Gönderen Konu: OTOMATİK TÜFEK ARTHEMIS  (Okunma sayısı 28398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turaç Eyyup ORUÇ

• Turaç Eyyup ORUÇ
  • Free Üye
  • *
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2011, 20:04:09 Gönderen: Turaç Eyyup ORUÇ »
Turaç Eyyup ORUÇ
1972

yükle resim

Çevrimdışı Cihan ŞEN

• Müdavim Üyemiz
  • Kınalı kekliğim uç uçabildiğin kadar!
    • Benim sitem
Ynt: OTOMATİK TÜFEK ARTEMİS
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2011, 11:59:51 »
Lütfen ilanınızı forum kurallarına uygun olarak veriniz
Cihan ŞEN
1976 istanbul-Alaşehirli Avcı

Çevrimdışı Ferhat DEMİRCİ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: OTOMATİK TÜFEK ARTEMİS
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2011, 17:17:00 »
   Eyyüp bey sanırım artemisin yeni cıkan tüfeği hakında bizi bilgilendirmeye çalışmış.
ilan olmadığı kesin
artemis tüfek sanayinin yeni çıkardığı döner başlıklı ( kinetik) tüfeği neredeyse ata neo ile tüfeğin görünümü neodan esinlenilmiş namlu kepi stoegerden...
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Sinan ACARTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: OTOMATİK TÜFEK ARTHEMIS
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2011, 00:26:02 »
bu tüfeği kullanan arkadaş varmı acaba bende almak istiyorum ferhat bey hem kinetik hemde gazlı sistem çift sistem var tüfekte döner başlıklı olması da avantajı bende gazlı sistem zirve var döner başlıklı 12 yıldır kullanıyrum beni hiç yarı yolda bırakmadı
Sinan ACARTÜRK
1982 manisa alaşehir tel:05468209329

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2011, 00:35:13 »
ilk resim sanki browning,ismi farklı sadece....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2011, 20:16:08 »
Sinan Bey,  dediğiniz şekil çalışan tüfeklerden bende de bir tane var. İkisi bir yerde ama aslında siz gazla çalışıyor diye bakın. Sadece kilidi döner tipte. Çok da sağlam bir kilit çeşididir. Sadece diğer gazlı kilitlerinden biraz daha yavaş çalışır. Ama fark edebileceğinizi sanmam.

Arthemis ise görünüşe göre Vursan, Neo, Stoeger benzeri çalışıyor. Sırf kinetik. Tüfek daha yeni çıktığı için bilen çıkmaz pek. Sadece şunu ekleyebilirim; bu firma ihraç konusunda belki de Konya bölgesinde lider olabilir. Belli kalitede tüfek yapma konusunda deneyimli ve donanımlılar. Kendim de gezmiştim. Gelecekte de devamlılığı olacak firmalardan biri olacağını düşünüyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2011, 01:12:44 »
Tüfeği geçenlerde inceleme fırsatım oldu. gayet hoş bir tüfek neo ile neredeyse aynı görüntüde resimleri aşağıda buyrun siz karar verirn , tüfek kinetik sistemde çalışmakta, çift sistem değil, namlu;  kep dahil olmak üzere tek parça halinde üretilmiş tüfeğin en ilginç yanı bu ayrıca klasik italyan tüfekleri gibi gayet rahat yüzlenebiliyor ata neo için iyi bir rakip olabileceğini düşünüyorum,

fakat neo nun ilk çıktığındaki gibi artemislerinde icra yayları sert olarak geliyor tahminim kısa bir kullanımdan sonra düşük gram fişekleri neo gibi leblebi niyetine yer :)

not: yakın zamanda kral silah fabrikasıda kinetik sistem tüfek üretecek bilgilerinize(tüfek şuanda prototip aşamasını geçmiş ve tse de fabrika üretime başladı yada başlamak üzeredir. :) 

resimler acele ile cekildi. alacak arkadaşlar en azından fikir verebileceği kanatindeyim..saygılar rastgele

Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Ramazan AKNARÇAY

• Gravürcü
  • AvlakForum Üye
  • *
    • www.vurucuav.com
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2011, 14:10:34 »
Tüfeği geçenlerde inceleme fırsatım oldu. gayet hoş bir tüfek neo ile neredeyse aynı görüntüde resimleri aşağıda buyrun siz karar verirn , tüfek kinetik sistemde çalışmakta, çift sistem değil, namlu;  kep dahil olmak üzere tek parça halinde üretilmiş tüfeğin en ilginç yanı bu ayrıca klasik italyan tüfekleri gibi gayet rahat yüzlenebiliyor ata neo için iyi bir rakip olabileceğini düşünüyorum,

fakat neo nun ilk çıktığındaki gibi artemislerinde icra yayları sert olarak geliyor tahminim kısa bir kullanımdan sonra düşük gram fişekleri neo gibi leblebi niyetine yer :)

not: yakın zamanda kral silah fabrikasıda kinetik sistem tüfek üretecek bilgilerinize(tüfek şuanda prototip aşamasını geçmiş ve tse de fabrika üretime başladı yada başlamak üzeredir :)

Sevgili  Ferhat  maşallah sendende  birşey  kaçmıyor ,mod  olmak  bölüm modu  olmak böyle  bişey .Tekrar  maşallah
Kaybetmeyi öğren, yoksa kazanmayı çok ciddiye alırsın..
Ramazan AKNARÇAY       0 542 337 14 71
1977- Üzümlü/ KONYA
www.vurucuav.com

Çevrimdışı Numan GÖKÇE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 23 Nisan 2011, 23:19:21 »
bu firmalarımız kısa kep olayından neden vazgeçmiyorlar acaba stoeger namlu kepi uygulanmış benelli vursan ve stoegerin henüz türkiyede satışına başlanmayan m 3500 ü gibi uzun kep yapsalar daha iyi olmazmı ama tüfek görünüm olarak çok güzel sağlamlık ve performans ise kullandıkça belli olur
Numan GÖKÇE
1984 kastamonu

The following users thanked this post: Abdurrahman ERSÖZ

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2011, 19:48:15 »

not: yakın zamanda kral silah fabrikasıda kinetik sistem tüfek üretecek bilgilerinize(tüfek şuanda prototip aşamasını geçmiş ve tse de fabrika üretime başladı yada başlamak üzeredir. :) 

resimler acele ile cekildi. alacak arkadaşlar en azından fikir verebileceği kanatindeyim..saygılar rastgele

net agırlıgı hakkında bilgi varmı......3000-3.100gr gibiyse ideal.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2011, 09:48:00 »
Geçenlerde bizim av bayisi arkadaş getirtmiş,orada gördüm.Fena değil orta sınıf bir tüfek ama bana göre bir Armsanın yerini tutmaz.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı Abdullah SERİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2011, 10:13:35 »
Geçenlerde bizim av bayisi arkadaş getirtmiş,orada gördüm.Fena değil orta sınıf bir tüfek ama bana göre bir Armsanın yerini tutmaz.                             

Abdullah SERİN
1956-İstanbul

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2011, 23:28:20 »

Sevgili  Ferhat  maşallah sendende  birşey  kaçmıyor ,mod  olmak  bölüm modu  olmak böyle  bişey .Tekrar  maşallah
yeni gördüm mesajınızı bak demek ki bendende kaacan birşeyler varmış:) işin şakası bir yana sizin sayenizde orada olup bitenlerden haberdar oluyoruz yoksa senede bir gelmeyle olmuyor:) kısmetse yakında gelicem ...kralın yeni modelini ne zaman paylaşıyoruz :) 
Saygılar rastgele
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2011, 23:34:45 »
   Zamanla daha mı iyi dahamı kötü göreceğiz. ata neo kendini kanıtladı ve avcılar tarafından begeniyle kullanılmakta bende ilk alanlardanım gayette memnunum. ufak tefek sıkıntılarına ragmen.. bekleyip görelim. benim anlamadığım bu firmalar aynısı variken ve piyasadada tutunmuşken neden birebir aynısını yaparlar hiç mi bakmazlar etraflarına bakın armsan phenoma ile özgünbir model daha çıkarmak üzere böyle giderse birbirinin aynı tüfeklerle dolacak piyasa...
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2011, 15:37:55 »
fiyatı nekadar acaba bilgisi olan
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2011, 22:52:52 »
http://www.hilalavmarket.com/default.asp?git=9&urun=2377 detayları sitesinden veya diğer sitelerden öğrenebilirsiniz.
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Mikail GÖKCEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 15 Kasım 2011, 00:18:03 »
editttt
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2013, 19:43:48 Gönderen: Mikail GÖKCEN »
Mikail GÖKCEN
1981 antalya

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
« Yanıtla #17 : 15 Kasım 2011, 00:37:19 »
arkadasım ben arthemis otomatık tufek aldım ardından arkadasımda aldı 24 gr dan 50 gr kadar gonul rahatlıyla atabılırsın dedıler ama ben bugune kadar 3 kere fabrikaya gonderdım yayı sert dedıler agır sıkı at duzelır dedıler sıkıda problem var dedıler sıkı degıstır dedıler benım kullandıgım sıkı federal remıngton rc bp ve mke dır 24 gramdan 36 grama kadar hepsını denedım tufekte hıc randıman alamadım cok adi bir tufek sadece ben degıl tum arkadaslarım aynı konuda rahatsız olduk fısek sıkıstırma problemı ve fısek ıcınde ıken kapsule vurur patlamaz sıkıntısı bunlar alıp almamak sana kalmıs ben yandım sız yanmayın.  antalyada  avcıyım gormek ıstersenız benı arayın tufek nasılmıs atıs yapabılırsınız evde gıcır gıcır duruyor sopa niyetine kullanıyorum. 0544 542 14 11

Haaaahhhhhaaaaaahhhhhhhhh,ilahi alemsin yaw.
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #18 : 15 Kasım 2011, 16:37:47 »
Mikail Bey foruma hoşgeldiniz. Bu tüfekten çok çektiğiniz belli ki ilk mesajınız bu olmuş :) Geçmiş olsun inşallah. Şu pahalı aldığınız sopanın hataları neydi öğrenebilir miyiz? Bu arada geç kalmadıysanız tüfeği iade etme hakkınız olduğunu hatırlatırım. Selam
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Mikail GÖKCEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 16 Kasım 2011, 22:56:44 »
edittttt
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2013, 19:46:49 Gönderen: Mikail GÖKCEN »
Mikail GÖKCEN
1981 antalya

Çevrimdışı Mikail GÖKCEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 19 Kasım 2011, 22:03:56 »
edittttt
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2013, 19:47:33 Gönderen: Mikail GÖKCEN »
Mikail GÖKCEN
1981 antalya

Çevrimdışı İlhan BULUT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 05 Ocak 2012, 20:40:40 »
Mikail bey merhaba,
Son durum nedir tüfeğinizi deneyebildiniz mi ??

Ben size mesajı yazdığınızdan bir gün sonra gece telefon etmiştim. Tutukluk sorunlarını duyunca
bu tüfeği almaktan vazgeçmiştim :)
  • Akus SuperPoze
  • Huğlu Renova
İlhan BULUT
1972 KOCAELİ

Çevrimdışı Hidayet EVREN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 12 Şubat 2012, 20:01:43 »
mikail bey bende artemis kinetik almak istiyorum ama tereddütteyim alayım almayımmı diye fakat tüfek çok alımlı gösterişli nedersin
  • Huğlu 401B
  • Benelli Rafaello SL
  • Beratta 390 AL Silver Mallard
  • Beratta 391 Urika
  • Pointer
  • Kurzhaar
1970 BALIKESİR/ANKARA

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #23 : 13 Şubat 2012, 13:45:06 »
Gölde 200 fişek atmadan yazmıyacam demiş. Herhalde daha 200 olmadı :D

Tüfeği bilmiyorum da Arthemis Üzümlü'de en belli başlı firmalardan. Gönderilen tüfeği de eni konu yenilemişler. Sahipsiz değil. Yine de bu tüfek ne kadar başarılı bilmiyorum. Tüfeği alan kayboluyor. Sıkıntı çıkmadan bir şey yazan yok malesef.
1968

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 19 Şubat 2013, 11:29:19 »
Konuya artık dahil olabilirim.hakikaten estedik olarak vede av atışlarda çok iyi.Yeni aldığım tüfeği 24 gr dan 36 gr kadar denedim hiç olumsuz birdurum yok gayet iyi çalışıyor.estetik olarak ta güzel ben 61 namlu kinetik olan artemis A-912-sg modeli aldım bu hafta Tahtalı avında denemek nasip oldu.Sadece şok tercihini yanlış yapmam dolayı manke çok attım .vurduğum kuşlarda hiç yaralı düşen olmadı.Yüzlemesi ve tüfeğin şekli çok hoş.Bu tüfeği yapanların ellerine sağlık.ilerleyen zamanlarda performansı hakkında daha iyi bilgi verebiliriz.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA