Gönderen Konu: TUZLU SUYA DEVAMM '' KARADENİZ TROFELERİ ''  (Okunma sayısı 12349 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
  • herkez nasibini alır.............
TUZLU SUYA DEVAMM '' KARADENİZ TROFELERİ ''
« : 23 Temmuz 2013, 15:38:33 »
Selamlar Abilerim, kardeşlerim Dostlarım....
Tüfekli avları barut kokusunu sabırla beklerken , karadeniz fırsat verdikçe dalışlara devam etmekteyiz.
bu sene trofe senesi , balık adedi olarak geçen seneki kadar bereketli geçmese de karadenizin bana bu sene sunduğu iri balıklar gene zevki üst seviyelerde yaşamamı sağladı.
şimdi ben susayım da resimler konuşsun..............
hepinize yeni sezona şimdiden rast gele diyorum..................................

Uploaded with ImageShack.us

KÖTEK ( MİNEKOP ) : uzun yıllardır sudayım ilk defa denk geldi.............

MAVRUŞGİL ( EŞKİNA) :Karadenizin vazgeçilmez balığıdır ama bu kadar irisine denk gelmek gene iyi bir şanstı

İRİ TORİK ( ZİNDANDELEN ) : sanırım yazın sonunun geldiğinin habercisi , biraz erken düştü bu sene kıyılara

BUNLARDA DİP GÖRÜNTÜSÜNÜ YANSITMAK AMAÇLI ARTİSTİK FOTOLAR :):):) dip yapısına uyum ve kamuflaj sanatı......

« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2013, 07:29:35 Gönderen: Atınç ERGİN »
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: TUZLU SUYA DEVAMM '' KARADENİZ TROFELERİ ''
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2013, 16:40:07 »
selam atınç . kardeş ördek avcılığında balık avcılığında gerçketen harika. ilk senin videoları you tube izlemiştim isim. gerçketen harika çekimler demiştim hatta tahminde bulunmuş burası kesin bafradır diye. bunun da aslını yusuf dan öğrendim. av bayii arkadaşından. onunla yüz yüze tanışmak nasip oldu. gerçketen balık avcılığınıda çok başarılı buluyorum. allahım kaza bela göstermesin mutlu olduğun yaşam tarzın bu işlerde sağlıklı  dalışlar avlar diliyorum. nasip olursa 1 gün yüz yüze tanışmak isterim. ben çarşambadayım yolun düşer beklerim iş yerime.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2013, 17:22:20 »
Maşallah diyerek hayranlıkla seyrettim fotoları..Trofeler süper...2 senedir tatillerde aradığını bulamamış amatöre ilaç gibi geldi :) Avlarınız daim olsun.Ellerinize emeklerinize sağlık...
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2013, 17:55:49 »
Çok tehlikelisin sen çok..
Sesin soluğun çıkmıyordu patlattın yine bombayı Atınç abi.. ;)
İki sene oldu hala balık yiyeceğiz :)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2013, 19:12:14 »
Balık sa Balık, ÖRdek se Ördek bu işin hakkını veriyorsun helal olsun,
Fotolarda güzel, fotoları varsa videolarıda vardır :)
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2013, 20:47:13 »
selam atınç . kardeş ördek avcılığında balık avcılığında gerçketen harika. ilk senin videoları you tube izlemiştim isim. gerçketen harika çekimler demiştim hatta tahminde bulunmuş burası kesin bafradır diye. bunun da aslını yusuf dan öğrendim. av bayii arkadaşından. onunla yüz yüze tanışmak nasip oldu. gerçketen balık avcılığınıda çok başarılı buluyorum. allahım kaza bela göstermesin mutlu olduğun yaşam tarzın bu işlerde sağlıklı  dalışlar avlar diliyorum. nasip olursa 1 gün yüz yüze tanışmak isterim. ben çarşambadayım yolun düşer beklerim iş yerime.

Adem içten tebriklerin için çok teşekkür ediyorum,av nasip ve kovalama işi ,bende elimden geldiğince peşinden avın.....dediğin gibi yüzünüze görüşmek üzere....
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2013, 20:50:19 »
Maşallah diyerek hayranlıkla seyrettim fotoları..Trofeler süper...2 senedir tatillerde aradığını bulamamış amatöre ilaç gibi geldi :) Avlarınız daim olsun.Ellerinize emeklerinize sağlık...

Teşekkürler Hasan abi,bizim avantajımız deniz kenarında olmamız,her girmede bereketli avlar olmuyor tabii bunlar sezonun seçmeleri,birdahaki daldığınızda trofe denk gelmesi dileğiyle......
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2013, 07:33:10 Gönderen: Atınç ERGİN »
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2013, 20:54:24 »
Çok tehlikelisin sen çok..
Sesin soluğun çıkmıyordu patlattın yine bombayı Atınç abi.. ;)
İki sene oldu hala balık yiyeceğiz :)

Nasip be Burakcım,biraz ballıyım galiba....
2sene ha? Oldumu okadar yaa:( acil bir organizasyon yapalım;ramazan sonrası ilk bereketli avın balıklarını tüketelim...
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2013, 20:57:42 »

Tuncay hocam ava boşluk vermiyorum:)sezonlar birbirini takip ediyor,ee kovalayıncada bir şeyler denk geliyor... Videoda var tabii ;iyilerinden bir karışık yaparım bir ara.......
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2013, 09:17:30 »
atınç yusuf  ile oturduk  çay içerken dert yandı senden benim üstüme gelen ördekleri vuruyor diyor :) doğrumudur.salmıyor hiç attığını indiriyo diyo:) izledim pc de nete koymadığın bi kaç  videolarınızıda. yusuf ile paslaşa paslaşa av yapıyorsun bıldırcın gibi artık aport ları kim yapıyor bilmem :) . allah muhabbetinizi artırsın güel sohbetler. avımızın gayesi zaetn bu değilmi bizi mutlu eden paylaşım özveri gerçek dostluk avın verdiği huzur mutluluk. benim düşüncem bundan ötesi yalan. avcı adam bunlardan zevk alıyorsa avcıdır benim gözümde.allahım kaza bela göstermesin hepinize
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2013, 09:20:41 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2013, 14:13:10 »
tebrikler Atınç bey güzel avlar yapmaktasınız...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı Ender UYSAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2013, 14:58:52 »
Kardeş  avın daim olsun güzel görüntüler
  • Baikal IZH 43 em 1C SxS
  • St Etienne çifte 16 cal 76 namlu
  • Deutsch Kurzhaar (OSKAR)
1978 SAMSUN

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2013, 15:08:47 »
atınç yusuf  ile oturduk  çay içerken dert yandı senden benim üstüme gelen ördekleri vuruyor diyor :) doğrumudur.salmıyor hiç attığını indiriyo diyo:) izledim pc de nete koymadığın bi kaç  videolarınızıda. yusuf ile paslaşa paslaşa av yapıyorsun bıldırcın gibi artık aport ları kim yapıyor bilmem :) . allah muhabbetinizi artırsın güel sohbetler. avımızın gayesi zaetn bu değilmi bizi mutlu eden paylaşım özveri gerçek dostluk avın verdiği huzur mutluluk. benim düşüncem bundan ötesi yalan. avcı adam bunlardan zevk alıyorsa avcıdır benim gözümde.allahım kaza bela göstermesin hepinize

:) Latife etmiş kardeşim , bilmeyerek olmuş olabilir :) yoksa bizde bilerek başkasının pozisyonuna atmak olmaz...hatta ördek kardeşime dönsün diye sağına soluna atış bile yaparım..............
Söylediklerine katılmamak mümkün değil bu işi zevk ve eğlence olarak yapıyoruz , güzel bir grubumuz var , allah kimsenin tadını bozmasın........
kimse müsait olmasa yanlızda giderim ava ama asla yanında badin varken yaptığın avın tadını vermez....
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 24 Temmuz 2013, 15:10:25 »
tebrikler Atınç bey güzel avlar yapmaktasınız...

Teşekkürler Serkan , elimizden geldiğince devam....

Kardeş  avın daim olsun güzel görüntüler

Teşekkürler Ender , şimdiden rastgelsin diyeyim...........
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #14 : 24 Temmuz 2013, 15:42:47 »
Maşallah bereketli olsun,tebrikler.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 24 Temmuz 2013, 16:52:35 »
:) Latife etmiş kardeşim , bilmeyerek olmuş olabilir :) yoksa bizde bilerek başkasının pozisyonuna atmak olmaz...hatta ördek kardeşime dönsün diye sağına soluna atış bile yaparım..............
Söylediklerine katılmamak mümkün değil bu işi zevk ve eğlence olarak yapıyoruz , güzel bir grubumuz var , allah kimsenin tadını bozmasın........
kimse müsait olmasa yanlızda giderim ava ama asla yanında badin varken yaptığın avın tadını vermez....
atınç dediğin gibi kesinlikle ortam herşey demek zevk demek huzur demek. inan 1 kişi bile ortamı germeye yetiyor. ben hayatımdan çoğu kişiyi çıkardım avcı olarak. ne zaman menfaat ilişkileri başladı kendimi kullanılıyor hissettğim anda dostluklarım bitirdim. bu işi zevk için yapıyorum stres atmak için ama nedense tam tersi o düşüncede kişiler şahıslar yüzünden stres olup yorulmuş şekilde eve dönüyorum. avın amacı dışına çıkıyor bu sefer geçiridğimiz vakitler. zıpkın videoları attınmı you tube falan onlarıda izleyelim bakalım mavruşgil levrek lüferler varmı vurduğun :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Kadir GONAYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 24 Temmuz 2013, 17:58:02 »
Kadir GONAYDIN-1978 İstanbul - Beylikdüzü

Yedi yaşında ki bir çocuk kalbimizdekileri bilse dağların arkasına kaçarız. Mevla (c.c.) her şeyi biliyor, hiç utanmıyoruz.

