Gönderen Konu: GİRSAN 312  (Okunma sayısı 49505 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: GİRSAN 312
« Yanıtla #25 : 22 Ocak 2014, 09:46:07 »
hayırlı ugurlu olsun kardesim, rabbim kaza bela vermesin. resimler kücük cıkmıs acaba yeniden yükleme sansın varmı? 800x600

http://avlakforum.com/forum/forumu-nasil-kullanirim/foruma-resim-ekleme-postimage-org/
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2014, 09:50:41 Gönderen: Semih ÖKSÜZ »
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

Çevrimdışı Nazım ALAGÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 22 Ocak 2014, 10:21:56 »
Fotoğrafların üstünü tıklayınca büyüyor. 600 * 800 seçili teşekkürler
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2014, 10:24:18 Gönderen: Nazım ALAGÖZ »
Nazım ALAGÖZ
1980 zonguldak

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 22 Ocak 2014, 19:53:32 »
Açılan fotoğrafların hepsi bi harika :) ben her silah alana yazılan resim isteyenlere anlam vermiyordum nette görsellerde daha detaylı daha güzel fotoları varken resimi napcen aynısı işte diyordum ama fotoğrafları görünce kalbim bi çarptı aşk işte :) kendi çektiğiniz fotoğraflar ne kadarda güzel bir silah olduğunu ortaya çıkarmış harikamış yaaaa:) bak gene niyetim değişti şimdi ısrarla avını fişek seçmesini bizimle paylaşmanızı rica ediyorum
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 22 Ocak 2014, 21:43:58 »
girsan hakikaten karizma tüfek yapmış... estetik olarak armsanı begenirdim ama girsan armsanıda geçmiş... zaten sıradan bir tüfek olsaydı dış pazarda bukadar tanınmazdı ... namlu performansıda iyiyse almayanı döverler artık.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 23 Ocak 2014, 08:29:57 »
Vallahi ne söylene bilirki sonunda bitane yerlimiz başarmış dizayn olarak avrupa tüfeklerden aşağı kalır yanı yok cok beğendim av üzerindeki etkisde iyiyse yıkkını filan düşünebilecek yerlilerin başında geleceği aşikar, avdaki performansını sabırsızlıkla bekliyorum.
Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 23 Ocak 2014, 09:14:21 »
Estetik olarak bu güne kadar gördüğüm en başarılı yerli yapım, eğer metal aksamda kalitesiyle bu iş tamamdır, Güle güle kullanın hayırlı olsun.
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #31 : 23 Ocak 2014, 09:46:11 »
Bence de diğer yerli ürünlere göre farklı ve karizmatik bir tasarımı var.Tetik muhafazası da aluminyum gibi duruyor,öyleyse daha da iyi.Yazısının baskı şeklinde olması da görsel açıdan ve dayanıklı olması bakımından daha iyi.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 23 Ocak 2014, 13:51:23 »
Namlu kep'indeki krom kaplama falan hoş gözüküyor.Maşallah güzelmiş.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 23 Ocak 2014, 16:52:29 »
üzerine benelli yaz,ve profösyonel fotolarla tanıtımını yap,işi bilen hiç kimse böyle benellimi olur diyemez... tabiki av performansınında görüntüyü desteklemesi gerekir.... 
eger kekligi 30-40 metrelerden cansız indirebilirse bu tüfek ,eski vursan 92 A veya stoeger mod 2000 performansı verebilirse kısa sürede türkiyenin bir numarası olur ve hatda yurtdışındada ençok tanınan tercih edilen makamız olabilir... bismillah deyip bir başlamışlar pir başlamışlar.... avrupada bir deyim varmış... türk gibi başla alman gibi bitir derlermiş,girsanda türk gibi başlamış maşallah.....

VEFAT ETMİŞTİR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 23 Ocak 2014, 16:56:26 »
üzerine benelli yaz,ve profösyonel fotolarla tanıtımını yap,işi bilen hiç kimse böyle benellimi olur diyemez... tabiki av performansınında görüntüyü desteklemesi gerekir.... 
eger kekligi 30-40 metrelerden cansız indirebilirse bu tüfek ,eski vursan 92 A veya stoeger mod 2000 performansı verebilirse kısa sürede türkiyenin bir numarası olur ve hatda yurtdışındada ençok tanınan tercih edilen makamız olabilir... bismillah deyip bir başlamışlar pir başlamışlar.... avrupada bir deyim varmış... türk gibi başla alman gibi bitir derlermiş,girsanda türk gibi başlamış maşallah.....
maşallah abi bende cok beğendim düşündüğüm üç tüfekteki sıralaması değişti inşallah avıda iyidir.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 23 Ocak 2014, 17:28:49 »
öncelikle geçmiş olsun..yeni tüfeğiniz hayırlı olsun kazasız belasız bol avlar dilerim...gerçekten güzel tüfek yapmışlar çok süper..kolay kolay bişey beğenmem ama bu tüfekteki estetik benellide bile yok..el kundağını beğendim özellikle..namlu kaç cm? , tetik çekme mesafesi kaç cm ? (dipçik uzunluğu vs , dipçik eğimi iyimidir..yüze gelişi nasıl) acaba..birde 34,36gr gibi değişik marka fişeklerle seri atışlar yapıp herhangi bir sorun varmı denerseniz sevinirim kıstırma,boşu atmama vs..
ördekte nasıl , yıkkını nasıl ilerki zamanlarda bizlerle paylaşırsanız çok memnun kalırız..tekrar hayırlı olsun..

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 23 Ocak 2014, 17:42:48 »
Herkesin o kadar cok beklentisi varki Nazım ALAGÖZ'ü  kaçırdık galiba :D
Gercekten harika bir tüfek, insallah avda da etkisi güzel olur; uzun zamandır Veysel ÖZDEMİR beyin seside çıkmıyor :)
 O0
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 23 Ocak 2014, 18:04:00 »
öncelikle geçmiş olsun..yeni tüfeğiniz hayırlı olsun kazasız belasız bol avlar dilerim...gerçekten güzel tüfek yapmışlar çok süper..kolay kolay bişey beğenmem ama bu tüfekteki estetik benellide bile yok..el kundağını beğendim özellikle..namlu kaç cm? , tetik çekme mesafesi kaç cm ? (dipçik uzunluğu vs , dipçik eğimi iyimidir..yüze gelişi nasıl) acaba..birde 34,36gr gibi değişik marka fişeklerle seri atışlar yapıp herhangi bir sorun varmı denerseniz sevinirim kıstırma,boşu atmama vs..
ördekte nasıl , yıkkını nasıl ilerki zamanlarda bizlerle paylaşırsanız çok memnun kalırız..tekrar hayırlı olsun..
Abi eger yıkkıni stogerdeki gibiyse  abd de yapilan testlerden de mekanik bi sorun olmayacagi benziyor tabi iki farkli uygulama yapilmazsa, o zman yerli otomatikte tepelerde yer alir.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Nazım ALAGÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 23 Ocak 2014, 20:22:53 »
Arkadaşlar kusuruma bakmayın hastalık olunca av hastalığı da bir kenara bırakılıyor. Tüfek 34 gram özkursan fişeklerle denendi sonuç  gerçekten harika sadece akşam köy de denediğim için video yada fotoğraf çekemedim. Okullar tatil olunca ilk fırsatta fotoğraf çekerim. Tüfeğim malzeme kalitesi çok güzel bu fiyatların tanıtım amaçlı olduğunu düşünüyorum. düşünenler kaçırmasın  1000 tl ye Avrupa tüfeğin namlusunu vermiyorlar. benim tüfeğim 71 namlu. ALLAH herkese istediği tüfekle istediği avı yapmayı nasip etsin.
Nazım ALAGÖZ
1980 zonguldak

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 23 Ocak 2014, 20:27:12 »
dolar fırladı diye avrupa tüfeklere zam gelince onlarda boş durmamış..1250 lirayla 1185 lira arası oynuyor şu anda fiyatlar..

Çevrimdışı İhsan BALTA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #40 : 29 Ocak 2014, 08:55:46 »
Nazım Bey tüfeği birde parçalanmış bir şekilde ayrıntılı fotoğraflarsanız alacak arkadaşlara fikir verir kanaatindeyim.Bir de sormak istediğim icra yayı el kundağında mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca tüfeğiniz de hayırlı olsun
1973 nevşehir

Çevrimdışı Veysel ÖZDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 31 Ocak 2014, 12:48:39 »
Merhaba arkadaşlar yorumlarınız için çok çok teşekkür ediyorum.

Bizleri gururlandırıyorsunuz.

Elimizden geldiğince farklı bir tüfek yapmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Tüfeğin malzeme kalitesini farketmiş bazı arkadaşlar teşekkür ediyoruz. MC 312 'Deki malzemeler tamamen özeldir ve en iyisidir.

Arkadaşlara söz verdim test videosu için. İlgili birimlerimize de ilettim ilgilenmeleri için. Gecikme için çok özür diliyorum inşallah
kısa sürede yayınlayabilirim.

Nazım Bey tüfeği birde parçalanmış bir şekilde ayrıntılı fotoğraflarsanız alacak arkadaşlara fikir verir kanaatindeyim.Bir de sormak istediğim icra yayı el kundağında mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca tüfeğiniz de hayırlı olsun

İCRA YAYI EL KUNDAĞINDA DEĞİL.
1987 giresun

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 31 Ocak 2014, 13:29:33 »
bekliyoruz Veysel bey :D
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #43 : 31 Ocak 2014, 14:33:25 »
Birde uzun zamandır dikkat ettiğim birşey vardı Girsan sonunda yapmış.
Şöyle özgün sıradan olmayan bir tetik niye yapmıyorlar diyordum,bence tetikte şekil olmuş,gerçi Hatsanda tetiğini değiştirmişti ama bu daha şekil olmuş.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #44 : 31 Ocak 2014, 14:56:42 »
gerçekten özgün bir tasarım olmuş,,gördüğüm fotoğraflardan malzeme kaliteside kaliteli duruyor..
estetik ve şık bir silah yapmışlar ,, izlediğim videolardanda sorunsuz çalışıştığı izlenimi edindim..
namlu performansı iyi ise şoklarda kaliteli malzemeden imal edilmiş ve namlu iç çapı ile tam bir uyum içerisinde performans gösterirse tanından yenmez bir tüfek olmuş..
12 no silahlarımı iki üç sezondur kullanmıyorum ,, 20 no üretmleri var ise düşünebileceğim bir silah olurdu.....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #45 : 31 Ocak 2014, 15:13:47 »
kurma kolu bile özel dizayn edilmiş hayret....
aslında pek türk işine benzemiyor:)) normalde tüfek kaliteli bile olsa bizde ayrıntılara dikkat edilmez,iş görüyormu yeter düşüncesi hakimdir... bu tüfegi kimler tasarlamışsa maliyeti arttırsa dahi küçük detayları pas geçmemişler....

daldaki olgunlaşmış meyve hesabı ben OLMUŞ diyorum....

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #46 : 02 Şubat 2014, 02:39:11 »
Niyetlendim doğrusu bende :) Farklı marka düşnüyordum ama kafamı çeldirmedi değil :)
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Semih ÖKSÜZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #47 : 05 Şubat 2014, 15:23:26 »
Merhaba arkadaşlar yorumlarınız için çok çok teşekkür ediyorum.

Bizleri gururlandırıyorsunuz.

Elimizden geldiğince farklı bir tüfek yapmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Tüfeğin malzeme kalitesini farketmiş bazı arkadaşlar teşekkür ediyoruz. MC 312 'Deki malzemeler tamamen özeldir ve en iyisidir.

Arkadaşlara söz verdim test videosu için. İlgili birimlerimize de ilettim ilgilenmeleri için. Gecikme için çok özür diliyorum inşallah
kısa sürede yayınlayabilirim.

Merhaba Veysel bey, yarı otomatikten sonra superpoze ve çifte gibi calısmalar varmı? yoksa sadece MC 312 ile kalıcaksınız ?

video için inşallah güzel çekim olur sabırsızlıkla bekliyoruz:)
O0
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2014, 15:25:43 Gönderen: Semih ÖKSÜZ »
Semih ÖKSÜZ
1981 İstanbul / GİRESUN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 17 Şubat 2014, 15:32:06 »
Video beklemekten ağlayacak hale geldik.
Hadi gari voyn! ;D
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı M.Ziya DONMA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 17 Şubat 2014, 23:31:11 »