Gönderen Konu: BERETTA'DAN BİLGİSAYARLI YENİ MODELLER A 400 XCEL VE A 400 XPLOR ACTİON  (Okunma sayısı 30681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet TUĞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
bilgisayarlı  tüfek de moda oldu haberiniz yokmu yeni çıkardıkları ferma veriyor  avı bulunca omuzunuza almanız için size uyarı veriyor sonrada ava doğrudönüyor atış hattına grince de durup yerini işaret ediyor :D
Mehmet TUĞSAL
1975 VAN

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
Gps de olsa harika olurmuş...
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Özgür KAYA

• Müdavim Üyemiz
Ferhat bey paylaşım için teşekkürler insan bakınca imrenmemek elinde değil gerçekten çok güzel bir silah yapmış italyanlar iş fırsat bulup ava yönelme imkanım oldugunda kısmetse bir beretta alma niyetindeyim bakalım...
Özgür KAYA
1977-Memleket KAYSERİ-İkamet KARS

Çevrimdışı İsmail TUNCER

• AvlakForum Üye
  • *
teknoloji harıkasına tu kaka diyebilenler sanırım maddi olanakları el verse bu silahı hiç düşünmeden tercih ederlerdi.Beratta bir dünya devidir,bilhassa av silahlarında.Sevgiler
ismail tuncer
 (butik)

1952 Biga-Çanakkale-İstanbul

Çevrimdışı Ferhat DEMİRCİ

• AvlakForum Üye
  • *
İstediğim kamerayı hala yapamamışlar demek ;D Vallaha görüntü ne kadar iyi olursa olsun. İnternette ne kadar böyle avda çekilmiş video izledimse zevk alamadım. Sanki tüfeği ben omuzlamışım ama doğru omuzlayamamışım gibi kafamı, boynumu çevirip, kıvırıp durdum :D Yine de hiç olmamasından iyidir.

Gözlüğe takılan kamera var diyorsunuz. O en iyisi olabilir. Veya bekleyelim Beretta bundan sonraki  modelinde nasılsa tansiyon ölçer, kan tahlili, şeker ölçme cihazlarını da ekler nasıl olsa. Eh, bi düzgün kamera da eklerler en babasından ;D

Drift kamerayı beğendim. Nasıl buluyorsunuz bunları bre. Vallaha bravo.

Aslında çekimi izleyemiyor olmanız normal çünkü tüfeğine kamera takılmış bir avcı normal zamana  göre hareketlerini daha yavaş yapmalı, hareket ettikçe kamera titriyor ses hışırtılı, bozuk geliyor, vurduğu kuşunda sadece vurduğu anı görebiliyor, çünkü o heyecanla takip etmeyi unutuyor ben kamera takılıyken vurduğumda kuşu takip ediyorum önceleri acemice kayıtlarım oldu fakat yüzlerce kayıt dan sonra tecrübelerim bu yönde oluştu. gayet sakin ve yavaş hareket etmeye çalışıyorum. ayrıca yürüş gerektiren avlarda kamera kullanmamak lazım, zaten kullansakta dediğiniz gibi başınız ağrıtacak görüntüler çıkıyor ortaya yani bek avların da sorunsuz istediğiniz görüntüleri alabiliyorsunuz.

Gözlüğe takılan kamera şimdilik  en iyisi  fakat ben gözlük kullanma özürlüyüm takamıyorum bi türlü. :)
dediğiniz gibi "veya bekleyelim Beretta bundan sonraki  modelinde nasılsa tansiyon ölçer, kan tahlili, şeker ölçme cihazlarını da ekler nasıl olsa. Eh, bi düzgün kamera da eklerler en babasından :)

saygılar rastgele
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

• AvlakForum Üye
  • *
bilgisayarlı  tüfek de moda oldu haberiniz yokmu yeni çıkardıkları ferma veriyor  avı bulunca omuzunuza almanız için size uyarı veriyor sonrada ava doğrudönüyor atış hattına grince de durup yerini işaret ediyor :D
  bak bu dahice bir fikirmiş :)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

• AvlakForum Üye
  • *
Gps de olsa harika olurmuş...
Aslında avcının olmazsa olmazları arasında gps muhakkak olmalı dediğiniz gibi bir tüfeğe adepte olursada çok şık olur.

Ferhat bey paylaşım için teşekkürler insan bakınca imrenmemek elinde değil gerçekten çok güzel bir silah yapmış italyanlar iş fırsat bulup ava yönelme imkanım oldugunda kısmetse bir beretta alma niyetindeyim bakalım...
  Rica ederim. Özgür bey  inş. istediğiniz tüfeğe sahip olursunuz hayırlısı..

Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Mehmet TUĞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
  bak bu dahice bir fikirmiş :)
şu abd askerlerinin  m16 larına birsürü  aparat fener lazer vs bir şeyler ekliyorlarya bizim  tüfeklerde yakında ona dönecek  dağ taş gezerken çakı ağır gelirken  dur bakalım daha neler görecez, bu tüfekleri eski  avcılar görse ne derlerdi acaba otomatiği bile kabullenmezken :D
Mehmet TUĞSAL
1975 VAN

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
şu abd askerlerinin  m16 larına birsürü  aparat fener lazer vs bir şeyler ekliyorlarya bizim  tüfeklerde yakında ona dönecek  dağ taş gezerken çakı ağır gelirken  dur bakalım daha neler görecez, bu tüfekleri eski  avcılar görse ne derlerdi acaba otomatiği bile kabullenmezken :D
:) Öyle. Bu tüfekten olan birine saat kaç diyorsun, koluna değil tüfeğin bilmem neresine bakıp "saat 3 cigerim. Bi yere mi yetişecen" diyor :D

Tüfek süper bir şeye benziyor ama aksesuar en süper.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
Yakında Facebook'a da bağlanırız bu tüfeklerle... :)
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Mehmet TUĞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
:) Öyle. Bu tüfekten olan birine saat kaç diyorsun, koluna değil tüfeğin bilmem neresine bakıp "saat 3 cigerim. Bi yere mi yetişecen" diyor :D

he ya abi yetişeçem valla şurda bir iki kişiyi  vurmak için randevu almıştım da geçikmeyeyim komutan kızıyor  geç kalınca :)
Mehmet TUĞSAL
1975 VAN

• Onursal Üyemiz
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

• AvlakForum Üye
  • *
şu abd askerlerinin  m16 larına birsürü  aparat fener lazer vs bir şeyler ekliyorlarya bizim  tüfeklerde yakında ona dönecek  dağ taş gezerken çakı ağır gelirken  dur bakalım daha neler görecez, bu tüfekleri eski  avcılar görse ne derlerdi acaba otomatiği bile kabullenmezken :D
Bak çakıda dahice :) mehmet bey şakayla karışık beyin fırtınası ile geliştirilmesi gerken noktaları işaret ettiniz :)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

• AvlakForum Üye
  • *

karnım ağrıdı :) av grubumuzda ve sitemiz üyesi değerli arkadaşım selami filik bu cümleyi çok kullanır ÇİĞERİM tüfeğin sahibi olarak direk selami canlandı aklımda çok güldüm:)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

• AvlakForum Üye
  • *
Yakında Facebook'a da bağlanırız bu tüfeklerle... :)
e artık pes yok twitter :)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Mehmet TUĞSAL

• AvlakForum Üye
  • *
e artık pes yok twitter :)
msn yapacak  sonra nette sörf olayı kesin olmalı google olmasa  vurulan hayvan hakkında nerden bilgi alacaz dimi yani
Mehmet TUĞSAL
1975 VAN

• Onursal Üyemiz
:D bu konu gitgide eğlencelik olmaya başladı :D Tüfeğin sahibinden replik çalmayı da başarmışım ya... :) İyi günlerde kullanır inşallah.
1968

• AvlakForum Üye
  • *
:D bu konu gitgide eğlencelik olmaya başladı :D Tüfeğin sahibinden replik çalmayı da başarmışım ya... :) İyi günlerde kullanır inşallah.
    :)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı İkbal PEKER

• AvlakForum Üye
  • *
Paylaşım için teşekkürler keyifle okudum....
İkbal PEKER
1978 Osmaniye

Çevrimdışı Batuhan DENİZ

• AvlakForum Üye
  • *
tüfek 1 ay içerisinde türkiyede haberiniz olsun
Batuhan DENİZ
1978 balıkesir

Çevrimdışı Murat SİVASLI

• Free Üye
  • *
    • DOĞA AV
tüfek 1 ay içerisinde türkiyede haberiniz olsun
zorrrr
Murat SİVASLI
1986 ANKARA

Çevrimdışı Recep ERKUT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Arkadaşlar bende alacan a400 xplover action kickoff.gunpad 2 acaba net ağırlığı hakkında bilgisi olan varmı
1978 - Adıyaman

Çevrimdışı Ayşe ALTINTREN

• Bayan Üye
  • **
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Turkiyevikliminde gitmez bunu suyu var kâr yağmur ayazi var kayık çamur içinde depinmesi gram gram fiseigi numara numara sacmasi  bagaj içinde gezmesi  indiği çıktı li yolları dağı taşı toprağı tozu  bize dayanmaz avrupali kibar avci tufegi bildigimiz yoldan vaz gecmiyelim edirnede bi av bayi inde iki sene once eşimle incelemistik bu sayacli beretta yi  sınıfta kaldi😊😊
  • beretta stonecoat al391
  • beretta s55
  • beretta303
  • beretta al390
  • Beretta a300
  • simson
1981 Edirne