muhtesem bı kopek zaten tartısmasız iki yıl boyunca dolu dolu av yaptım taysınla o gun orda aradım  ama goremedım artık  birdahakı yarısmalara:) BASARILAR                                                               

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 08 Mayıs 2014, 08:16:24 »

oncelıkle  organizasyonda emegı gecen herkese cok tesekkurler. Ahmet bey ayrıca sizi tebrık  ediyorum  taysın  muhtesem bı kopek zaten tartısmasız iki yıl boyunca dolu dolu av yaptım taysınla o gun orda aradım  ama goremedım artık  birdahakı yarısmalara:) BASARILAR                                                             
teşekkür ederim. kesinlikle tyson muhteşem avlandıysanız çok iyi bilirsiniz. inşallah bir dahaki yarışmalarda karşılaşırız

Çevrimdışı A.Kadir ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 08 Mayıs 2014, 15:33:53 »
teşekkür ederim. kesinlikle tyson muhteşem avlandıysanız çok iyi bilirsiniz. inşallah bir dahaki yarışmalarda karşılaşırız

İNSALLAH KARSILASIRIZ ORDU DAKI YARISMAYA KATILMAYİ DUSUNUYOMUSUNUZ?YARISMAYI KENDIM KATILIP KAZANMIS KADAR SEVİNDİM  TAYSIN I BEN YETİŞTİRDİM TAYSIN IN BİR SEZONDA EN AZ FERMALADIGI BILDIRCIN SAYISI 300 DUR CULLUK TA 200 U ASKINDIR SADECE AV GUNLERI DEİL HERGUN AVA CIKMIS BI KOPEKTIR TAYSIN  ..........TAYSINI SAMSUN UMUZA KAZANDIRAN (ÖMER FARUK GUNER) ABİYEDE AYRICA TESEKKUR EDERIZ

Çevrimdışı Ahmet YAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 08 Mayıs 2014, 16:46:37 »

İNSALLAH KARSILASIRIZ ORDU DAKI YARISMAYA KATILMAYİ DUSUNUYOMUSUNUZ?YARISMAYI KENDIM KATILIP KAZANMIS KADAR SEVİNDİM  TAYSIN I BEN YETİŞTİRDİM TAYSIN IN BİR SEZONDA EN AZ FERMALADIGI BILDIRCIN SAYISI 300 DUR CULLUK TA 200 U ASKINDIR SADECE AV GUNLERI DEİL HERGUN AVA CIKMIS BI KOPEKTIR TAYSIN  ..........TAYSINI SAMSUN UMUZA KAZANDIRAN (ÖMER FARUK GUNER) ABİYEDE AYRICA TESEKKUR EDERIZ
evet orduya gelmeyi çok istiyorum. tyson hakkında ise emeği geçen herkese teşekkürler tyson bir köpekten öte bir evlat gibi inşallah orduya gelebilirsek orda görüşmek isterim tabiki