Gönderen Konu: Torun 407yi bilen varmı ? Nasıl bi silah acaba  (Okunma sayısı 18041 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Torun 407yi bilen varmı ? Nasıl bi silah acaba
« Yanıtla #25 : 05 Şubat 2013, 09:45:01 »
Bizler haksız yere suçluyoruz :)  firmalar da hiç kusur yok :) aslında bilipte alanda kabahat.Bir firma kendine en büyük kötülüğü aslında kendisi yapıyor.ürettiği ürün dandik çıkıyor bizlerde kötülüyoruz.düzgün olsa övmesini biliriz.Benim başım yandı başkasının yanmasın diye yorum yapıyoruz.Ben alıp kullanmasam gidip görmesem ağzımı açmam.Ama maalesef dayanamayıp yorum yapıyorum.Ben zaten her zaman söylüyorum şahsen üzümlü kasabasında üretilmiş hiç bir ürünü almayacağım elimde olanları da zararına sattım satıyorum.Benim tercihim bu şekilde rahatsızlığı olan varsa benden yana herkes istediğini yapabilir.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 05 Şubat 2013, 13:52:49 »
 :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 14:21:22 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 06 Şubat 2013, 22:24:30 »
aslında biz avcılar hepimiz yerli malı kullanmak istiyoruz..çünkü hep yerli malı alıyoruzki yerlilerin sorunlarını biliyoruz...

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 07 Şubat 2013, 10:01:45 »
 :)
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 14:21:03 Gönderen: Hüseyin ÜSTÜN »
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Mehmet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 07 Şubat 2013, 13:51:04 »
ben 307kullanmış ve gçen hafta 407almışbir torun kullanıcısıyım alma derim:)
Mehmet YILMAZ1979 Denizli ikamet Afyon

Çevrimdışı İsa TORUN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #30 : 07 Şubat 2013, 14:10:31 »
ben 307kullanmış ve gçen hafta 407almışbir torun kullanıcısıyım alma derim:)

Mehmet abi ben de 307 deki bazı problemler sonucu fabrika tarafından 407 ye yönlendirildim, henüz elime geçmediği için; 407 deki izlenimlerin nasıl, bir de rica etsem 407 nin bikaç fotoğrafını ekleyebilirmisin...
1984-Afyonkarahisar/Eskişehir
AB rh (-)

windows 7 screen shot

Çevrimdışı Fatih ESEOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 11 Nisan 2013, 11:37:31 »
TORUNA BULAŞMAYIN DERİM
Fatih ESEOĞLU
1982 MUĞLA

Çevrimdışı Mehmet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 21 Ağustos 2013, 13:20:01 »
İSA BEY KUSURA BAKMAYIN UZUN ZAMANDIR FORUMA GİRMEMİŞTİM ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM RESİM YÜKLEME ŞANSIM ŞU AN İÇİN YOK AMA İŞÇİLİK SIFIR TÜFEKTE SERVİS HİZMETLERİ BERBAT HA NEDEN ALDIN DERSEN 307 POZEME 65 NAMLU YAPTIRDIM 71 NAMLUM U AVDA DÜŞÜP HASARLADIĞIM İÇİN ODA GELDİ AMA TÜFEK PATLAMIYOR UYDURUKTAN NAMLUYU TAKIP YOLLAMIŞLAR BEN DEDİM BU TÜFEĞİ ALMAM AV BAYİSİ ARKADAŞ KANALIYLA YOLLAMIŞTIM ODA DEDİ BEN ALAYIM 307 YAPTIRAYIM SENDE NAMLU YAPTIRMA FARKINI BANA VER 407 Yİ SIFIR AL DİYE TÜFEK 6 AY OLDU FABRİKADA 307 GELMEDİ HALA 407 Yİ DE İÇİME SİNEREK ALMADIM ZATEN AMA TETİĞE BASINCA PATLIYOR İLK İZLENİM OLARAK İŞÇİLİK ZAYIF UZAKTAN ŞAŞALI DURUYOR AMA ELİNE ALIP İYİCE İNCELEDİĞİNDE 307DEN  DAHA KÖTÜ BENCE NASİPSE BU HAFTA AVDA DENEİCEZ ARTIK 2 DENEME FİŞEĞİ ATTIM SADECE ENJEKTÖRLER ÇALIŞIYORMU DİYE SADECE AMA BENCE TÜFEK İİ DEĞİL ALMA DERİM
Mehmet YILMAZ1979 Denizli ikamet Afyon

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 21 Ağustos 2013, 15:55:17 »
407 bulamadık 307 aldık. arkadaşımın silahında sıkıntı çıkmadı ama benim silahımın üst atım yatağı ilk atıştan sonra fişek sıkıştırdı enjektör kitlendi bu gün satın aldığım bayii sahibi gelip silaha bakıcak geri iade etmeyi düşünüyorum büyük ihtimalle namluda üretim hatası var. Elimde çekmiş olduğum video da mevcut en yakın zamanda onu da sizlerle paylaşırım. Eğer değiştirme Şansım olursa biraz daha para verip 800 - 900 civarı bi silah almayı düşünüyorum.
ceyhun kardeş siz siz olun sakın toruna bulaşmayın ... benim amca oğlu gecen yıl gidip 307 torunu aldı  ama aldığında namlu seriti yamuktu arpacık tam ortada durmuyordu .... fabrikaya gitti aynı şekilde geri geldi bunda sorun yok demişler  ve silahı aldığı ilk günden itibaren üst enjektör hiç çalısmıyo arada sırada bıcakla cıkarıyo fişeği .... formdaki avcı abilere danıştım yıldız al dediler ve  bende bunları gördükten sonra gidip YILDIZ SPZ ME  aldım 1.5 ay önce formda resimleri var bakabilirsin ... yıldız silah satış sorumlusu halil kara bey tüfeklerinin arkasında duran çok saygılı bir abimiz .. ben öğrenci olduğum için çok elime alıp deneme şansım olmadı ama 2 kutu civarı yerli fişeklerden yaf ve meca kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım ejektörlerde .... artı ilk aldığımda namlu ucunda tesviye hatası vardı hemen aradım silahı gönderin dediler  bende gönderdim silah bi hafta olmadan geri geldi .......size tavsiyem alın bir yıldız başınız hiç ağrımaz ...
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı İmren SAZAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 12 Eylül 2013, 03:50:49 »
Geçen yıl kazara 307 modelini aldım. Almaz olaydım dedirtti gerçektende.Üst göz patlamaz, çift patlama,sellektör çalışmaması, ejektör desen yok böyle bir çalışma sistemi, t1-t2 fişekleri çıkartır t3-t4 üstünü çıkarmaz. Sıfır aldıktan 1 ay sonra servise yolladım 30 günde zor geldi.Kışın pek kullanmadım geçtimiz temmuz ayında arkadaşlar arasında trap atışlarında tüfek resmen dağıldı, namlu kasa bağlantısından açıldı Ramazan bayramından önce TORUN FABRİKAsına yolladım o gün bugündür ha geldi ha gelecek diye yolunu gözlüyorum demiyorum çünkü otomatik aldım. TORUN GERÇEKTE TORUN KALMIŞ.......
Mersin/Mut