Gönderen Konu: ''' SEZON AÇILIŞI BAYBURT DOMUZ AVIMIZ '''  (Okunma sayısı 12687 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa ÇİL 61

• Müdavim Üyemiz
Ynt: ''' SEZON AÇILIŞI BAYBURT DOMUZ AVIMIZ '''
« Yanıtla #25 : 22 Ağustos 2013, 14:32:54 »
kardeş bereketli kazasız avlar diliyorum siz ve dostlarınıza
yusuf kardeşim teşekkürler bu sene sana misafir gelecez ortamı yap :)
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 22 Ağustos 2013, 14:34:08 »
YAA MUSTAFA bey özür harbi fotoğraflar peş peşe konulunca bi baktım hayvan ayaklarından asılı  sonra baktım tırnak aynı domuz tırnağı demekki yiyorlar dedim. gerçi yiyebilirsinizde bize laf söylemek düşmez orası işin bir başka boyutu :) ne koyun ile uğraştım bu şekilde nede domuz vurdum yada böyle yakinen ilgilendim ilgi alanım dışında olduğu için tanıyamadım. hiçde ilgi alanıma girmeyeck domuz avcılığı zaten :)
 sohbet şahane arkadaşlık ortamnız daim olması diliyorum. herkezde olmaz böyle güzel ortam arkadaşlıklar. inşallah her avının bi öncekinden daha zevkli daha güzel bol sohbetli olurç allahım kazasız belasız sıkıntısız nice avlar geçirmenizi nasip etsin.

yanlış hesap bağdatdan döner kardeş sıkıntı yok  tüm av camiasına kazasız belasız avlar dilerim
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 22 Ağustos 2013, 14:37:21 »
Muhabbet dostluk şahane güzel açılış olmuş azılılarla rastgele mustafa usta selamlar...
eyvallah sağolasın  bir av gününün mutlu bitmesi kadar güzel bir şey yok  önemli olan muhabbet  selamlar
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #28 : 22 Ağustos 2013, 22:56:35 »
Yakışır ...Gayet güzel bir av olmuş. Sazı ile  sözü ile keyfin zirvesi olmuş.Toklu da cabası...Rasgele
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #29 : 23 Ağustos 2013, 12:29:02 »
hiç farketmedim.domuzun yüzülmüş halinide görmedim ondan dolayı sordum.rasgele

İnsanlık hali Emrah hocam bir an gözden kaçmış olabilir.. ;)
Rasgele...

YA arkadaş domuz etimi yeniyor, benmi yanlış anladım hemen av fotonun peşine ağaça asmışsınız bişey temizleniyor :) .

ha valla domuz eti bu. ayakları toynakları tırnakları domuz. neyse tercih meselesi inanç meselesi . bize karışmak düşmez . :)

burak kardeş o dediğin koyunu görmedik ya kusuruma bakma  vede hiç yüzülmüş domuzda görmedik. senin hayvan portföyün geniş sen çok görmüşsün . bizimki dar olduğu için anlayamayız o dediğin hayvanlardan vede aynı tırnakları domuza benziyor. herneyse

Sen ısrarla sorunca Mustafa abinin işleri yoğun olduğu için bende açıklama gereği hissettim..Çünkü konuya açıklık getirmeyince insanların aklında farklı ön yargılar oluşabilir..
Konu senin yada benim hayvan portföyüm değil yani ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 23 Ağustos 2013, 13:55:00 »
İçiniz rahat olsun beyler...Ağaçta asılı zat-ı muhterem TOKLU KOYUN'dur... Kocaman kuyruk yağını da mı görmüyorsunuz...
kardeş Ağaçta asılı zat-ı muhterem TOKLU KOYUN'dur. bu yazı yeterli idi  açıklama için. sonuna ek yapınca imalı  ve noktalamaları uzatınca .... diye :) ben öyle anlamışta olabilir . herneyse diğer türlü olsada bizi bağlamaz gerçi diyorumya herkezin kendi yaşam tarzı saygı duymak düşer bize. gerekn cevabı mustafa beyden de aldım. gerçketen o dediğiniz koyunu bilmiyoruzki bilsek kuyruk yağıda var deriz kardeşim . bizim ne işimiz olur tokluk koyunu ile :) anlaşılan çok yiyonuz siz  kiloda almıyon ne yapıyon yediklerini :) herkeze afiyet olsun
 bu hayvan nereye özgü hayvan koyun türü , yabanimidir nedir??
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 24 Ağustos 2013, 09:43:41 »

bizim istanbulda yaşayan bi avcı yaşlı abimiz var  o bişe anlattı paylaşayım dinle
birgün bu tekirdağ tarafına ava gitmişler domuz avına 1. sargıda 7 domuz vurulmuş demişler bişeler yiyelim ondan sonra ava devam ederiz ava gelenlerden tabi gayri müslümlerde varmış  yengen azık bişeler hazırlamış çantama koymuş bi gölgeye geçtim oturdum açdım yiyorum   o ara baktım bi ateş yaktılar domuzun birini ağaça çektiler soydular ateşde bişirip yiyorlar   bende böyle dikkatli bi şekilde  onları izliyorum  içlerinden biri demiş amca buyur sanada vereyimmi
demiş
yok siz yiyin yiyinde  dininizin kıymetini bilin :)

« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2013, 10:02:22 Gönderen: Mustafa ÇİL 61 »
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 24 Ağustos 2013, 10:07:17 »
adem seni suçlamak gibi bi niyet yok bi yanlış anlaşılma var sadece bu internette yazılan her şey yanlış anlaşılıyor çarşambaya selamlar kardeş
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 24 Ağustos 2013, 10:54:14 »
adem seni suçlamak gibi bi niyet yok bi yanlış anlaşılma var sadece bu internette yazılan her şey yanlış anlaşılıyor çarşambaya selamlar kardeş
mustafa kardeş gönüller temiz olsun yanlış anlaşılmalar düzelir. saygı sevgi olduktan sonra.
   hep diyorum yazıyorumda sana sohbetiniz daim olsun. memleketimin adamısın. çaykaralıyım bende. ama beni çekmiyor orasıya. çulluk yok ördek yok :) gerçi ördek var uzungölde vuran varmıki acaba yabanileri:)

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 24 Ağustos 2013, 12:28:29 »
:) kardeş ozaman sen bizi bu sene davet edecn hep beraber güzel bir muhabbet yapacaz senide her zaman bekleriz  saygılar sevgiler bizden selamlar
Mustafa ÇİL
1979-Trabzon
0532 598 68 94

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 24 Ağustos 2013, 13:22:49 »
:) kardeş ozaman sen bizi bu sene davet edecn hep beraber güzel bir muhabbet yapacaz senide her zaman bekleriz  saygılar sevgiler bizden selamlar
mustafa kardeşim ne demek yaa başım üstüne. çulluk ördek bi açılsın hayvan geldii an allah nasip ederse  hemen davetimi yaparım. köyümüz evimiz müsait  avlanmak için köyüm av merası komple allahımıza şükür yatmaya yemeye içmeye her daim.
 ördek zaten gideriz alaçama doğru canımız neresi çekerse. senin davetin içinde sonsuz teşekkürler samimiyetine teşekkür ederim. dostluğumuzun güzelleşmesi herdaim olması dileğimle inşallah 
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82