Gönderen Konu: ERTEKİN KENNEL... İZMİR'E 5 KALA...  (Okunma sayısı 34073 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tolgaozhan

• Ziyaretçi
Ynt: ERTEKİN KENNEL... İZMİR'E 5 KALA...
« Yanıtla #50 : 23 Temmuz 2012, 14:56:11 »
Başarı ve sağlık diliyorum. Umarım gelip ziyaret etmek mümkün olur.
Selamlar

Çevrimdışı Vedat HAMURCU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #51 : 04 Aralık 2013, 19:36:41 »
En son 23 temmusta kendisine başarı ve sağlık dilenmiş okursan hakan Ertekin bey benim gibi kac kişinin ahını aldın bilmiyorum seni adam yerine koyanda kabahat köpeğimi almaya 3 kere adam gönderdim ücündede işim cıktı mazeretler yaptın en son sizinle uğraşamam diye habet öndermişsin seni allaha havale ediyorum
Vedat HAMURCU
1960-Balıkesir/Edremit

Çevrimdışı Ertan ARIN

« Yanıtla #52 : 04 Nisan 2015, 00:07:59 »
Yani Hakan Ertekin tekin adam değilmiş anladığım kadarıyla,ya işleri ters gitti yada parası bitti ama bu insanların yüzüne telefon kapatmayı veya kabaca sizinle uğraşamam demeyi gerektirmez alırsın karşına adam gibi izah edersin,bence önce dürüstlük,her meslekte başımıza gelir ,bir insana zarar versekte dürüstçe anlatırsak inanın sizin dürüstlüğünüzü takdir ediyor ve sizi unutmuyor o insan ,defalarca başıma geldi,ha sıkıntılarda oldu kırdığımız insanlarda olmuştur kendi adıma, ama hem köpeği al hem parayı al sonra küfür et,ters işler bunlar,yani İzmirli avcının şöyle gidip hem çay içebileceği hem eğitim seyredebileceği,hem köpek seçip ailesiyle hava alabileceği bir çiftlik yok koca izmirde ,valla bravo.istanbulda,kütahya'da,ısparta'da,Ankara'da var ama izmirde yok, bir avcı dostumuzun bu işe el atması gerekiyor bence.
Ertan Arın
1968 Urla İZMİR