Gönderen Konu: Cz 75 B new edition  (Okunma sayısı 5353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Cz 75 B new edition
« : 11 Eylül 2018, 22:33:41 »

Herkese iyi aksamlar  3 ay once mke den sifir aldigim tabancami sizlerle paylasmak istedim islerden ancak firsat bulup paylasabildim cz 75 b new edition modeli  normal cz75 b den farkli olarak cift emniyet triutyum marka gez arpacik uzatilmis kunduz kuyrugu ovallestrilmis tetik ve ozel kaplama yontemi ... mke deki son new edition modelini ben aldim  aslinda  cz 75 b stainless ile new edtion arasinda cok gidip geldim  gez arpaciginin farkli olmasi kaplamasinin farkli olmasi dolayisi ile bu modelde karar kildim .herkese saygilarimla  allahim olmayanlarada nasip etsin
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 23:44:16 Gönderen: Ersin ŞİMŞEK »
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Fatih S.M.YAPAR, Fehmi TAŞKIN

Çevrimdışı Muhammet ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Cz 75 b new edition
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2018, 22:39:06 »
Hayırlı olsun, kabza hariç silah güzel. İyi günlerde kullanın.
  • ATA ARMS SP
  • Winchester SXP
🇹🇷

The following users thanked this post: Ersin ŞİMŞEK

Çevrimdışı Güray TUTAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dişine göre av seç, ava göre diş edinemezsin!
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2018, 22:40:51 »
Güzel silah hayırlı olsun Ersin bey. Yalnızca keyfekeder kullanmanız dileğiyle.
  • ATA SP 71 / Çelik
1984 İzmir / Torbalı

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2018, 23:35:09 »
Hayırlı olsun, kabza hariç silah güzel. İyi günlerde kullanın.
Tsk ederim muhammet kardesim aslinda kabze yanilmiyorsam ithal gul agaci ve gercekten ele oturuyor sportif olarak aliminyum kabze kapagi takmayi dusunuyorum ama yurt disindan siparis gumruk vs derken 100 $ uzeri bir fiyati buluyor 
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2018, 23:38:57 »
Güzel silah hayırlı olsun Ersin bey. Yalnızca keyfekeder kullanmanız dileğiyle.
Tsk ederim guray abi cok arastirdigim bir silahti gorevde de kullanirim diye aldim .. bir adet de girsan mc 28 var kotu silah diyemem bu zamana kadar sorun yasamadim ama polimer govde ve horozsuz silahlara bir turlu isinamadim
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Güray TUTAR

Çevrimdışı Muhammet ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Cz 75 B new edition
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2018, 07:10:28 »
Ersin hocam geçenlerde Tisaş m1991 düşündüm fakat şimdiye kadar tabanca ile alakalı tecrübem olmadığı için erken karar vermek istemedim. Biraz araştırayım dedim. Bir iki marka ve model var aklımda. Bu konuda yorumda bulunabilir misiniz ?
Tisaş M1911
Tisaş M1
Stoeger F8000
  • ATA ARMS SP
  • Winchester SXP
🇹🇷

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2018, 08:32:04 »
Ersin hocam geçenlerde Tisaş m1991 düşündüm fakat şimdiye kadar tabanca ile alakalı tecrübem olmadığı için erken karar vermek istemedim. Biraz araştırayım dedim. Bir iki marka ve model var aklımda. Bu konuda yorumda bulunabilir misiniz ?
Tisaş M1911
Tisaş M1
Stoeger F8000
Muhammet kardesim butcen ne kadar bilmiyorum tisas m1 ve 1911 modelleeinin sarjor kapasitesi  az stoegere gelince emniyet mandali surgu uzerinde ve acilen silah kullanman gereken bir durumda silahi doldururken emniyeti yanlislikla kapatabilirsin sana onerim inceledigim bir marka olarak tisas zig 14 inox modelini tavsiye edebilirim browning  klonu guzel bir tabanca
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Muhammet ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2018, 08:55:24 »
Muhammet kardesim butcen ne kadar bilmiyorum tisas m1 ve 1911 modelleeinin sarjor kapasitesi  az stoegere gelince emniyet mandali surgu uzerinde ve acilen silah kullanman gereken bir durumda silahi doldururken emniyeti yanlislikla kapatabilirsin sana onerim inceledigim bir marka olarak tisas zig 14 inox modelini tavsiye edebilirim browning  klonu guzel bir tabanca

