Gönderen Konu: TRABZONTİMİ  (Okunma sayısı 11481 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: TRABZON ÇULLUK TİMİ
« Yanıtla #25 : 23 Şubat 2012, 16:45:27 »
Trabzona gelip evinizde kalmış kadar oldum Mahmut bey ,içten teklifiniz için teşekkür ederim.Bu arada Erzincan Orman müdürlüğüde malesef çaresiz o :( o kadar geniş bir av meramız var ki , bu kısıtlı ımkanlarla kontorlunu yapmak onlar ıcınde zor oluyor.Keske insanlar biraz daha vicdanlı olabilse ve yarınlarıda dusunebılse .
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #26 : 23 Şubat 2012, 17:05:11 »
Erzincan hakkındaki muhabbetinize kulak misafiri oldum birşeylerde ben söyleyeyim dedim..
Geçtiğimiz sezon Erzincan'da hiç istemediğimiz olaylarla karşılaştık..Adamlar keklik avına değil Trabzonlu avcı avına çıkmış resmen.. :)
Bu da ilk ve son defa Erzincan'a gidişim oldu.Samsunluyum ama Sivas Tokat Amasya İstanbul vs.. pek çok yerde avlandım ve ilk defa böyle bir olayla karşılaştım...garibime gitti.
Tabi burada Erzincanlı arkadaşlarımıza da hak vermemek elde değil..Hava aydınladınğında zirveden aşağıyı izlediğimde tabur tabur avcının minibüslerden indiğini gördüm..Sanki birinci ordu tugayı dağı kuşatmaya almış :)
Ama her ne olursa olsun avcı diye geçinen bazılarının olaylara bu şekilde yaklaşması hiç hoş değil..Erzincan'ın Orman işletmesi, Milli Parkları sanki görevlerini avcılara devretmiş....
Bu arda sözlerimi yanlış anlamayın lütfen Dağhan bey..Sözüm kendi kendine orman kanunları uygulayanlara ;)
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 17:06:21 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #27 : 23 Şubat 2012, 17:16:37 »
Dağhan kardeş haklı serzenişine katılıyorum. Çünkü, 1980 li yıllardan2000 li yıllara kadar bizde zonguldaklı avcılardan çok çektik. Bir gelirlerdi ordu ne kelime. Şimdi, şimdi bu av işi biraz rayına girdi. Biz şabanözünlüler olarak hiçbir bölgeye ordu gibi gitmeyi bir kenara bırakın 5 li 10 lu olarak bile gitmedik. Eğitim desek değil bunu yapanların çoğu üniversite mezunu ilk mezunu karışık insanlar. Adamlar halen ne limit tanıyorlar nede ava açık gün
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 23 Şubat 2012, 17:37:39 »
Emın olun sızlerde benım yerimde olsanız yada görduklerımı gorsenız rahatsız olursunuz.Gözunuzun onunde bu muthıs av hayvanlarının yavas yavas yok edılmesı ınsanın canını fazlasıyla sıkıyor.Ben Eskısehırde de yasamıs ve zamanında orda keklık avı yapmıs bır adam olarak ,bursa ve adapazarlı bazı avcıların yogun ve bılıncsizce avlanmasından oturu keklıgın yok denecek kadar azalmasına bizzat şahit oldum:( Bu tarz bır durumun  ne Erzincan nede ulkemın av bakımından zengın olan her hangı bır baska ılınde daha yasanmasını ıstemıyorum !!! o yuzdendi bu isyanım ve serzenişim.....Benı gercek avcıların anlıyacagından eminim
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
« Yanıtla #29 : 23 Şubat 2012, 18:30:12 »
Mükemmel zevkle baktım Zafer kardeş ellerinize emeğinize sağlık SETTER lerin hepsi çok güzel Maşallah Kastamonudan seviglerle :)
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Mahmut YURDUSEVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #30 : 24 Şubat 2012, 13:08:11 »
Emın olun sızlerde benım yerimde olsanız yada görduklerımı gorsenız rahatsız olursunuz.Gözunuzun onunde bu muthıs av hayvanlarının yavas yavas yok edılmesı ınsanın canını fazlasıyla sıkıyor.Ben Eskısehırde de yasamıs ve zamanında orda keklık avı yapmıs bır adam olarak ,bursa ve adapazarlı bazı avcıların yogun ve bılıncsizce avlanmasından oturu keklıgın yok denecek kadar azalmasına bizzat şahit oldum:( Bu tarz bır durumun  ne Erzincan nede ulkemın av bakımından zengın olan her hangı bır baska ılınde daha yasanmasını ıstemıyorum !!! o yuzdendi bu isyanım ve serzenişim.....Benı gercek avcıların anlıyacagından eminim
dağhan kardeş ikimizde aynı şeyi anlatmaya çalışıyoruz .senden çok ben bu konuda rahatsızım ama. buna devletın el atması lazım.ormancıya verecek arama emrını koyacak kontrol noktasına yolda arama yapacak .dağda bayırda avcıyı kontrol edemezki.
Mahmut YURDUSEVEN
1978-Trabzon

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 24 Şubat 2012, 14:00:50 »
Mahmut kardeşim  istense cok sey yapılabilir ama malesef bazılarının ısıne gelmıyor
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
« Yanıtla #32 : 24 Şubat 2012, 14:51:20 »
Mükemmel zevkle baktım Zafer kardeş ellerinize emeğinize sağlık SETTER lerin hepsi çok güzel Maşallah Kastamonudan seviglerle :)
Teşekkür ederim  Gürkan seninkilerde  öyle slm lar
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
« Yanıtla #33 : 23 Mart 2012, 14:20:19 »
mahmut  beyle  ormen işletmesi  genel  müdürlüğüne  yazı  yazacaz şucu olan çeksin cezasını
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimiçi Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 10 Ekim 2013, 17:14:52 »
değerli doslar bizleri de davet etseniz trabzona  :D
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

Çevrimdışı Murat ÇAKAN

• Müdavim Üyemiz
  • CMAS**MONITEUR INSTR. FLIGHT ENGİNEER INSTR.
« Yanıtla #35 : 11 Kasım 2013, 22:27:33 »
Avların daim ve bereketli olmasını dilerim.
Murat ÇAKAN 1980 BALIKESİR/HAVRAN-KOCADAĞ KÖYÜ 0543 405 1771

"KOCADAĞLI ÇAKAN TEAM_10''
                                                    ''SETTER''