Gönderen Konu: HANGİ ŞEHİDİMİZİN ADINI YAZIYIM?SİİRTTE 8 ŞEHİT DAHA....  (Okunma sayısı 11347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Hangi birinin adını yazıyım;

Adıyaman şehidimiz Jan.Onbaşı Müsellim Ünal;
Gazi mahallesi şehidimiz polis Muhammet Fatih;
Şanlıurfadaki polislerimiz Feyyaz Yumuşak,Okan Acar;
Diyarbakırdaki polisimiz Tansu Aydın;
Kilis şehidimiz Astsubay Yalçın Nane;
Diyarbakır şehidimiz Ast.İsmail Yavuz;

Ve en son ailesinin yanında haince,kalleşçe pusuda şehit düşen Malazgirt Jan.Kom.Arslan Kulaksız

MEKANINIZ CENNET,KABRİNİZ CENNET BAHÇELERİNDEN BİR BAHÇE OLSUN!

Rabbim bu vatana hizmet eden bütün güvenlik güçlerimizin askerimizin,polisimizin yardımcısı olsun,hain pusulardan,tuzaklardan muhafaza eylesin.(amin)

O hainlere söylenecek yazacak çok şey var ama şimdilik ecdadımızın yazdığını okusunlar...

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2015, 15:55:25 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HANGİ ŞEHİDİMİZİN ADINI YAZIYIM?
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2015, 04:44:21 »
Vallaha haklısınız. İçim kan ağlıyor. Facebook ta avcı dostlara bir çağrıda bulundum sağ olsunlar bir çoğu kapak resmini Türk bayrağı yaptı. Amaç bu ülke üzerinde oyun oynayanlar bilmelidir ki bu bayrak herkese kapak olacaktır. Saygılarımla

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ, Erol KAPLAN

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2015, 04:45:51 »
Ahmet gardaşım simdi saat 04:42.sabaha kadar gozumu kirpmiyorum. Sehitlerimizin ruhu şad olsun. Allah rahmet eylsin.
Buralar zor yerler.ama ne yapalim.vatan sagolsun.yazacak cok sey var.ama nerden baslasam bilmiyorum.
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2015, 09:14:56 »
Ahmet gardaşım simdi saat 04:42.sabaha kadar gozumu kirpmiyorum. Sehitlerimizin ruhu şad olsun. Allah rahmet eylsin.
Buralar zor yerler.ama ne yapalim.vatan sagolsun.yazacak cok sey var.ama nerden baslasam bilmiyorum.

Abi ateş düştüğü yeri yakar.Sadece şehitlik olsa,analar babalar,eşler cocuklar herkez  imtihan oluyor.Herkez üstüne düşeni yapmalı ama ne yapılır diye düşünüyorum,ben dua ediyorum...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2015, 11:14:34 »
Vallaha haklısınız. İçim kan ağlıyor. Facebook ta avcı dostlara bir çağrıda bulundum sağ olsunlar bir çoğu kapak resmini Türk bayrağı yaptı. Amaç bu ülke üzerinde oyun oynayanlar bilmelidir ki bu bayrak herkese kapak olacaktır. Saygılarımla

Ben facebook kullanmıyorum ama evimin balkonuna astım bayragımı.Arabamada asacağım inş.
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2015, 11:19:46 »
haklısın Ahmet abim rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun ben evimin iki cephesine de astım.satmasam arabama da asardım
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2015, 12:32:39 »
İnna lillahi ve İnna İleyhi Raciun   O0

Vatan Sağolsun   O0

93-95 yıllarında Doğuda tim çavusu olarak askerlik yaptım.
Çok şeyler yaşadım detaya girmeyeyim.
Bugün benim canım Vatana lazımsa vermeye hazırım.

O0
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

The following users thanked this post: Ahmet GÜÇLÜ, Süleyman AYDIN, Yasin AKTAŞ, M.Emin AKAY

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2015, 14:42:17 »
 O0

bu güzellik adına can verdiler,..

ama can verdikleri yol bok yolu olmasın ,..

hepsi ana kuzusu vatan evladı şehitlik ayrı bir mertebe her kula nasib olmaz. hepsi türk vatandaşı yazık ecdadımın akıttığı kanlara , layık olmalıyız atalarımıza bölünmemeliyiz tek yumruktan oluşmalıyız türküyle kürdüyle çerkeziyle alevisiyle göçmeniyle dini dili ırkı her ne olursa olsun yaradandan dolayı ayrım yapmamalıyız birlik olmalıyız aşılama yöntemleri var kardeşliği dostluğu barışı , öyle açılımla olacak iş değil bu.
işte çıkar şerefsiz hainin biri çeker pimini bombanın, çıkar beyni yıkanmış kuduz itin biri uzi tüfekle infazı gerçekleştirir kıyar ana kuzusuna hem kendini yakar hem ocakları söndürür hem anaları gözü yaşlı bırakır, yazık yazık emeklere demekki yeterince anlatamamışız o cahilleri eğitmeye gereğince alakadar olamamışız sahiplenememişiz ehlileştirememişiz vahşetin evladını. 

al yıldızlı hilal uğuna can verenlerin ruhu şad olsun,

hepsinin adı şehit rabbim hepsine rahmet eylesin geride kalanlarına sabır ihsan eylesin çok acı çok kanıma dokunuyor ama birileri hala aladağlardan serin siyaset işim değil dinde ve siyasette ayak oyunları midemi bulandırdığından dini vecibelerimi doğru olduğunca tatbik eder yaşarım dindende siyasettende anlamam velakin bunu yapan müslüman olamaz alakasıda olamaz azmettirende yapanda cehennemlik mertebesi katıdır onu bilir söylerim , siyasi yönden bitecek bir iş  ama uygulamalarda bir zayıflık var,.. oda tartışmaya açık.

bildiğim gerçekse;
bu bayrak altında yaşayan herkes kardeştir,..
öğrenin , öğretin ve öğrettirin kardeşlik doştluk barışın tohumları sağlam temellerde filizlenmeli büyümeli ve tekrar yeni nesillere devredilmelidir,

bütünlüğümüze göz diken hain ve nifak dolu emelleri olanlar  kabullenmeyenler defolsun sınırlarımızdan kapı açık her ne yolla girdiyse aynen çıksın gitsin mayası bozuk olanın ekmeğide yoğurduda bozuk olur ,..

ülkem güvenliğini asayişini birlik ve bütünlüğünü sağlayan bireylere sonsuz teşekkürler , bu uğurda can verenlere sonsuz teşekkürler ve bu uğurda savaş verenler fikren ve bedenen allah yardımcınız adalet gönderiniz olsun.

saygılarımla.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2015, 10:44:10 Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK »
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Erol KAPLAN

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2015, 14:57:47 »
onlar vurunca bişey yok yakalanınca insan hakları yok öyle bi adalet bu şerefsiz kansız ermeni uşaklarına biran önce gereken yapılmalı
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Kadir GONAYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2015, 16:43:32 »
Çözüm süreci dendi..... bekledik bekledik bu günlere geldik çözüm belli süreç başlar inşaallah.
Kadir GONAYDIN-1978 İstanbul - Beylikdüzü

Yedi yaşında ki bir çocuk kalbimizdekileri bilse dağların arkasına kaçarız. Mevla (c.c.) her şeyi biliyor, hiç utanmıyoruz.

The following users thanked this post: Yusuf SAĞLAM

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2015, 16:53:28 »
Ya Rabbel alemin!

Ey Kainati yoktan var eden, her şeyi emrimize yar eden Yüce  Allahım!

Askerlerimizin istikballerini parlak, kıyamet gününde yüzlerini ak eyle Ya Rabbi! Halk içinde imanlarıyla itibarlı, millet ve memleketimize faydalı olmalarını müyesser eyle Ya Rabbi!

Ey kullarına cihadı emreden; (ve kane hakkan aleyne nasrul mü'minin) ayet-i kerimesiyle inananlara hak yolunda yardım edeceğini vadeden (Ve la tekulu limen yüktelü fi sebilillahi emvet. Bel ahyeün ve la kin la teş'urun.) "Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Bilakis onlar diridirler lakin siz anlayamazsınız." diyerek Allah yolunda mücahedenin büyüklüğünü haber veren Yüce Allah!

Bu aziz vatanı korumak, İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan ve bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimizin ruhunu şad eyle Ya Rabbi!...

Bugün burada, canı, gözü gibi büyüttüğü fidan gibi delikanlıları, genç yiğitleri yetiştiren ve gururla, iftiharla, dualarla başı dik, alnı açık, gururla, göğsünü gere gere askere uğurlayan annelerin, babaların, emeği geçenlerin kalplerinden geçen duaları da kabul eyle.

Amin.Amin.Amin.
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

The following users thanked this post: Hüseyin BAŞARIR, Alper BEKRET, Suat ÇALIŞKAN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2015, 18:21:52 »
Mevlam gani gani rahmet eylesin..Mekanları cennet olur inşallah..
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2015, 20:44:55 »
Rabbim dusmanin bile sereflisini versin o yetim lerin boynunu bukenlerin Rabbim boynunu koparsin Rabbim sen kahhar sifatinla kahret bu kansizlari eger bu vatana kansa ahada kan bu vatana can sa ahada sana can .
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı İsmail KAYA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2015, 21:02:05 »
92 vede 93 de çk postal eskittik o bölgede anlatmakla bitmez, bunların sırtından sopayı eksik ettiğin an kaybettin demektir sen açılım dersen barış süreci dersen Tabiri caiz ise yularını bekedipte salıverirsen o sinsi vede çk çk kalleş düşmana hamle hazırlık güçlenme zamanı tanırsın ve sonuç ortada karşıdaki o derece nankör bi oluşumki ekmek yediği kaba çekinmeden çk özür diliyorum ama (Pisler)altın kafesede koysan bildiğinden kalmaz merkebinden inmez. içim yanıyor içim içimde de derin vede ince bi sızı. Ülke bütünlüğü, birliği, devletin baki olması yolunda gözünü budaktan sakınmadan kahramanca çarpışarak şehit düşen mehmetçik lerimize rabbim rahmetiyle muamele eğlesin geride kalan eş dost vede tüm yakınlarına sabrı cemiller ihsan eğlesin.tüm şehitlerimizin toprakları bol ruhları şad mekanları cennet olsun!
1971-MERSİN    Dürüstlük pahalı bir mülktür . Ucuz insanlarda bulunmaz .

The following users thanked this post: Halil ARIK, Yasin AKTAŞ

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2015, 09:25:03 »
adamın biri terör örgütü kurdu her yıl 1000 civarında insanı öldürttü. idam cezası aldı ama asılmasın diye idam cezası kaldırıldı. (bence idam sadece o adam için kaldırılmadı o dönem idam cezası almış karşıt görüşten de dünya kadar adam vardı onları da kurtardılar.) bu olay yunanistanda olsa halk o parlementoyu yakardı.  bizde halk ne tepki verdi hiç. en az yarısının umurunda bile olmadı.

halkın en az yarısı herşeyden memnundu hala da öyle bence.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 09:43:13 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

The following users thanked this post: Yasin AKTAŞ

Çevrimdışı Süleyman AYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 29 Temmuz 2015, 11:20:39 »
onu bunu anlamam arkadas bu vatanı bayragı sevmıyorsan .gıtcen bu ulkeden. sehıtlerımıze ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
Süleyman AYDIN
1973-İzmir

Çevrimdışı Canan GÖRÜR

• Müdavim Üyemiz
  • ADANA BELÇIKA HATTINDA GARİP BİR AVCI
« Yanıtla #16 : 19 Ağustos 2015, 00:48:35 »
Mevlam gani gani rahmet eylesin..Mekanları cennet olsun  inşallah
Canan GÖRÜR
1967 ADANA & BELÇİKA

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #17 : 19 Ağustos 2015, 04:44:11 »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Ynt: HANGİ ŞEHİDİMİZİN ADINI YAZIYIM?SİİRTTE 8 ŞEHİT DAHA....
« Yanıtla #18 : 19 Ağustos 2015, 15:56:09 »
Siirt'te askere bombalı tuzak: 8 şehit
Siirt-Pervari karayolunda, terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 8 asker şehit oldu.
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Şahin GENÇOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 19 Ağustos 2015, 16:04:20 »
Allah c.c ailelerine sabır versin, askerimize güç, kuvvet versin inşaallah...

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #20 : 19 Ağustos 2015, 16:06:40 »
Allah Şehit yakınlarına sabır versin :( bu işi bu hale getiren vebali olan herkesin da belasını tez zaman da versin :(
Bu işin tadı iyice kaçtı artık, ya hep ya hiç, ya bizde ölelim ya bu işi bitirelim, kalleşlere şehit vermek istemiyorum artık...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #22 : 19 Ağustos 2015, 17:08:19 »
Ya Rabbel alemin!

Ey Kainati yoktan var eden, her şeyi emrimize yar eden Yüce  Allahım!

Askerlerimizin istikballerini parlak, kıyamet gününde yüzlerini ak eyle Ya Rabbi! Halk içinde imanlarıyla itibarlı, millet ve memleketimize faydalı olmalarını müyesser eyle Ya Rabbi!

Ey kullarına cihadı emreden; (ve kane hakkan aleyne nasrul mü'minin) ayet-i kerimesiyle inananlara hak yolunda yardım edeceğini vadeden (Ve la tekulu limen yüktelü fi sebilillahi emvet. Bel ahyeün ve la kin la teş'urun.) "Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Bilakis onlar diridirler lakin siz anlayamazsınız." diyerek Allah yolunda mücahedenin büyüklüğünü haber veren Yüce Allah!

Bu aziz vatanı korumak, İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan ve bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimizin ruhunu şad eyle Ya Rabbi!...

Bugün burada, canı, gözü gibi büyüttüğü fidan gibi delikanlıları, genç yiğitleri yetiştiren ve gururla, iftiharla, dualarla başı dik, alnı açık, gururla, göğsünü gere gere askere uğurlayan annelerin, babaların, emeği geçenlerin kalplerinden geçen duaları da kabul eyle.

Amin.Amin.Amin.

Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Selim ARSLANOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ancak durgun su, yıldızları yansıtır.
« Yanıtla #23 : 19 Ağustos 2015, 17:27:54 »
Şehitlerimiz için Dua'ya buyrun

Allah rızası için Ellerimizi açıp Rabbimize içtenlik ve samimiyetle dua edelim inşallah

Euzu Billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

Varlığına Birliğine Yücelerin En Yücesi Olduğuna İnandığımız...
Altımızda Yağız Yerin, Üstümüzde Yedi Göğün Sahibi Olduğuna İman Edip, Ol Deyince Olduran
Gönüllerimizi İman Nuru İslam Şuuru ile Dolduran Ulular Ulusu Yücelerin En Yücesi Şimdi Yapacağımız Duamızı Mekke-i Münevverede Medine-i Münevverede ve Ravza-i Münevverede Kabul Ettiğin Dualarla Kabul Eyle Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Zel Celali Hazretleri....

Ya Rabbil Alemin;

Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle,
Yalnız ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslamın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi,
Ülkemizi Bölmeye Yönelik Her Türlü Terör Belasından, Anarşist, Kominist, Emperyalist Güçlere Karşı Sen Türk Milletini Koru Ya Rabb..

Şuan Dağda, Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışda, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah'ım... Onları Koru Ya Rabbim...

Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri Ulaştır Allah'ım...
Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol Allah'ım...
Gözü Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim....

Subhane Rabbike Rabbil İzzeti Amma Yasufun Vesselamun Alel Mürselin Vel Hamdülillahi Rabbil Alemin
Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

Selam ve dua ile
Şehitlerimizin Mekanları Cennet Olsun Allah Gani Gani Rahmet Eylesin    "Alıntıdır"
Yürüyen bir aptal, oturan iki akıllıdan daha çok yol alır.

1980-Elazığ

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #24 : 19 Ağustos 2015, 17:32:09 »
Amin.Allah (cc) razı olsun.
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com