Tavsiyen için teşekkür ediyorum. Bütçe problem değil sadece yerli olması taraftarıyım.
  • ATA ARMS SP
  • Winchester SXP
🇹🇷

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2018, 10:16:16 »
Tavsiyen için teşekkür ediyorum. Bütçe problem değil sadece yerli olması taraftarıyım.
Anladim kardesim yerlide tufek de tabancada sans isi  ins seni uzmeyecek bir tabanca alirsin
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Muhammet ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2018, 10:30:47 »
Anladim kardesim yerlide tufek de tabancada sans isi  ins seni uzmeyecek bir tabanca alirsin

Nasip.. teşekkür ederim sağolasın.
  • ATA ARMS SP
  • Winchester SXP
🇹🇷

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2018, 11:23:36 »
   Merhaba Ersin kardeşim... hayırlı olsun seçimini beğendim... zor eskitirsin bu makınayı… silah ustası arkadaşlarım hep cz 75 den ekmek yiyemediklerinden serzenişte bulunurlar aramızda şakalaşırken(yüzey boyası hariç).. bende çok severim CZ 75 B modelini..

Orijinal dışında, yeni nesil bir kabzesi var piyasada. Onu almanı öneririm.Güle güle kullan... fişek seçmez, nazlı bir makına değildir... her şartta seveceksin. sana fotosunu attım fikir olsun diye.. selamlar... rasgele

• Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2018, 11:39:49 »
 Muhammet ACAR kardeşim merhaba, forumda yerli tabanca arayışınla ilgili yazıyı okudum... evet 14 lü browning klonu Tisaş güzel bir tabanca, bunun  yanında Colt klonu Zig m-9 …..Benim tavsiyem; Sarsılmaz Kılınç ve K serisine, Canik firmasının Shark modeline bakmanı öneririm. Tabi polimer gövdeli ve horozsuz silahları tercih edersen başka... Bu makınaların çalışma sistemi; kendini kanıtlamış, horozlu, çift hareketli , maşalı sistem, iğne bloğu kilidi mevcut... dolu silahlar.. Polimer silahlar içinde de güzel modeller var... ben biraz klasik model seviyorum... onları sevene de saygı duyarım.
  • Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez

The following users thanked this post: Muhammet ACAR

Çevrimdışı Muhammet ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2018, 11:43:40 »
Muhammet ACAR kardeşim merhaba, forumda yerli tabanca arayışınla ilgili yazıyı okudum... evet 14 lü browning klonu Tisaş güzel bir tabanca, bunun  yanında Colt klonu Zig m-9 …..Benim tavsiyem; Sarsılmaz Kılınç ve K serisine, Canik firmasının Shark modeline bakmanı öneririm. Tabi polimer gövdeli ve horozsuz silahları tercih edersen başka... Bu makınaların çalışma sistemi; kendini kanıtlamış, horozlu, çift hareketli , maşalı sistem, iğne bloğu kilidi mevcut... dolu silahlar.. Polimer silahlar içinde de güzel modeller var... ben biraz klasik model seviyorum... onları sevene de saygı duyarım.

Eyvallah abi tavsiyen için teşekkür ediyorum.
  • ATA ARMS SP
  • Winchester SXP
🇹🇷

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2018, 11:44:49 »
   Merhaba Ersin kardeşim... hayırlı olsun seçimini beğendim... zor eskitirsin bu makınayı… silah ustası arkadaşlarım hep cz 75 den ekmek yiyemediklerinden serzenişte bulunurlar aramızda şakalaşırken(yüzey boyası hariç).. bende çok severim CZ 75 B modelini..

Orijinal dışında, yeni nesil bir kabzesi var piyasada. Onu almanı öneririm.Güle güle kullan... fişek seçmez, nazlı bir makına değildir... her şartta seveceksin. sana fotosunu attım fikir olsun diye.. selamlar... rasgele

Tsk ederim erkan abi  yuzey boyasina bisey diyemem farkli bir yontem kullanmislar benim aldigim modelde ama cizilme konusunda hassas oldugunu soyleyebilirim ... yeni nesil kabze olarak bu aliminyum magwell diye bir kabze var ama cok pahali .. bu orjinal kabzesi ele cok guzel oturdugu icin simdilik kullaniyorum 
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul