Gönderen Konu: huğlu çifte sağ namlu durumu  (Okunma sayısı 1158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
huğlu çifte sağ namlu durumu
« : 28 Aralık 2015, 23:52:32 »
herkeze iyi akşamlar 2014 yılının aralık ayında aldığım huğlu 202b çifte av tüfeğimin ışığa karşı bakıldığında  sağ namlunun namlu içinin orta kısmına doğru yarım daire yarım ay şeklinde bir halka bir set gibi bişi var üretim hatası olabilir mi acaba ? siz değerli avcı  abi ve kardeşlerimin bu konuda yorumlarını bekliyorum teşekkürler.. hatta yarın fabrikaya yolluyorum aradım yolla dediler
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: huğlu çifte sağ namlu durumu
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2015, 00:29:38 »
    Olabilir  kardeşim, yerli  tüfeklerde  her şey  mümkündür.Çok iyi de çıkabilir , çok kötü de.Hatta namlu yamuk olabilir, sağ sol veya alt üst atabilir.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

The following users thanked this post: İsmail BİLİR

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2015, 23:48:13 »
aynen öyle abi  daha enteresanı bugün kargoya gittim yurt içi yeni yasa gereği tüfek yollayamıyoruz dediler başka gönderi yaparmı bilemiyoruz dediler allahtan mng ile anlaşması varmış oradan yolladım kaldıki yeni yasa gereği  durumun ne olacağı muallak yani komedi yaa :)
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 00:14:55 Gönderen: İsmail BİLİR »
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2015, 00:25:49 »
           Peki tüfekleri kargolar taşımazsa, arızalı tüfekleri avcılar servise kucağına alıp kendisi mi götürecek.Ne günlere kaldık dostlarım.Bu kargo benim tüfeği Huğlu'ya götürmek için 2 yıl önce 30 tl  almıştı zaten.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı İsmail BİLİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2015, 10:12:49 »
           Peki tüfekleri kargolar taşımazsa, arızalı tüfekleri avcılar servise kucağına alıp kendisi mi götürecek.Ne günlere kaldık dostlarım.Bu kargo benim tüfeği Huğlu'ya götürmek için 2 yıl önce 30 tl  almıştı zaten.
abi hiç sorma bu kadar saçma bir sistem olamaz yurt içi kargoda ki bayan biz kesinlikle gönderemiyoruz diyor bunu söylerken o kadar keyif alıyor ki bnde ona inat aldım onlara ait koli bandını öyle bantlama yaptım ki bantı bitirdim tüfek fabrikada ancak kartonu kesilerek açılır küfür yeemezsek iyidir ;D ;D sonra gittim mng kargo ile yolladım karşı ödemeli olarak kargodaki arkadaşlar budurum muallak diyor ne olacağı belli değil yani...
  • Huğlu 202 B
  • Huğlu 201 A
1987 balıkesir