Gönderen Konu: AKSİYON KAMERASI İSTEYENLER next aae de indirim  (Okunma sayısı 1819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kaan TÜRKER

• AvlakForum Üye
  • *
AKSİYON KAMERASI İSTEYENLER next aae de indirim
« : 03 Ağustos 2014, 21:26:36 »
Selamün aleyküm
Aksiyon kamerası almak isteyen arkdaşlar için bu konuyu açtım. gopro ve sony e maddi imkanlarım yetmediği için daha ucuz kaliteli bi aksiyon kamerası araştırdım yurt dışı sitelerin baya araştırdım uygun fiyatlara kaliteli kameralar vardı ama aksesuarlarında ekleyince fiyat hemen hemen buradaki fiyatlara yaklaşıyordu arada 300- 400 tl oynuyor. aldığımız ürün spot olduğu için garantisi olmuyor ve parayı da peşin vermeniz gerekiyor üstelik gümrük sıkıntıları ve daha bir sürü şeylerle karşılaşıyorsunuz. geçenlerde next aae markasını baya araştırdım bayramdan önce hepsiburada.com da bi indirim vardı bitince çok üzülmüştüm.Bugün tekrar aynı kampanyayı tekrar başlatmışlar. next aae sd 21 pro , next aae sd 21 silver ve next magican sd 19 da kampanyalar var. kamerayı baya araştırdım fiyatına göre alınabilecek güzel cihazlardan. burada kamerayı tanıtan bir video var burada ki videolarda  aae ile gopro yu karşılaştırmışlar
yardımcı olabilmişimdir inşallah. sürç-i lisan ettiysek affola
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2014, 21:28:09 Gönderen: Kaan TÜRKER »
Kaan TÜRKER
1986 Akçaabat/Trabzon

Çevrimdışı Coşkun ÇAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKSİYON KAMERASI İSTEYENLER next aae de indirim
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2014, 23:08:22 »
Paylaşım icin tesekkürler. Görüntü ve renk canlılığı olarak goprodan güzel çekimleri var gibi banamı öyle geldi bilemiyorum.sezon öncesi indirimde iyi olmuş şuan 330tl gibi bi fiyatı var. Fiyat ve görüntü bence çok güzel aksiyon kamerası düşünenler değerlendirebilir
1988 BALIKESİR

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AKSİYON KAMERASI İSTEYENLER next aae de indirim
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2014, 23:58:29 »
Güzel paylaşım elinize sağlık
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.