Gönderen Konu: Kalite Tesadüf Değildir! Ve Aslan Sizlerle...  (Okunma sayısı 1303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur İPEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kalite Tesadüf Değildir! Ve Aslan Sizlerle...
« : 02 Ekim 2018, 01:20:57 »
Degerli avci buyuklerim abilerim kardeslerim, uzun zamandir foruma girmiyordum ama avı da birakmis degildim, bu sene inşallah sizlerle olmaya gayret edeceğim.

Benim uzun emekler sonucu yetistirip besledigim egittigim eskilerinde bildiği kopegim Ates iki sene once sezon sonu emanet ettigim yerden calindi dendi ve kayboldu, aradik bulamadik. Sonrasi sene ava herzaman bırlıkte gittigim polis Muhterem abimin yavrulukdan beri baktıgı dedıgıne gorede Kastamonunun namlı kopeklerının yavrusu olan ve suan 9 yasindaki Atak isimli kopayla avlandim, ama avcilar bilirki baskasinin kopegiyle avin tadi olmuyor. Sonrasinda cocukluk arkadasimin vesilesiyle  gecen sene Konya Beysehirin sizinde iyi bildiginiz o meshur Huglu kasabasindan Nihat abimızden  hatir gonul işi Toros isminde tavsan ustası bir kopay aldim. (Kopeklerin soyuna, nasil av yaptigi konusuna burada hic girmiycem, o bolum cok uzun hikaye :) )
Ve daha once bir kez ciftlesmis ve butun yavrulari olen  Atağin soyunu kaybetmemek adina benım Torosla ciftlestirdik. Köpekler zaten aynı  kafeste kaldıklarından kafamızda rahattı.2018 Mayıs yavruların doğumu gerçekleşti.

Sizlerle ilk dogan erkek  yavrumuz olan ASLAN ı paylaşıyorum.Diğer kendimize ayırdığımız kız kardeşi DUMAN'ı sonra paylasacağım.

İçinizdende olsa bır kez MAŞALLAH diyelim.  ;) Tesekkurler.

NOT: SATILIK DEĞİLDİR, OLMAYACAKTIR.

TOROS-BABA

ATAK-ANNE

Geçen sezondan bir kare...

« Son Düzenleme: 15 Ekim 2018, 07:00:09 Gönderen: Uğur İPEK »
1985-Yalova
Kalp atacak, Kopay kovacak aGa...Kovulmadan vurulan tavşana av eti demem!
Bülbülden bile güzeldir Kopay sesi...Oynak  sesi....Yatak sesi...Kalkma Sesi...Kovma Sesi...
İYİ KÖPEĞİN SECERESİ KAĞITTA DEĞİL, DAĞDA BELLİ OLUR! KÖTÜ KÖPEĞİN DE BAHANESİ BOL OLUR!

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimdışı Uğur İPEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Kalite Tesadüf Değildir! Ve Aslan Sizlerle...
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2018, 12:34:41 »
Sağolun arkadaşlar, daha iyisi sizin olsun  ;)
1985-Yalova
Kalp atacak, Kopay kovacak aGa...Kovulmadan vurulan tavşana av eti demem!
Bülbülden bile güzeldir Kopay sesi...Oynak  sesi....Yatak sesi...Kalkma Sesi...Kovma Sesi...
İYİ KÖPEĞİN SECERESİ KAĞITTA DEĞİL, DAĞDA BELLİ OLUR! KÖTÜ KÖPEĞİN DE BAHANESİ BOL OLUR!