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 24 Temmuz 2013, 18:06:26 »
Selamlar atınç abi bu işin gerçekten hakkını veriyorsun birbirinden güzel balıkları avlamışsın torik fotoğrafları çok harika yanaştırmadımı torikler birde torik vursaydın bol çeşit olurdu bu sezon benim için çok kötü geçiyor beni çatlatıyorsun kulak problemim olmasa bu dalgıçlık işini bende yapacağım rastgele bol şanslar...
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 24 Temmuz 2013, 22:46:52 »
tebrik ederim hemşehrim , bu işi gerçekten  çok güzel ve hakkını vererek yapıyorsun . avların daim olsun .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 24 Temmuz 2013, 23:18:12 »
slm sayın atınc by. tüpsüz dalıyorsunuz galiba masallaH kac metre dalıyorve kac dakıka su altında kalabiliyorsunuz. bende bayramdan sonra tatlı su barajda dalacağım ilk defa.ve hiç dalıc elbise takım yok yeni alacagım. saygılar
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 24 Temmuz 2013, 23:24:43 »
bu arada bizim burası batı akdeniz göller ve baraj bölgesi ördek cok olur  ÖRDEK AV İÇİN İJ 58  İJ 54  İJ 26  USSR  ÇİFTE LAZIM TÜFEK SATACAK AVCI arkadas  varsa alacağım  aranıyor acil saygılar
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 25 Temmuz 2013, 07:36:36 »
Selamlar atınç abi bu işin gerçekten hakkını veriyorsun birbirinden güzel balıkları avlamışsın torik fotoğrafları çok harika yanaştırmadımı torikler birde torik vursaydın bol çeşit olurdu bu sezon benim için çok kötü geçiyor beni çatlatıyorsun kulak problemim olmasa bu dalgıçlık işini bende yapacağım rastgele bol şanslar...

Teşekkürler Halil
Kulak problemin varsa aman dikkat diyorum , ramazan öncesi bir arkadaşımız  gripken daldığı için kulak zarını yırttı , bu iş çok narin kurallara uymak lazım....
Torik e gelince aklın kalmasın oda ipe geçti :)........
rastgelsin...
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Atınç ERGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #22 : 25 Temmuz 2013, 07:48:21 »
tebrik ederim hemşehrim , bu işi gerçekten  çok güzel ve hakkını vererek yapıyorsun . avların daim olsun .

Teşekkürler hemşehrim , rastgelsin.....

slm sayın atınc by. tüpsüz dalıyorsunuz galiba masallaH kac metre dalıyorve kac dakıka su altında kalabiliyorsunuz. bende bayramdan sonra tatlı su barajda dalacağım ilk defa.ve hiç dalıc elbise takım yok yeni alacagım. saygılar

Selamlar Veli bey
öncelikle bilgi amaçlı bir iki not belirteyim :
zıpkın avcılığı
1-TÜP ( HAVA KAYNAĞI ) İLE
2- GECE
3- İÇ SULARDA             
YASAKTIR

Bu genel bilgiden sonra değerli yorumunuz için teşekkürler
evet zıpkın avcılığını sportif olarak nefesle yapıyoruz ( sebest dalış ) çok kayda değer bir nefesim yok ortalama 1:30 dk kadar bir dip sürem var
1 ile 15 mt derinlik arasında avlanmaktayım............ gerisi nasip..................
zıpkınla avcılık zevklidir başarılar dilerim , günümüzde internet üzerinde bu konu ile birçok kaynağa ulaşabilirsin her bilgi değerlidir bu işte ( nefes tutmaktan , kulak eşitlemeye kadar )

bu arada bizim burası batı akdeniz göller ve baraj bölgesi ördek cok olur  ÖRDEK AV İÇİN İJ 58  İJ 54  İJ 26  USSR  ÇİFTE LAZIM TÜFEK SATACAK AVCI arkadas  varsa alacağım  aranıyor acil saygılar

ne güzel avın bol olması senin için ii bir şans
av partnerim av bayisi sanırım bir poze birde çifte baikal vardı 2. el  , eğer elinde mevcutsa yana yönlendiririm.
Atınç ERGİN
1976-Samsun

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
« Yanıtla #23 : 25 Temmuz 2013, 08:08:25 »
helal olsun avın berekekli olsun
allah daha nice kazasız belasız avlar göstersin dostum,
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Temmuz 2013, 08:34:04 »
Abi valla güzel trofeler agaşon zevki bir başkadır, O balığın yaklaşması...... Bende hersene ocak ayında çanakkaleye gidiyordum büyükkemikli diye bir yer var. Birde gökçe ada seferlerinin kalktığı yere gidiyoduk. Gökçe ada seferlerinin olduğu yerden jandarmalar kovdu :D bebek olunca da bu sene kımıldayamadım. Bu sene içime dert olmuştu zaten... Birde bunları gördüm çok bozuldum harbiden :(  Başarılarının devamını dilerim abi.... :)
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar