Gönderen Konu: REKLAMA GEREK YOK! İCRAAT LAZIM...  (Okunma sayısı 1721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin BAŞARIR

• Müdavim Üyemiz
REKLAMA GEREK YOK! İCRAAT LAZIM...
« : 17 Eylül 2018, 15:35:28 »
          Far avı ihbarlarına gelmeyenler, milli parkın içinde her türlü av yapılırken görmeyenler, 2017 Eylül ayında sadece 4 avcı kontrol edenler, sazlıklarda kıyım yapılırken 2 günde 1 tek ekip bile göndermeyenler... Denetim yapıyorlarmış???

https://m.facebook.com/bitlisdkmp/albums/582459398836310/?anchor_composer=false&ref=content_filter

Size inandırıcı geldi mi?

Biz size icraatlarınızı sormuştuk. Fakat daha cevap vermediniz! Verin cevabı, reklamınızı biz yapalım! Tabii varsa bir icraat...

1980-Antalya

Çevrimdışı Cemal KARADENİZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: REKLAMA GEREK YOK! İCRAAT LAZIM...
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2018, 19:24:02 »
Ne diyordu bir karikatüristimiz. '' Varsa Olay; Çizmek Kolay.'' Bir olay bulamamışlar ki bir şey çizip karalayamamışlar. Hepsi bundan ibaret. Ülkemde normal bir gün işte.
  • İmpala Plus
1971 - Trabzon

The following users thanked this post: Hüseyin BAŞARIR, Doğan ATEŞ, Oğuzhan YALÇIN

Çevrimdışı Hüseyin BAŞARIR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: REKLAMA GEREK YOK! İCRAAT LAZIM...
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2018, 11:48:25 »
Ne diyordu bir karikatüristimiz. '' Varsa Olay; Çizmek Kolay.'' Bir olay bulamamışlar ki bir şey çizip karalayamamışlar. Hepsi bundan ibaret. Ülkemde normal bir gün işte.

Bir olay bulamamışlar maalesef... Koca bölge müdürlüğüne bağlı 5 ilde, 2 yıl içerisinde değil far avcısı, yasa dışı vurulmuş bir tavşana dahi işlem yapmamışlar!!!

İlk önce bu dilekçeyi göndermiştim. Bir çok kez Facebook gruplarında paylaştım. Vakti geçtiği halde cevap vermediler...

Konuyu tekrar yazınca bu cevabı verdiler...

Yani bu bölgede FAR AVI SERBEST... Her mevsim ve her zaman tavşan vurmak ta serbest...

1980-Antalya

The following users thanked this post: Cemal KARADENİZ